Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. oooo,no to przynajmniej je ode mnie wymiziaj;) i koniecznie obfotos troszczke!!!
  2. wiesz tak czytam i przyszlo mi do glowy ,ze ta cala odmiana ,moze wynikac ,ze go pozostawilas w obcym miejscu(klinice) i moze poczul sie znowu porzucony jak w schronie...
  3. oby sie zakochala !!! czekamy na jutro!!!
  4. dobrze ,ze przynajmniej sa przy niej tacy ludzie jak Ty Halciu a jakies fotki?
  5. czasami brak wiadomosci jest dobra wiadomscia ...trzymam kciuki
  6. co sie dzieje z tymi ludzmi ??? tyle psow wyrzucanych na szosach :(
  7. ja kurcze jestem kompletnie przyblokowana finansowo w tym miesiacu :( i ta bezsilnosc do szalu mnie doprowadza...
  8. najwazniejsze ,ze Dotka odpoczywa psychicznie i nabiera sil do nastepnych wyzwan Welsha
  9. to straszne....rece opadaja .... czekamy na watek
  10. widze ,ze Ewanka mysli o pomocy :) u niej by mialy psiny jak w raju!!!!!
  11. moze rozdzielenie nie jest takie najlepsze ,ale w tym przypadku nie ma na co czekac trzeba psiaki wyciagac i nawet jesli pojda do osobnycg DT. razem - tak to by bylo idealnie ,ale psiny potrzebuja pomocy na juz ...wiec z dwojga zlego chyba bedzie najrozsadniej zajac sie nimi indywidualnie. ja tez bym chciala by pojawil sie ktos kto by je mogl razem zabrac,ale moze przez rozdzielenie beda bardziej otwarte na kontakt z czlowiekiem ...
  12. [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/IMG_7440.jpg[/IMG] fajna dziewczyna !!!!
  13. mam nadzieje,ze chlopak dalej grzeczny...
  14. pokazuj sie chlopie !!! przeciez juz jestes taki grzeczny!!!!
  15. a moze by u Ciebie Kasiu ten cudowny domek slodziak juz mial:cool3:
  16. jakas straszna cisza u rozrabiaki :(
  17. malizny na pierwsza !!! a pani nic...?
  18. na wieczorny spacerek...
  19. martwisz mnie malenka...dobrze ,ze dostala przeciwbolowe ,strasznie musiala cierpiec :( tu zawsze podawane sa takie srodki po zabiegach i nie slyszalam o vets ,ktorym by nawet przez mysl przeszlo nie podanie takiego leku...:crazyeye: a gdybym na takiego gdzies trafila to z cala pewnoscia nigdy by juz nie zobaczyl mojego psa :angryy:
×
×
  • Create New...