Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. prosze zrobcie jak najszybciej te badania -trzeba w koncu wiedziec co temu psu jest . ja sie dokladnie na karmach nie znam (gotuje dla mojego psa)...ale wiem ,ze Hunter potrzebuje DOBREJ karmy ,nie mozemy oszczedzac na jego zdrowiu...a czy jest gdzies tansza Acana?
  2. tak ,ona jest taka prawdziwa niesmiala ksiezniczka ;)
  3. a moze z uporem maniaka ;) zrobic zbiorke jeszcze raz ???? i jeszcz ewydarzenie na FB ???
  4. Aniu pisalas do Soemy w sprawie sterylki ???
  5. swiatowa dziewczyna sie z niej robi:evil_lol: muzzy uwielbiam Twoje poczucie humoru ,tylko ze zbankrutuje na zakupowaniu wipes do wycierania ekranu :evil_lol:
  6. Funiu jaka mila niespodzianka :) Pesteczka pieknie wyglada w tymsloneczku :)
  7. Funiu czy doszly juz pieniadze na badania ???
  8. dziewczynki nabraly troche cialka przez zime ;)
  9. cudownie ,ze sa jeszcze tacy ludzie jak Tanitka !!!
  10. fajnie ,ze juz bezpieczny :) smutno ta jego lapeczka wyglada ...:(
  11. Czupolina gdzie ten domek ????
  12. PIEKNA !!! [URL="http://img217.imageshack.us/i/img7692r.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8207/img7692r.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='MaDi']Znam temat od dawna chora osoba jak i cała sytuacja, jadę tam w niedzielę z Muzzym robić foty.[/QUOTE] dobrze ,ze tam bedziecie !!! az boje sie myslec jak to wszystko wyglada....
  14. moj monitor tez zapluty :)
  15. Pestulka na spacerek :)
  16. tak, z Jolcia bylo wesolo :)...ale niestety tak fajni ludzi ,ktorzy wiele robia dla zwierzat -dostaja bany ...a stratne sa na tym tylko psy :( Szansuniu idziemy na wirtualny spacerek
  17. mizany dla chlopaka ...czemu go nikt nie chce ??? on jest tak pieknym psem !!!!!
  18. Soniu postaram sie chociaz troszeczke pomoc Patysi ,ale dopiero na poczatku kwietnia:oops:
  19. pokazuj sie malenka
  20. tez nad tym sie zastanawialam i nawet proponowalam to wczesniej na watku...ale macie racje ,poczekajmy do badan i wtedy bedziemy miec pewnosc E_s pw wyslane z odpowiedzia na Twoje pytanie zastanawia mnie jeszcze -czemu Tola nie poprze tego co mowie o mojej umowie o wspolpracy ??? mysle ,ze to cale zamieszanie nie mialoby miejsca wyadoptowalysmy wspolnie troche psow -np Cassi ,Abby ,Tosia i w zadnej sytuacji nie bylam postawiona jako jedyna odpowiedzialna za los tych psow ( tylko wlasnie teraz (??????))
×
×
  • Create New...