[quote name='Majkowska']Ja też szukam dla jednego bezdomniaka, ale z tego co widzę to koszmar z tą insuliną, wogóle jej nigdzie nie ma, a ludzka nie podchodzi (choć pewnie jak się nie znajdzie to psiak dostanie tą ludzką co mam)... Przerażające, to co podać psu który musi dostawać zastrzyk...
W temacie to przypomnę że ja dalej mam leki które wymieniałam kiedyś.[/QUOTE]
Niestety nie udało się jej dostać - Rambo dostał zamiennik ale ciężko powiedzieć czy pójdzie na niego:(