nic nienormalnego w tym co piszesz nie widze.
to moze poszukac mu Dt, ale takiego domowego ktory sie nim indywidualnie zajmie??? szkoda mi go :( Funia wklada bardzo duzo serca i pracy w psy ,ktore u niej sa ,ale ten chlopak chyba potrzebuje 24 h /7 szkolenia
ja nie znam wszystkich ukladow tutaj na dogo ,wiem tylko ,ze trzeba znalesc temu psu dom