Jump to content
Dogomania

madziak25

Members
  • Posts

    342
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madziak25

  1. Ok dziadziu, Wytłumacz mi tylko czemu znajdujesz czas na nic nie wnoszącą dyskusję zamiast pokazać w schronisku że Ci na Loli zależy. Twoje zachowanie ewidentnie wskazuje że potrafisz gadać i nic poza tym. Mógłbyś pokazać na co Cię stać w staraniu o zwierzaka. Nie chodzi tu o sprawy materialne ale jakąkolwiek pomoc. Chciałabym Cię widzieć jak pomagasz na miejscu, pomagasz sprzątać kupy, myć boksy, gotować jedzenie dla psiaków. Gadać może każdy, ja mogę równie dobrze nawijać że widziałam kosmitów. Co do chrzanienia kto kim jest, ja mogę być również rolnikiem czy księdzem ale w tym temacie nic to nie ma do rzeczy... Mam nadzieję że da Ci to coś do myślenia...
  2. Chłopcze ja też jestem prawnikiem. Mówisz że rozmowa ze mną jest denna? Mówisz tak bo nie masz we mnie poparcia więc stosujesz swoje tanie zagrywki. Powiem Ci jedno mnie nie wyprowadzisz z równowagi, kontynuowanie rozmowy z Tobą to jak rozmowa ze ścianą. Nie przynosi niczego i nie jest konstruktywna. Mysia jest moją przyjaciółką, osobą na której mogę polegać i która mnie nigdy nie okłamała. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć..................
  3. Po pierwsze nie mów do mnie dziewczynko, bo jak na razie to mącisz na tej stronie i nic z tego nie wynika. Mam prawo wypowiadać się na każdy temat bo żyjemy w wolnym i demokratycznym państwie.Natomiast obrażanie i obelgi jakie tu czytam z Twojej strony są karalne. Wyczesałeś ją raz i strzelasz bohatera. Jakbyś nie zauważył to Mysia też jest człowiekiem i czasami potrzebuje chwili wytchnienia. Nikt za nią pewnych rzeczy nie zrobi. Potrafi dogadać się z każdym wolontariuszem, służy pomocą w każdej sytuacji. Oddała całe serce temu schronisku więc przestań wreszcie pieprzyć te swoje głodne kawałki! Bo jak czytam ten wątek to jestem za tym aby Bjuta go zamknęła
  4. A dzięki komu Lola do Ciebie podeszła??? Dzięki Mysi. Tak wśród ludzi mówisz że mogłaby odejść. a Ty chyba pracujesz, poświęciłbyś jej 12 godzin na dobę czy tylko wieczorem jak wróciłbyś z pracy. Jeszcze jedno psy najczęściej odchodzą w samotności - powinieneś to wiedzieć! Nie chce mi się z Tobą rozmawiać bo to do niczego nie prowadzi, tylko przestań już ludzi obrażać.
  5. Ja na razie to poziom rynsztoka wprowadziłeś Ty! Obrażasz wszystkich na około, bo nie jest tak jak Ty chcesz! Powiem Ci jedno. Byłam dziś w Psitulu widziałam Lolę na wybiegu, leżała koło budy spokojna i odprężona. Więc może pogodzisz się z decyzją, której i tak nie zmienisz - a pomożesz innemu psu? Schowaj wreszcie dumę do kieszeni!
  6. Cioteczki dorzucę 10 zł, bo mi jedna deklaracja odpadła:) Mam jeszcze koleżankę, ale z nią będę najwcześniej rozmawiała 26.07 bo wtedy wrócę z Warszawy ze szkolenia. Myślę że jakąś 10 też dorzuci:)
  7. Chętnie pogadam. A jeszcze jedno ludźmi ani schroniskiem się nie rządzi tylko zarządza.
  8. Co Ty pieprzysz?? Nie dam się wciągnąć w Twoje bezsensowe przepychanki słowne, które do niczego nie prowadzą. Jeszcze jedno ferment to robisz Ty, myślisz że jak masz pieniądze to załatwisz wszystko? To powiem Ci, że nie! Jestem ciekawa czy na żywo Jesteś tak samo odważny jak na forum? Bo tu jak na razie to potrafisz Mysię tylko obrażać. Ja zakończyłam z Tobą dyskusję.
