a co to za krokody:evil_lol:? [URL="http://img821.imageshack.us/i/p3300777.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/201/p3300777.jpg[/IMG][/URL]
Funiu przepiekne zdjecia :loveu::loveu::loveu:!!!!!!
[quote name='furciaczek']LadyS podesle zanim ja nr odgrzebie to rok minie.
Dzisiaj bedziemy sie kapac z Zzuzanka:diabloti:[/QUOTE]
a czy jest szansa na malu fotoreportazyk ? ;)
Funiu kiedy spodziewasz sie wynikow ?
trzymam kciuki!!!! moze to jednak cos co nie bedzie ,az tak powazne i uda sie szybko doprowadzic do ladu
dobrze ,ze chlopak juz zabezpieczony przed wszystkimi czychajacymi stworami ;)