Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. tak sie zastanawiam...skoro pies sie nie wyadoptowal jako terrier (sami idioci dzwonia) to moze oglaszajmy go jako zwyklego psiaka -kundelka ,bezrasowca ...chyba tak bedzie dla niego lepiej...moze zaczna jakies normalne domy dzwonic . czy ktosmoze napisac nowy tekst do ogloszen ?
  2. i jak tu sie nie zakochac [URL="http://img577.imageshack.us/i/img0142wv.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1360/img0142wv.jpg[/IMG][/URL]
  3. zaczyna dziewczynka zadomawiac sie troszeczke ;)
  4. z CZK [B]KUTNO[/B] woj. łódzkie- AGNIESZKA Cz. Młode małżeństwo z dwójką dzieci (dziewczynki). Kłamią w ankiecie, doskonale znają już odpowiedzi jakie organizacje chciałyby usłyszeć. Po głębszym sprawdzeniu okazało się, że poprzedni piesek znudził się i został sprzedany-nota bene jak to zostało ujęte "świetny reproduktor(!) " Oczywiście nie został uwzględniony w ankiecie- tylko łzawe historie o zapewne nieistniejącym psie, który odszedł mając naście lat. Piszą z maila: [email protected] [email protected] (zapewne go zmienią) tel: 7811**102 lub 5019**245 [U][B]Szukają małego pieska. Edit: Znalazłam kolejne ogłoszenia tych miłośników zwierząt. 10 grudzień 2010- przyjmę yorka dla bardzo chorej córki. 15 grudzień 2010- sprzedam yorka, świetny reproduktor. PRZESTRZEGAM !!!!! [/B][/U]
  5. umie sie chlopak zaprezentowac ;) strasznie elegancko i dostojnie wyglada w swojej kurteczce :)
  6. poszukaj Ewy na FB
  7. Zuzek na pierwsza
  8. Ramzes jestes piekny [IMG]http://vlep.pl/pq2xhd.jpg[/IMG]
  9. i jak sie chlopak zachowuje ?
  10. dobranoc Patysiu
  11. no raczej jak pan Rydzyk to on nie wyglada ;) zby chudy chlopaczyna :)
  12. podnosimy na dobranoc
  13. przydalyby sie mu nowe zdjecia ,moze do plakaciku ...on mial miec taki zrobiony i rozniesiony po miescie ,ale chyba wszystko skonczylo sie na planach... a moze w Lublinie go jakos na tych plakatach porozwieszac ?
  14. no, ale moze tak przy okazji Hunterek bedzie miec nowe zdjecia do ogloszen:cool3:
  15. no to czekamy do jutra ...ciekawe jak im minal weekend
  16. jakies nowe wiadomosci o stanie lapki ?
×
×
  • Create New...