Na FB wydarzenie się już trochę rozkręciło. Są deklaracje jednorazowe i stałe. Mam nadzieje, że w poniedziałek/wtorek stan konta bid naszych pozwoli na zabranie ich do hoteliku. Myśle, że tu też jeszcze zajrzą dobre serduszka :) i słoneczko zaświeci dla tych dwóch biednych istnień.