[quote name='kaja69']Tak Iwonko takie domki to marzenie każdej z nas i każdego psiaka....
Myślę teraz o tych wszystkich bidach nocujacych gdzies bez schronienia,bez jedzenia...u nas jest -18 ,w nocy pewnie jeszcze spadnie...[/QUOTE]
dzis rozmawialam z rodzicami i wlasnie mowili mi o tym zimnie w Pl ...az mi sie serce sciska jak mysle o tych wszystkich bezdomnych zwierzetach :(