Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL][URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL][URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL][URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL][URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL][URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL][URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL] [URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8610/foto063p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img98.imageshack.us/i/foto066.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8466/foto066.jpg[/IMG][/URL] takie znalazlam na watku hoteliku [URL="http://img517.imageshack.us/i/foto063p.jpg/"][/URL]
  2. dzieki dziewczyny za dobre rady !!!! zagladajcie do niego czasem i moze podzielcie sie waszymi myslami kurcze tylko gdzie taki DT, ktory mu pomoze poznac te komendy, szukac ???
  3. [URL="http://img843.imageshack.us/i/foto081x.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1308/foto081x.jpg[/IMG][/URL] uwielbiam jego umasczenie !!! strasznie wypieknial ten pies !!!
  4. o wiele lepiej :) ale on podobno strasznie szczekliwy
  5. nic nienormalnego w tym co piszesz nie widze. to moze poszukac mu Dt, ale takiego domowego ktory sie nim indywidualnie zajmie??? szkoda mi go :( Funia wklada bardzo duzo serca i pracy w psy ,ktore u niej sa ,ale ten chlopak chyba potrzebuje 24 h /7 szkolenia ja nie znam wszystkich ukladow tutaj na dogo ,wiem tylko ,ze trzeba znalesc temu psu dom
  6. moze masz jakis pomysl ??? on podobno juz o wiele grzeczniejszy sie zrobil...
  7. dzieki Lady ,szkoda on juz tyle siedzi :( piekny sie zrobil,a domku ani widu :(
  8. [quote name='sacred PIRANHA']mshume to u Ciebie jest taka czarna troche myśliwska sunia na dt? powiedz mi jak ona do dzieci? mam dwa chetne domy na Gejsze- czarną wyżłowatą sunię z zamojksiego schroniska, jeden domek z wawy juz po wizycie i ok a drugi właśnie w trakcie wizyty...moze jakby oba były ok to by jeszcze jakas sunia skorzystala...[/QUOTE] a ten domek Huntera nie chce moze ??? on niby taki jak maly wyzelek ;) tez przeciez mysliwski
  9. sliczna ta nowa sunia a jak wizyta u Vi.?
  10. spokojnie Iwonko jak siusiu zrobi w boksie to nic sie nie stanie,przed jazda sammochodem niech zaloza jej kaganiec ...przeciez to lecznica to oni wiedza jak postepowac z tak zestresowanym psem ,przeciez to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek dla nich a w lecznicy nie ma jakis mazszczyzn ??? jestescie tam" klientami" wiec powinni udzielic wam jakiejs pomocy ... ile ona wazy ? pieniadze wyslane
  11. widzialam zdjecia Hunterka na watku Funi i musze stwierdzic ,ze jest on jednym z najpiekniejszych psow w hoteliku
  12. moze jutro beda nowe zdjecia
  13. widzialam kilka zdjec na watku Funi i nasza krolewna nabrala troche cialka ;)
  14. Funia wstawila na watku hoteliku ,ale pewnie jutro i tu dotra ;)
  15. ............. mnie trafia jak o tych dorobkiewiczach czytam:angryy::mad:
  16. my mamy gdzie wracac do cieplego ,a te psy .....ehhh
  17. hallloooo!!!! ???????????????????
  18. Maxu na pierwsza !!!! poprosze o email do przesylki na pw :)
  19. koniecznie foteczki poprosimy !!!! 150 na Vikusia poszlo
  20. Anitka Ty niezastapiona jestes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. na pierwsza !!!
×
×
  • Create New...