Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. A patrzcie przez ile rąk musiał przejść, był im pisany po prostu:):)
  2. [quote name='Neelith'] Jeżeli będziesz jechała samochodem i miała możliwość wzięcia ode mnie tobołka z fantami to będę wdzięczna. Gdyby jednak coś Ci nie pasowało, to nie ma sprawy bo ja 21-go będę w Katowicach, więc w razie czego mogę odebrać co trzeba i zostawić torbę fantów. Się zgadamy jeszcze.[/QUOTE] Się zgadujcie, mam wszystko w samochodzie jakby co:)
  3. Dzwoniłam na ten nr ale nikt nie odbiera
  4. Figunia u Gabi:):) (Agusia dałam w końcu radę :):) [IMG]http://i44.tinypic.com/rivwjr.jpg[/IMG]
  5. No i takich wiadomości sobie życzę po każdej adopcji:):) :multi::multi:
  6. [quote name='AgusiaP']Elunia wyślę Ci zdjęcia, które mi Gabi wczoraj wieczorem wysłała :) ja z telefonu nie potrafię wstawiac...[/QUOTE] Ślij, Agunia:):) Ciekawe jak tam nocka
  7. Madziu, a jak tam beagielka? No i nieśmiało spytam kiedy się do Katowic wybierasz? :) Mam fanty dla Ciebie, dla Neelith:)
  8. Nie dołujcie się, tu nie potrzeba 20 telefonów tylko ten jeden właściwy:)
  9. No, album to ma chłopak jak wzięta modelka:):) Cudne:)
  10. Jutro zadzwonimy bo dzisiaj już a późno. Ale jo już prawie 2 lata od jego zaginięcia, nasz Lucky to był wtedy szczeniakiem.
  11. Dobrze dziewczynki prawicie, po pierwszym wieczorze nie ma co wyrokować z tym sikaniem. Niech emocje opadną:)
  12. Krecik naprawdę bardzo pasuje do wymagań tej pani:)
  13. Ewa była z Majkim na kontroli, puściło niby niewiele bo ok 3mm, ale już tyle razy to przerabialiśmy. Z tego co puściło wycieka ropa. Ja już nawet nie wiem co pisać i myśleć. Dr kazał się zgłosić w przyszły poniedziałek 16-go i znowu mówi o doszywaniu tego co puściło albo puści. Na temat tego przeszczepu, dzisiaj Ewie jakoś niewyraźnie mówił, a z tego co zrozumiała to on nie bardzo widzi, że to coś da. Nam już ręce opadają. Najchętniej zostawiłybyśmy bidę w spokoju i nie męczyły do więcej. Bo zszywamy go usypiamy i dalej jesteśmy w punkcie wyjścia.
  14. [quote name='AgusiaP']Troszkę się na początku jej bał, ale ona w sumie nie zwracała na niego uwagi ;)Na pewno nie tak jak Krecika ;) Raz mu tylko zabrała misia, jak on się nim bawił :) Nie wiem jak jest teraz ...[/QUOTE] Nie dajecie chłopakowi oddechu złapać:):)
  15. [quote name='Gabi79']Chyba na dobry początek trzeba jakoś nazwać jamnisię[/QUOTE] Gabi, Tobie nadawanie imion najlepiej wychodzi:):)
  16. Popytaj Gabunia. Jak ostatnio rozeznawałam (już nie pamiętam przy której suni) to u Wróblewskich było najtaniej 170 zł. Ale to było chwilę temu. Zapomniałam napisać, że wczoraj wieczorem odezwał się ten pan z tablicy, który szuka Gutka. Napisał że jednak chce podjechać i sprawdzić czy to na pewno nie Gutek. Nie wiem co o tym myśleć, po mówiłam mu że Lucky ma 3 lata (wtedy wet na tyle go ocenił) Podałam mu telefon do Marzenki, żeby się umówił na konkretny dzień i godzinę. Jak dotąd nie dzwonił.
  17. Ależ to to malizna i kruszyna jest:):) Gabi, a jak Kajtuś to znosi?
  18. Marysiu, bardzo dziękujemy za obecność:):) Halszko, już nie wiemy jak Ci dziękować za ogłoszenia, zawsze nam pomagasz :loveu::loveu::loveu: Marzenka była dzisiaj z Krecikiem na szczepieniu (wścieklizna+ wirusówki). Pani wet potraktowała nas naprawdę wyjątkowo ulgowo, bo Marzenka zapłaciła 50 zł :multi::multi: Jak następnym razem u niej będę to wstawię paragon i zdjęcia książeczki. Wetka mówiła żeby odczekać 2 tygodnie, to wypada 23 grudnia, ale ona ma wolne terminy dopiero po Nowym Roku. Musimy się zastanowić czy czekamy, czy załatwiamy gdzie indziej. Koszt dla nas podawał 150-170 zł.
  19. [IMG]http://i42.tinypic.com/dlhvgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/9u5b0y.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/rw5kzp.jpg[/IMG]
  20. Gabunia, Aga wysłała mi zdjęcia to wstawiam:):) Jesteście bardzo dzielne kobitki :):) [IMG]http://i44.tinypic.com/2vw8d29.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33vdu9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2hexdeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2rohuhi.jpg[/IMG]
  21. Na takie wątki z takimi zakończeniami to miło wchodzić:)
  22. [quote name='Neelith']Pusto dziś u Robinka. Pewnie u większości porządki przedświąteczne, zakup prezentów, spotkania rodzinne ;) Trudno będzie o domek dla Robina przed Świętami. To przynajmniej słodki pychol zamieszczę: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3589/y5pp.png[/IMG][/QUOTE] Porządki idą marnie, a pychol cudny:)
  23. [quote name='Panna Marple']melduję się i przynoszę 50zł:lol:[/QUOTE] :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...