Elik, ja przelałam 300,00 zł, a nie 100,00 zł jak napisałaś. Proszę też o potw, że kasa wpłynęła dla Frania, na wątku Marlona http://www.dogomania.com/forum/topic/131618-gry%C5%9B-zagin%C4%85%C5%82-uratowany-ze-szczyt%C3%B3w-marlon-ma-dom-dzi%C4%99kujemy-wszystkim-za-pomoc/
Dziękuję