Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a czy ktos rozmawial w ich sprawie z gmina ? tego przeciez nie mozna tak zostawic . ci ludzie potrzebuja pomocy...
  2. slodziak ,a ogonek malo nie odpadnie;)
  3. [quote name='funia']Przecierałam dzisiaj oczy ze zdumienia nasza Tośka bawiła się z inną suczką i nawet ja łapką zaczepiała .....Rozkręca sie babeczka[/QUOTE] to znaczy ,ze psychicznie tez juz zaczyna wychodzic na prosta :)
  4. [quote name='nescca']Podróż minęła idealnie. Po drodze Walduś robił przystanki i spacerowal z mala po lesie. Jest milusinska i przyjazna. Całą drogę zachowywala sie bez zarzutu . Po przyjezdzie zaprzyjaznila sie z Maksem (psiak Lili), Za chwilke idą na spacer Lilka z Zulem i Waldi z Rają. Idą pokazać Raji las :) Chyba wszyscy mamy nadzieję na zaprzyjaznienie się tych dwoch psiakow w tego samego schronu. Aha...i jeszcze jedno.... kiedy Waldek wspomnial w biurze ,że Zulus już pieknie wyleczony i doszedl juz do siebie, to uslyszal (chyba od wetki) że.... tam nie bylo co leczyć. ZGROZA!!!![/QUOTE] spacer po lesie ...a czy ona jest zabezpieczona przed kleszczami ?
  5. straszna tu cisza,nikt nie zaglada....trzeba porozsylac watek gdzie tylko sie da
  6. dziewczyny ,czy wy w tym Pl to wcale nie sypiacie ???????????????????????????????????????????????????//
  7. ile jeszcze suczek musi byc wysterylizowanych ? ile kosztuja sterylki?
  8. Ilonka jestes niezastapiona :) wielkie dzieki !!!!!!!!!
  9. zaczyna sie nowy etap w zyciu chudzielca
  10. nikt tu nie zaglada .............................................................................................................................
  11. pokazuj sie wielki slodziaku
  12. bidulka czeka w schronie :( [URL="http://img214.imageshack.us/i/zdjcie145skal.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8105/zdjcie145skal.jpg[/IMG][/URL]v
  13. pokazuj sie chlopie jaki jestes sliczny
  14. [quote name='rita60']On jest chyba ładowany bateriami:evil_lol:[/QUOTE] ladowany terrierteriami :evil_lol:
  15. :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  16. znajdzie w niej ktos kochajacego i oddanego przyjaciela od serca ,wlasciwie to przyjaciolke ;)
  17. kochany rozrabiaka !!!!! dobrze ,ze wszystko tak gladko poszlo :)
  18. [quote name='irenaka']Pewnie teraz też mi tym samym zagrożą, ale w moim wieku;) i moich zdolnościach rozrodczych już się nie boję:evil_lol:. Gorzej, jak Iza:loveu: wyciągnie maczugę i pogrozi;), a na dodatek jeszcze za słuchawkę chwyci i zadzwoni:evil_lol: Musimy się chyba nauczyć cierpliwości;) Tylko jak to zrobić?:shake:[/QUOTE] ja do tych cierpliwych kompletnie nie naleze ,ale musze zchowywac pozory;)
  19. [quote name='irenaka']Czy dzisiaj jest poniedziałek?;) IVV jest delikatna i czeka cierpliwie a ja jajko znoszę:oops:[/QUOTE] jak wczesniej jajo znosilam na dogo to mi dziewczyny sterylka grozily :eviltong: to teraz tylko grzecznie czekam;)
  20. sprawdzilam moje dogo wydatki i bede mogla wyskrobac jeszcze 50zl ,ale tylko jednorazowo prosze mi przypomniec kiedy zrobic przelew
×
×
  • Create New...