[quote name='funia']dostałam informację od Zadry ,ze pokryte zostaną koszty najbliższej diagnostyki Huntera .Więc przekazuje .
Czyli pieniadze ,które mi przyjdą od IVV w kwocie 190 zł na co mam przekazać ?co z nimi zrobić ?[/QUOTE]
jesli sa pieniadze na diagnostyke ,ktora jest potrzebna na wczoraj i na karme, to niech te pieniadze w takiej sytuacji ida na hotelikownie .
chyba ze, jest jakas inna potrzeba na juz,lub nie ma jeszcze tych pieniedzy i znowu pies bedzie musial czekac .