dziekuje za zaproszenie MaDi :)
piekny pies !!!! to jak dlugo bedzie musial czekac na szanse adopcji? tzn kiedy zaczniecie go oglaszac ?
ja teraz finansowo nie moge zbyt wiele zrobic ,ale prosze przypomnij mi w przyszlym miesiacu;)
najwieksza pomoc jednak przychodzi z FB !!!! oby suni sie udalo jak najszybciej!!!!
ja dalej nie mam info gdzie przeslac pieniadze ...a moze juz nie potrzeba ?
czytam na innych watkach ,ze pieski sa zabierane np do miasta i winne obce dla psiaka miejsca ...czy ktos moglby tak zrobic z Hunterem...strasznie mnie depresuje moj brak bezposredniego kontaktu i mozliwosci spedzania czasu .................
[quote name='funia']Jest lepiej bo podnosi się z pozycji lezacej do siadu i tak chwilke pozostaje .Zjadłą wczoraj kolację a dzisiaj sniadanko .Powarczała na moją suńke bo chciała napić sie z jej miski wody ...[/QUOTE]
super :) :) :)
mysle ,ze trzeba byc bardziej pozytywnym ,bo inaczej nam sie chlopak nigdy nie wyadoptuje ..................
jest piekny ,ma potecjal ,inteligentny ,kontaktowy ...czy ktos moze pomoc w napisaniu nowego profilu ?
strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
a moze macie pomysl na tego mikropsa do uspienia za tydzien :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196778-USPAĆ!!!!-bo-quot-ugryzł-quot-w-palec-mix-maltańczyka[/URL]
MaDi chcialam Ci serdecznie podziekowac za polecenie doktora Dabrowskiego :) super czlowiek i wspaniaky fachowiec !!!!!!! moich rodzicow sunia miala wczoraj sterylke i nie moge wyjsc z podziwu nad profesjonalizmem doktora Dabrowskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
a moze macie jakis pomysl tu ,za tydzien igla dla mikropsa :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196778-USPAĆ!!!!-bo-quot-ugryzł-quot-w-palec-mix-maltańczyka[/URL]