IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
IVV replied to majuska's topic in Już w nowym domu
napiszcie moze tu [URL]http://www.delcantico.pl/Main/web/page/foka/[/URL] o domek -
jezeli duzo wymiotuje to sie szybko odwadnia a to juz jest zagrozeniem zycia psa ,nie wspominajac szczeniaka o tak malych gabarytach.... moze to maselko tez jej nie posluzylo ,jest bardzo ciezko strawne ...a to taki mikrus ....mysle ,ze wizyta u veta jej nie zaszkodzi ,a jedynie moze zapobiec dalszemu meczeniu sie psiny i Twjemu Ewuniu...tylko ,ze mala nie ma pieniedzy... ile taka wizyta kosztuje ?
-
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
IVV replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
ekspresowa akcja !!!! gratulacje dziewczyny!!!!! -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
IVV replied to Ewkaa's topic in Organizacje
tak, swiete slowa i w Was z pewnoscia duza pomoc lezy. trzeba uswiadamiac i jakos pomagac dziewczynom na dogo. a moze by zalozyc watek taki od Was gdzie nadzorowalybyscie ( nie wiem czy to fizycznie mozliwe) troche te adopcje ? by osoby zainteresowane mogly sie do Was zglaszac o sprawdzanie potencjalnych miejsc... -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
IVV replied to Ewkaa's topic in Organizacje
nie pisze o Niemczech. Na zchodzie mieszkam juz od ponad 22 lat i od wielu lat wspolpracuje z organizacja PETA wiec dobrze znam zachodnia rzeczywistosc,ktora nie zawsze jest tak rozowa jak wielu mlodym osobom sie wydaje. Chodzi nam wszystkim o to samo- o zwierzeta . Gdyby wszystkie adopcje mogly szczesliwie przechodzic przez odpowiedzialne rece mysle ,ze nie byloby tego watku. -
ja rozkruszam tabletke miedzy dwoma lyzeczkami,dodaje odrobine jogurtu i pakuje na podniebienie ...lub dodaje odrobine wody i strzykawka podaje ,trzeba zamkanac psu pyszczek i zaaplikowac w policzek po odciagnieciu i dalej trzymac glowe lekko do gory... a najlepszy sposob na mojego potwora to peanut butter ,pol lyzeczki na palec z tabletka w srodku i na podniiebienie ... bardzo dobrze ,ze pije wode !!!! trawa pewnie usow cos co jej lezy na zoladku... ... tak patrze na te zdjecia i widze ,ze mala jest kontaktowa i reagujaca na otoczenie a to tez bardzo dobra oznaka
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
IVV replied to Ewkaa's topic in Organizacje
dobrze ,ze jestes ,ale nie wszystkie adopcje przechodza przez takie rece jak Twoje ,wiec nie odbieraj tego osobiscie .... ludzie powinni sie nauczyc ,ze przed podjeciem decyzji o wyadoptowaniu psa w nieznane trzeba wczesniej kontaktowac sie z ludzmi takimi jak Ty i sprawdzic wszystko dokladnie przed i po... na kilka szczesliwych przypadkow jest niestety wiele, ktore koncza sie dla zwierzat bardzo przykro... chodzi tylko o OSTROZNOSC -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
zima idzie...a dni uciekaja... -
4 kg suczka i jej 3 miesięczny szczeniak na łańcuchach pod gołym niebem
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie mala -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
IVV replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
strasznie sie ciesze !!!! super wiadomosci :) 2 pieski zaczna lepsze zycie !!!!! -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
straszna tu cisza........ -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
zaczyna chlopak pokazywac w koncu swoj prawdziwy charakter ;) slodziak jeden -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
na dobranoc ..... a moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate-(wolne-miejsce[/URL]) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187647-Polecam-hotelik-dla-psów-w-potrzebie-w-Teresinie[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare[/URL] :roll: -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
sorry Iksiku ,ale tu jest strasznie smutno [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL] -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
jak tam poszla wyprawa do veta ? -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
IVV replied to majuska's topic in Już w nowym domu
straszna tu cisza u ciebie malutka ......................................................................................:( -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie rozrabiako -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie maly -
lansuj sie Saruniu na dobranoc
-
Schroniskowe kudłaczki, przytulanki Muszka i Efi - obydwie już w DS ! :D
IVV replied to E-S's topic in Już w nowym domu
dziewczyny malutkie pokazywac sie -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
IVV replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
podniose na dobranoc -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
IVV replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Kurna tak jakby na jajcu - na 20 zł stałej deklaracji, wątpliwym miejscu dla niego za minimum 250 zł, kurduplu poważnie pogryzionym i zagrożonym zagryzieniem :([/QUOTE] to nie jest rozowo ...ja strasznie jestem zadeklarowana ,wiec finansowo leze ...ale moze uda mi sie cos wyskrobac w przyszlym miesiacu ... -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Iksiku straszny szczesciarz z ciebie :) -
Schroniskowe kudłaczki, przytulanki Muszka i Efi - obydwie już w DS ! :D
IVV replied to E-S's topic in Już w nowym domu
spoko ochlona jutro . Bugciu popis odstawia he,he,he male przestraszone ,mialy dzis duzo stresu...trzeba im kilku dni by rozeznaly sie w sytuacji