Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Goździczek jest przesympatyczny:loveu:...taki aniołeczek kochany:loveu::loveu:
  2. [quote name='Ewa Marta']Zakochało się dużo osób, tylko wszystkie jesteśmy zapsione:-)[/QUOTE] Wiem Ewuś ;) ...nie o nas myślałam,tylko z ogłoszeń nikt wypatrzeć nie może:smile: Goździk zapewne ma,ale może poprosić mmd,żeby zrobiła gumtree od siebie:razz:....ona ma szczęśliwą rękę do szczylków:cool3:
  3. Aż dziwne,że w tych oczkach jeszcze nikt się nie zakochał :shake:....trzymam kciuki cudny Goździczku!:smile:
  4. Ale szybciutko:smile:...szczęścia maluszku!!!
  5. Ależ Goździczek jest cudowny:loveu::loveu:.....no niech już ktoś wypatrzy ślicznotę:smile:
  6. Cioteczki, co tu się zastanawiać,skoro mmd może przygarnąć maluszka do czasu znalezienia DS,to uważam powinien do niej jechać..raz,że bliższy transport... dwa- domek stały łatwiej będzie sprawdzić,bo z Łodzi,Warszawy jest dużo dogomaniaków i na spokojnie wybrać najlepszy...trzy-Adek u mmd będzie miał jak pączek w maśle :loveu:. Domek stały dla maluszka w wynajmowanym mieszkaniu niesie duże ryzyko niestety....choć ludzie być może są ok.
  7. Odwiedzam wieczorkiem mego ulubieńca;)...ciekawe,czy troszkę się rozkręca:smile:
  8. Adek pupcie grzeje przy grzejniku :smile:..ale fajnie:loveu:
  9. [quote name='mmd'] Santino mówiła, że już nie wie, kto, ale chcieli go uśpić. :[/QUOTE] Dobrze,że akcja była tak szybka i maluszek jest już bezpieczny:multi:.... ...śliczności małe :loveu: Kciuki za powrót,bo mgła straszna:shake::kciuki::kciuki:
  10. Wzorowa organizacja!!! Jednym tchem przeczytałam wątek....dołączę swoje kciuki za szczęśliwą podróż dziewczyn i maluszka :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  11. Prześliczny piesek z Tego Goździka:loveu:...oczka już się śmieją:loveu:. Mysza,czy dotarło do Ciebie te 16zł z bazarku?;)
  12. Dla Cudnego Goździczka :loveu:przelałam przed chwilą [B][SIZE=3][COLOR=red]16zł[/COLOR][/SIZE][/B] z bazarku. Jak dotrą,w sumie dla Okruszka będzie [B][SIZE=4][COLOR=red]382,30zł[/COLOR][/SIZE][/B] :multi:. Oczywiście proszę Myszę o potwierdzenie jak reszta kaski wpłynie:). Trzymam kciuki za [B]wspaniały domek[/B]!
  13. Lakusiu....rok temu "wróciłeś do nas w innym futerku"....jestem Ci wdzięczna...zawsze będziemy z Tobą.
  14. Dla Goździczka poszedł przed chwilą przelew z bazarku na sumę [SIZE=3][B][COLOR=red]366,30zł[/COLOR][/B][/SIZE] .. powinno być jeszcze [B][SIZE=3][COLOR=red]15zł[/COLOR][/SIZE] [/B],tylko czekam na wpłatę i później zrobię drugi przelew. Myszko ,bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dotrą do Ciebie:smile:
  15. Wolę nie czekać :smile: ...jak po południu nie będzie to przeleję to co mam,później resztę doślę;). Dzięki.
  16. Myszko,z bazarku mam już dla Goździka 366,30zł i czekam jeszcze na dwie wpłaty- 15zł. Podaj mi proszę nr.konta na jaki mam przelać pieniążki i co napisać w tytule. Może jutro wpłyną i od razu zrobiłabym przelew,bo we czwartek wyjeżdżam na dwa dni....natomiast jeżeli nie wpłyną mogę przelać to co mam,a resztę później...czy czekać mam na całość z przelewem?
  17. Bo młode,to i ładne;). Ciasteczka niech będą na zdrowie dla psiaków i większej motywacji do ćwiczeń:smile:. Kaluszku bądź grzeczny:smile:...trzymam kciuki za Ciebie:loveu:
  18. [quote name='ronja']czuje się lepiej. i wiecie, że przestał kuleć? chodzi normalnie. może jeszcze trzyma go znieczulenie.[/QUOTE] Ale super :multi:...może to jąderko jednak mu sprawiało ból:shake: Bazarek dla Goździczka zakończony:smile:...utargowaliśmy 316zł,ale będzie więcej,bo cioteczka Bea100 już wysłała okrągłe [B]100zł [/B]:loveu: ,więc z duuużą nadwyżką:multi:. Goździku, zdrówka Ci życzę maluszku:loveu:
  19. Zdrowiej szybciutko Goździczku-guziczku:loveu:
  20. Bardzo mocno dziś trzymam kciuki za Goździczka:smile:
  21. Witam bardzo serdecznie Goździczka :-) Zapraszam na mój pierwszy samodzielny bazarek, który zrobiłam specjalnie dla Tego Okruszka.... te oczka :shake: mi spać nie dają jak je zobaczyłam kilka dni temu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216161-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE-pluszaki-dla-okruszka-Go%C5%BCdzika-od-Myszy1-do-20.X.do-22?p=17816217&posted=1#post17816217[/URL]
  22. Zawsze będziemy pamiętać o Tobie Lakusiu. Uploaded with ImageShack.us
  23. Wpłaciłam grosik maluszkom na drogę do lepszego życia:)
  24. [quote name='Ewa Marta']NIe zostawiajcie tylko jednego tam, gdzie jest! Lepiej już chyba zostawić dwa, bo jedna bida w tej norze pod domem nawet nie będzie miała się do kogo przytulić:-([/QUOTE] Też tak myślę...nie będzie wiedział dlaczego samiutki został:-(. Skromny grosik prześlę maluszkom,ale dopiero we środę.Poproszę o nr.konta na pw.
  25. Jestem na zaproszenie Ellig,ale później poczytam.
×
×
  • Create New...