To robota Keciusiowej 1 albo Keciusiowej 2.
Brodzio walczył dzisiaj z Ciapkiem..Starcie odbyło się w kuchni.Niestety chyba wiek się odzywa ( u mnie), nie zamknęłam drzwi wychodząc na podwórko. Ciaposław tak szybko ruszył do boju...dobrze,że coś mi w mózgownicy piknęło i wróciłam. Brodzio cały,ran nie widać , ale popiskuje jak się go dotyka.....