dzieki Anito ,ze zajrzalas :)
chyba trzeba chlopakowi caly opis zmienic
chodzi na smyczy,nie szczeka ciagle ,nie agresywny do innych psiakow ,przychodzi wolany itp
Funiu ja Cie podziwiam !!! ja juz dawno bym sie wykonczyla emocjonalnie ...
Tayuniu trzymaj sie malutka !!!
jutro sunia moich rodzicow ma miec zabieg i jestem cala niespokojna ...trzymajcie za nia prosze kciuki.
ona jest oczkiem w glowie moich rodzicow .
strasznie sie o nia boje ,juz tyle w zyciu przeszla ...sciagnelam ja w najwieksze mrozy w zeszlym roku az z Ostrowa Wielko. do Lublina ,nie miala szansy na przezycie w schronie...
pieknie ja rozpuszczasz:mad:
a moze ona by u Was juz zostala jak tak bardzo Was kocha ?
w schronie jest mala Patysia ,ktora zimy w schronie nie przetrzyma ,moze przyszlaby na miejsce Tosi:cool3:?