Jump to content
Dogomania

madziak25

Members
  • Posts

    342
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madziak25

  1. Cioteczki, z bazarku przeleję na Kilerka 22 zł proszę o numer konta
  2. Cioteczki moi rodzice zdeklarowali się że będą dawać na Mongusia 20 zł stałej - przelew będzie wychodzić ode mnie. Pierwszą deklarację będę wysyłać po wypłacie w przyszłym tygodniu:) w sumie będzie 30 zł od Madziak25 z rodzicami:) do tego wpłyną jeszcze pieniążki z bazarku książkowego - podzielone między Monga, Bartusia i Kilera:)
  3. Trzymamy nadal bardzo mocno!!! będzie dobrze:) trzymaj się śliczny:*:*
  4. Myszo, co do zabiegu to się zgadzam. Mam w domu swojego kota i na dożywotnim domu tymczasowym. Koci katar leczy się jakiś czas:( Ze zwierzętami podobnie jak z ludźmi nie zawsze trafi się z antybiotykiem. Moja Matylda która była u mnie na tym czasie (teraz za tęczowym mostem [*])też z 2 /3 razy miała zmieniany antybiotyk. Wiem że to małe pocieszenie, ale będzie dobrze:)
  5. Biedactwo:( trzymaj się Kochany. Po wypłacie wesprę Cię groszem.
  6. [COLOR=#000000]Cioteczki zapraszam na bazarek [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Ksi%C4%85%C5%BCkowy-bazarek-na-Psitulaki"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...k-na-Psitulaki[/URL][COLOR=#000000] [/COLOR]:modla:
  7. [COLOR=#000000]Cioteczki zapraszam na bazarek [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Ksi%C4%85%C5%BCkowy-bazarek-na-Psitulaki"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...k-na-Psitulaki[/URL][COLOR=#000000] [/COLOR]:modla:
  8. Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla:
  9. Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla:
  10. Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla:
  11. Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla:
  12. Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla:
  13. [quote name='yolanovi']Bardzo dziękuję:loveu:, już zapisuję i mamy teraz [B]całe [COLOR=#008000]50 zł stałych [/COLOR]:), [/B]brakuje jeszcze [B][COLOR=#ff0000]260 zł :([/COLOR][/B][/QUOTE] Przelewy robię zawsze pod koniec miesiąca, ale wpłacę chłopakowi w tym tygodniu tylko wypłatę dostanę:)
  14. Dam stałej 5 zł:) w miarę możliwości będę wpłacać więcej. Ale stała 5 ma:)
  15. Jestem na zaproszenie:) cioteczki 5 stałej deklaracji - przelewy robię zawsze na koniec miesiąca:) Pierwszy zrobię po 10 sierpnia jak wypłata wpłynie-ok?tak więc poproszę o nr konta:) aaa jakbym kiedyś zapomniała to pisać bo moja skleroza wielka:P:P:P
  16. Zrobiłam przelew deklaracji stałej:)
  17. Cioteczki, wysypała się deklaracja. Dostałam info, że moja koleżanka Aneta nie może już płacić - przykro mi:(:(
  18. [quote name='Mysza2']Bardzo chcemy rzeczy na bazarek:):)[/QUOTE] :) ok to ja wszystko poszykuję:)
  19. Cioteczki, a może by zrobić bazarek? ja w niedzielę będę w Sosnowcu bo mam egzamin - mogłabym komuś przekazać kto zrobiłby na szybko bazarek-wybaczcie ja czasowo nie dam rady. Rzeczy nie ma dużo - są kolczyki, pierścionek z apartu, 2 paski i parę drobiazgów.
×
×
  • Create New...