hotelikowanie za HUntera 300zl miesiecznie ,wiec nie wiem co ci sie nie zgadza ?????? ostatni miesiac 250 poniewaz karma inna -sama sobie policz.
jak na razie to sama nie masz wielu pomyslow na tego psa -oprocz zrobienia mnie" sponsorem" odpowiedzialnym za psa -( a mialam byc tylko sponsorem hoteliku??? )
to ja jestem ta zla ,ktora trzeba gnoic -no przeciez w koncu wyszlo jaka jestem :) poniewaz -o zgrozo -jak moglam sie odezwac ??????
tak siedzialam cicho do tej pory z cierpliwoscia czekajac by w koncu Emir zainteresowal sie ta psina troche bardziej.
Na Dogo jest tak -siedz cicho ,plac ,pozwalaj by cie inni oceniali:) ( a chetnych jest bezliku ) ,pozwalaj po sobie jezdzic-a wetedy nie "wyjdzie jaka jeste" :)
ciekawa logika ???????????????????????????????????????????????????????????????/
moze tym razem sama sie okresle - NAIWNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fifa uwazaj,bo Tobie tez moze sie to przydarzyc !!!!
PRZYKRE!!!
jeszcze podkresle ,ze to nie ja zaczelam wszystkie te przepychanki.