nie wiem co napisac ....sytuacja zaczyn byc nie zbyt ciekawa ...
Hunter ma wydarzenie ,zrobila go Jola ,ale przy naszej roznicy czasowej (mojej8 ,a Joli 9 godzin) zbyt wiele sie tam nie dzieje,potrzebny jest ktos kto by trzymal reke na pulsie w Pl.
link byl tu juz wczesniej wstawiany z prosba o zagladanie [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=186358808042408[/URL]
nie wiem czy pies moze miec dwa wydarzenia na FB ? ewentualnie mozna zrobic drugie dodatkowe z nowym tekstem ...co myslicie?