  9. Tymek czy Ty człowieku nie widzisz jakie robisz zamieszanie? Podzieliłeś ludzi na dwa obozy - po co? Bo została ugodzona Twoja duma? Bo Lola zostaje w schronisku?
  10. Mysia ja Cię znam, przyjęłaś mnie jak pojawiłam się pierwszy raz w schronisku:) poświęciłaś mi czas i energię:) dziękuję Wiem, widzę jak podchodzisz do zwierzaków w psitulu, widziałam nie raz Twój uśmiech, ale również Twoje łzy.... Zawsze służysz mi doświadczeniem i radą - jestem z Tobą!!
  11. Bjuto zgadzam się z Tobą!!!!!!!!!!!! Jestem wolontariuszem już od jakiegoś czasu, Lola faktycznie boi się ludzi. Jak weszłam ostatnio na wybieg tylko na mnie spojrzała. Zawołałam ''Lola, Lola chodź'' i nic. Nie naciskałam jej - jak będzie chciała to kiedyś sama podejdzie - wierzę w to - podobnie było z Mogusiem pod koniec jego pobytu dał mi się nawet pogłaskać:) Masz rację nie ma psów gnijących, jeżeli któreś z nas widzi że coś dzieje się z psiakiem czy kotem reakcja i Sandry i Myszki jest natychmiastowa!!! Fakt brakuje ludzi, smyczy i innych rzeczy ale jednego nie brakuje troski i miłości ze strony pracowników!!!! Nie ma pewności że Lola dojechała by żywa, nie ma pewności że ta decyzja jest słuszna, ale została podjęta i trzeba to uszanować!!!!!!!! Jest tyle psów którym można i trzeba pomóc - więc przestańcie obrzucać się błotem i do roboty!! Myszko podjęłaś bardzo trudną decyzję - podziwiam Cię - nie przyszła ona lekko:)
  12. Nawet nie wiesz jak mi przykro:( staruszek miałby towarzystwo, ale nie zaakceptuje:) a nie chciałabym żeby jej krzywdę zrobił tym bardziej że my z mężem pracujemy. Zanim do mnie trafił to przez tydzień zajmowała się nim koleżanka bo my z mężem się przeprowadzaliśmy - jak trafił do nas był jeszcze lekko chory i troszkę wystraszony - ale pomogła wątróbka i biały serek - w tej chwili śpi z nami:cool3: w zasadzie między nami i jak wracamy to siedzi pod drzwiami jak piesek:evil_lol: a moi rodzice stwierdzili, że mają kolejnego wnuka więc puszki kupują(moja mama to nawet pod Tofika gotuje - bo on nie ma wszystkich zębów) - więc mała nie miałaby źle....przykro mi:(
  13. To już jest zwykła nieodpowiedzialność!!!!!!!!! Co za babsztyl..... ciotki a może dobrze się stało? co by było gdybyśmy nie zrobiły wizyty? Polecam się na przyszłość:cool3: dzwońcie i piszcie jak co:) szkoda, że nie mogę małej wziąć do siebie ale mój 11-letni Tofik raczej nie zaakceptuje bobaska:( terytorialny się zrobił na starość, a u mnie by źle nie miała. Bo Tofik z psitula jest( jestem tam na wolontariacie), więc umiałabym bym się nią zająć....przykro mi:(
  14. cioteczki wrócę na 30 minut:) buzia
  15. 662085688 proszę bardzo:) podejdź pod expandera to taka firma z czerwonym napisem pracuję tam
  16. Pasuje mi nawet teraz:) ale myślę że na spokojnie koło 14 - może być? Gabi wiesz gdzie jest słowackiego 13?
  17. Cioteczki dajcie mi 10 minut i odpiszę:)
  18. Ale Ty mi się nie tłumacz, ja rozumiem we dwójkę zawsze raźniej:) i więcej pytań można zadać:) jaka ulica na wizytę?:)
  19. Myślę, że tak:) tylko dziś bo jadę na szkolenie i będę wyłączona do 25.07 Może być? przepraszam, ale nie dam rady inaczej:(
  20. Cioteczki:) jeżeli ta wizyta dziś to może uda mi się na chwilkę z pracy wyskoczyć:) bo mnie na szkolenie wysyłają i nie będzie mnie do 25.07:) dajcie info:)
  21. Słodziak:loveu:nawet bez klejnotów:evil_lol: Cioteczki a co z domkiem? postanowiłyście coś?, ja będę na 1,5 tygodnia odcięta od neta bo na szkolenie jadę:P
  22. Super, że wszystko doszło:)
×
×
  • Create New...