Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='funia']dostałam informację od Zadry ,ze pokryte zostaną koszty najbliższej diagnostyki Huntera .Więc przekazuje . Czyli pieniadze ,które mi przyjdą od IVV w kwocie 190 zł na co mam przekazać ?co z nimi zrobić ?[/QUOTE] jesli sa pieniadze na diagnostyke ,ktora jest potrzebna na wczoraj i na karme, to niech te pieniadze w takiej sytuacji ida na hotelikownie . chyba ze, jest jakas inna potrzeba na juz,lub nie ma jeszcze tych pieniedzy i znowu pies bedzie musial czekac .
  2. no i gdzie ta MMMAMA ?????? buuuuuuuuuuuuuuuuuu
  3. Suuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. powalajace :) mala jest przesliczna !!!!
  6. i jak poszlo MaDi na dzisiejszej wyprawie ?
  7. Aniu moga byc ukryte powody ....ona jest strasznie chuda ,zaniedbana ,nie dojadala...
  8. poczekamy na wyniki i moze ten Brit bedzie odpowiedni by chlopaka postawic na nogach...nie mysle ,ze Hunter jest wybredny ;) z tego co pisala Funia on jest ciagle glodny biedaczysko
  9. moze trzeba ja w pierwszej kolejnosci przebadac ???
  10. a tam przesada ;) ma dziewczyna swoj urok i tyle :)
  11. [quote name='E-S']O to jej zdjęcie mi się najbardziej podoba: [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/taya/taya6.jpg[/URL][/QUOTE] tylko ,ze na tym zdjeciu troszeczke jest smuklejsza:evil_lol:
  12. [quote name='evel']Na wątku trzustkowców radzą dobierać karmę tak, żeby było mało tłuszczu, białka i włókna, jeśli dobrze zrozumiałam (tak na szybko). Najmniejsze zawartości białka i tłuszczu mają karmy light/senior właśnie. Ale jeszcze zobaczę zaraz.[/QUOTE] Dziekuje ! a czy w tych, ktore proponowala E_S jest moze jakas taka karma ?
  13. tak ,cienko z tymi domkami .....
  14. hmmmm no to czekamy na inne wypowiedzi
  15. no tak ,zwlaszcza ,ze mala Gracja ma miec robiona sterylke i nie moze pozniej byc juz w schronie
  16. kurcze drogo troche i trzeba do tego jeszcze enzymy hmmmm....naile taki 18kg worek by mu wystarczyl ? a czy jest taka karma gdzie sa juz enzymy ?
×
×
  • Create New...