moze rozdzielenie nie jest takie najlepsze ,ale w tym przypadku nie ma na co czekac trzeba psiaki wyciagac i nawet jesli pojda do osobnycg DT.
razem - tak to by bylo idealnie ,ale psiny potrzebuja pomocy na juz ...wiec z dwojga zlego chyba bedzie najrozsadniej zajac sie nimi indywidualnie.
ja tez bym chciala by pojawil sie ktos kto by je mogl razem zabrac,ale moze przez rozdzielenie beda bardziej otwarte na kontakt z czlowiekiem ...