[quote name='_bubu_']Nie udało się :( Wystąpił krwotok. Lisiu jest już szczęśliwy , biega na czterech łapkach za TM [']
Tak mi przykro :( Nigdy nie zapomnę kochanego maluszka :( Wierzyłam , że będzie dobrze..
tak strasznie mi przykro Bubu .......................zrobilyscie wszystko co bylo w Waszej mocy ...........dobrze ,ze psinka juz sie nie meczy