tak sie zastanawiam...skoro pies sie nie wyadoptowal jako terrier (sami idioci dzwonia) to moze oglaszajmy go jako zwyklego psiaka -kundelka ,bezrasowca ...chyba tak bedzie dla niego lepiej...moze zaczna jakies normalne domy dzwonic .
czy ktosmoze napisac nowy tekst do ogloszen ?
z CZK
[B]KUTNO[/B] woj. łódzkie- AGNIESZKA Cz.
Młode małżeństwo z dwójką dzieci (dziewczynki).
Kłamią w ankiecie, doskonale znają już odpowiedzi jakie organizacje chciałyby usłyszeć.
Po głębszym sprawdzeniu okazało się, że poprzedni piesek znudził się i został sprzedany-nota bene jak to zostało ujęte "świetny reproduktor(!) "
Oczywiście nie został uwzględniony w ankiecie- tylko łzawe historie o zapewne nieistniejącym psie, który odszedł mając naście lat.
Piszą z maila:
[email protected][email protected]
(zapewne go zmienią)
tel: 7811**102 lub 5019**245
[U][B]Szukają małego pieska.
Edit:
Znalazłam kolejne ogłoszenia tych miłośników zwierząt.
10 grudzień 2010- przyjmę yorka dla bardzo chorej córki.
15 grudzień 2010- sprzedam yorka, świetny reproduktor.
PRZESTRZEGAM !!!!!
[/B][/U]
przydalyby sie mu nowe zdjecia ,moze do plakaciku ...on mial miec taki zrobiony i rozniesiony po miescie ,ale chyba wszystko skonczylo sie na planach...
a moze w Lublinie go jakos na tych plakatach porozwieszac ?