-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
[quote name='Ewa Marta']Zakochało się dużo osób, tylko wszystkie jesteśmy zapsione:-)[/QUOTE] Wiem Ewuś ;) ...nie o nas myślałam,tylko z ogłoszeń nikt wypatrzeć nie może:smile: Goździk zapewne ma,ale może poprosić mmd,żeby zrobiła gumtree od siebie:razz:....ona ma szczęśliwą rękę do szczylków:cool3:
-
Ale szybciutko:smile:...szczęścia maluszku!!!
-
Cioteczki, co tu się zastanawiać,skoro mmd może przygarnąć maluszka do czasu znalezienia DS,to uważam powinien do niej jechać..raz,że bliższy transport... dwa- domek stały łatwiej będzie sprawdzić,bo z Łodzi,Warszawy jest dużo dogomaniaków i na spokojnie wybrać najlepszy...trzy-Adek u mmd będzie miał jak pączek w maśle :loveu:. Domek stały dla maluszka w wynajmowanym mieszkaniu niesie duże ryzyko niestety....choć ludzie być może są ok.
-
Adek pupcie grzeje przy grzejniku :smile:..ale fajnie:loveu:
-
[quote name='mmd'] Santino mówiła, że już nie wie, kto, ale chcieli go uśpić. :[/QUOTE] Dobrze,że akcja była tak szybka i maluszek jest już bezpieczny:multi:.... ...śliczności małe :loveu: Kciuki za powrót,bo mgła straszna:shake::kciuki::kciuki:
-
Wzorowa organizacja!!! Jednym tchem przeczytałam wątek....dołączę swoje kciuki za szczęśliwą podróż dziewczyn i maluszka :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
-
Dla Cudnego Goździczka :loveu:przelałam przed chwilą [B][SIZE=3][COLOR=red]16zł[/COLOR][/SIZE][/B] z bazarku. Jak dotrą,w sumie dla Okruszka będzie [B][SIZE=4][COLOR=red]382,30zł[/COLOR][/SIZE][/B] :multi:. Oczywiście proszę Myszę o potwierdzenie jak reszta kaski wpłynie:). Trzymam kciuki za [B]wspaniały domek[/B]!
-
Lakusiu....rok temu "wróciłeś do nas w innym futerku"....jestem Ci wdzięczna...zawsze będziemy z Tobą.
-
Dla Goździczka poszedł przed chwilą przelew z bazarku na sumę [SIZE=3][B][COLOR=red]366,30zł[/COLOR][/B][/SIZE] .. powinno być jeszcze [B][SIZE=3][COLOR=red]15zł[/COLOR][/SIZE] [/B],tylko czekam na wpłatę i później zrobię drugi przelew. Myszko ,bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dotrą do Ciebie:smile:
-
Myszko,z bazarku mam już dla Goździka 366,30zł i czekam jeszcze na dwie wpłaty- 15zł. Podaj mi proszę nr.konta na jaki mam przelać pieniążki i co napisać w tytule. Może jutro wpłyną i od razu zrobiłabym przelew,bo we czwartek wyjeżdżam na dwa dni....natomiast jeżeli nie wpłyną mogę przelać to co mam,a resztę później...czy czekać mam na całość z przelewem?
-
[quote name='ronja']czuje się lepiej. i wiecie, że przestał kuleć? chodzi normalnie. może jeszcze trzyma go znieczulenie.[/QUOTE] Ale super :multi:...może to jąderko jednak mu sprawiało ból:shake: Bazarek dla Goździczka zakończony:smile:...utargowaliśmy 316zł,ale będzie więcej,bo cioteczka Bea100 już wysłała okrągłe [B]100zł [/B]:loveu: ,więc z duuużą nadwyżką:multi:. Goździku, zdrówka Ci życzę maluszku:loveu:
-
Witam bardzo serdecznie Goździczka :-) Zapraszam na mój pierwszy samodzielny bazarek, który zrobiłam specjalnie dla Tego Okruszka.... te oczka :shake: mi spać nie dają jak je zobaczyłam kilka dni temu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216161-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE-pluszaki-dla-okruszka-Go%C5%BCdzika-od-Myszy1-do-20.X.do-22?p=17816217&posted=1#post17816217[/URL]
-
Zawsze będziemy pamiętać o Tobie Lakusiu. Uploaded with ImageShack.us
-
Wpłaciłam grosik maluszkom na drogę do lepszego życia:)
-
[quote name='Ewa Marta']NIe zostawiajcie tylko jednego tam, gdzie jest! Lepiej już chyba zostawić dwa, bo jedna bida w tej norze pod domem nawet nie będzie miała się do kogo przytulić:-([/QUOTE] Też tak myślę...nie będzie wiedział dlaczego samiutki został:-(. Skromny grosik prześlę maluszkom,ale dopiero we środę.Poproszę o nr.konta na pw.
-
Jestem na zaproszenie Ellig,ale później poczytam.