wiecie co ??? mam propozycje !!!!
jesli ktos ,od tego momentu ,ma zmiar pisac cos co nie dotyczy bezposredniej pomocy Hunterowii ,to niech wezmie sobie na wstrzymanie i moze zacznie pisac gdzie indziej !!!
PISZEMY TYLKO O SPOSOBACH W JAKICH MOZEMY POMOC PSU !!!!
Kazdy bedzie mile widziany jesli bedzie chcial wniesc konkretna pomoc !
sytuacja jest wystarczajaco trudna !
WYSTARCZY !!!!! PLLLEEEAAASSSEEEE!!!!!!
z gory serdecznie dziekuje za okazanie dojrzalosci ,a przez to odrobiny zdrowego rozsadku w przyszlosci :)
dziewczyny dziekuje za czas jaki poswiecacie by znalesc odpowiednia karme dla malego:loveu:
musimy dac jakos rade !!!!
Evel dziekuje za ta probke karmy dla Hunterka !!!!:loveu: zobaczymy jakie beda wyniki..moze to wlasnie bedzie TO.
wyadoptowanie Hunterka jest duzyme wyzwaniem,wiec kazdy kto lubi wyzwania jest serdecznie zapraszany!!!
musi sie udac !!!!