Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. hop na pierwsza
  2. Anitka wyczysc skrzynke !!!!!
  3. wrzucilam na FB
  4. Majqus, to jakos tak wszedzie ostatnio :(
  5. dzieki Anito ,ze zajrzalas :) chyba trzeba chlopakowi caly opis zmienic chodzi na smyczy,nie szczeka ciagle ,nie agresywny do innych psiakow ,przychodzi wolany itp
  6. nie wiem jak wyglada jej sytuacja z ogloszeniam ..............
  7. mam nadzieje ,ze wszystko ok?????
  8. ta sunia z Zamoscia to jak malenka wersja Dosienki ;)
  9. bedzie dobrze !!!! potrzeba im tylko troche czasu :)
  10. no to chlopak moze jechac !!!!!!!!!!!strasznie sie ciesze!!!!!!
  11. ona jest bardzo delikatna,trzymaj sie Tayuniu !!!! jutro juz bedzie lepiej!
  12. jak Pesteczka po zabiegu ???
  13. a co z tym utrzymywaniem czystosci ???
  14. Funiu ja Cie podziwiam !!! ja juz dawno bym sie wykonczyla emocjonalnie ... Tayuniu trzymaj sie malutka !!! jutro sunia moich rodzicow ma miec zabieg i jestem cala niespokojna ...trzymajcie za nia prosze kciuki. ona jest oczkiem w glowie moich rodzicow . strasznie sie o nia boje ,juz tyle w zyciu przeszla ...sciagnelam ja w najwieksze mrozy w zeszlym roku az z Ostrowa Wielko. do Lublina ,nie miala szansy na przezycie w schronie...
  15. pieknie ja rozpuszczasz:mad: a moze ona by u Was juz zostala jak tak bardzo Was kocha ? w schronie jest mala Patysia ,ktora zimy w schronie nie przetrzyma ,moze przyszlaby na miejsce Tosi:cool3:?
  16. na dobranoc i nowy poczatek ;)
  17. :multi::multi::multi::multi::multi:
  18. na pierwsza !!!
  19. czekamy;) i trzymamy kciuki !!!
  20. super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  21. az milo tu zagladac :)
×
×
  • Create New...