Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. hotelikowanie za HUntera 300zl miesiecznie ,wiec nie wiem co ci sie nie zgadza ?????? ostatni miesiac 250 poniewaz karma inna -sama sobie policz. jak na razie to sama nie masz wielu pomyslow na tego psa -oprocz zrobienia mnie" sponsorem" odpowiedzialnym za psa -( a mialam byc tylko sponsorem hoteliku??? ) to ja jestem ta zla ,ktora trzeba gnoic -no przeciez w koncu wyszlo jaka jestem :) poniewaz -o zgrozo -jak moglam sie odezwac ?????? tak siedzialam cicho do tej pory z cierpliwoscia czekajac by w koncu Emir zainteresowal sie ta psina troche bardziej. Na Dogo jest tak -siedz cicho ,plac ,pozwalaj by cie inni oceniali:) ( a chetnych jest bezliku ) ,pozwalaj po sobie jezdzic-a wetedy nie "wyjdzie jaka jeste" :) ciekawa logika ???????????????????????????????????????????????????????????????/ moze tym razem sama sie okresle - NAIWNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fifa uwazaj,bo Tobie tez moze sie to przydarzyc !!!! PRZYKRE!!! jeszcze podkresle ,ze to nie ja zaczelam wszystkie te przepychanki.
  2. czy wiadomo czemu sunia nie ma zdjetych jeszcze bandazy ? mialo sie to odbyc w tym tygodniu ...
  3. a ja zapraszam do Huntera ,ktory tez jest chory,nie ma na leczenie ani na specjalistyczna karme...:( i juz tyle miesiecy nie moze znalesc domu -ciagle bezdomny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192035-Cena-mojego-zycia-to-230-zł-na-karme-i-leki-!!!!/page57[/URL] i na watek zapomnianej Tayuni-straszna tam pustka :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195175-Mała-delikatna-Taya-juz-w-hoteliku-Zajrzyj-pokochaj-pomóż/page27[/URL] i do Pesteczki ,ktora tez jest zapomniana [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./page22[/URL] sa to wszystkie psy z zamojskiego schronu ,ktore ciagle nie maja dachu nad glowa :(
  4. dobranoc Pesteczko
  5. dobranoc HUnterku na kiedy moga byc umowione badania ? kiedy mam przeslac to 190zl ?
  6. :):):) ciesze sie ,ze u Was wszystko w porzdku :) mizianki dla Coralka
  7. miesieczne hotelikowanie chyba tez trzeba dodac
  8. ja tez ..................
  9. Pesteczka na pierwsza
  10. Jolus miala to zrobic :) dzieki dziewczyny ,ze jestescie :):):):)
  11. wspolczuje Ci bardzo. moze jednak zapoznanie go pomalu ze stadem da mu poczucie wiekszego bezpieczenstwa ...
  12. sorry nie pamietam ...czy Dudus jest wykastrowany ???
  13. trzymam kciuki !!!! oby im sie udalo !!!!
  14. cichutko tu.......
  15. podnosimy na dobranoc
  16. kiedy to zdejmowanie opatrunku ma sie odbyc ? mam nadzieje ,ze lapka bedzie juz w dobrym stanie ...trzymam mocno kciuki
  17. trzymam kciuki za wyniki !!!!! kiedy bedzie cos wiadomo ?
×
×
  • Create New...