Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  2. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  3. Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-( http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3
  4. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  5. Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-( http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3
  6. Mam Beatko, jutro wydrukuję:)
  7. [quote name='ULKA12']Po pierwsze proponuję przeniesienie wątku, po drugie trzeba bidokowi nadać choćby tymczasowe imię, bo trzeba do niego jakoś mówić. Niestety pies na razie nie chce wchodzić do budy czyli nie jest to pies podwórzowy. Przed chwilą jak byłam u niego to leżał na dywanie, który mu położyłam i nawarczał na mnie. Suchej karmy też nie chce jeść, tylko dużo wypił. Resztę zobaczymy jutro.[/QUOTE] Ula on na nas też warczał bo się bał, (a my jego :evil_lol:) ale jak przy nim posiedziałyśmy to już nie. Na pewno jutro będzie lepiej jak się uspokoi.
  8. Doda jak zrobisz ogłoszenia to wyślij mi na [email][email protected][/email] Wydrukuję w pracy
  9. [quote name='gosia2313']Dziewczyny a będziecie robić ogłoszenia papierowe w okolicy znalezienia psa?[/QUOTE] W okolicach znalezienia to wg mnie nie ma sensu. Gdyby był z któregoś z okolicznych domów to przy nim by koczował.
  10. Znalazłyśmy w Sosnowcu Zagórzu takiego staruszka. To duży psiak ok 4o kg. gdyby ktoś go szukał dajcie znać [IMG]http://i39.tinypic.com/2ryrc74.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Sosnowiec-D%C4%85browa-poszukiwany-obcy-du%C5%BCy-starszy-psiak-!-m%C3%B3g%C5%82-komu%C5%9B-uciec?p=21703475#post21703475[/url]
  11. Strachulec w cudo się zamienił:)
  12. [quote name='bela51']Mam nadzieje, ze Figunia dogada sie z rezydentkami:lol: To chyba jedyny problem jaki dostrzegłam - dwie suczki rezydentki ( zresztą bardzo sympatyczne ).[/QUOTE] Belciu jeszcze raz bardzo pięknie dziękujemy za wizytę :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='AgusiaP']Zrobione ;) Jak mu dupencja się zaokrągliła:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Parówa jak moja Sabcia :):)
  14. [IMG]http://i39.tinypic.com/33ubdhd.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2mqm7ib.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i42.tinypic.com/33mlfyb.jpg[/IMG]
  16. Agunia, zmniejsz to zdjęcie bo nas mod pogoni:)
  17. [IMG]http://oi42.tinypic.com/2sako40.jpg[/IMG] Cudo nasze :multi::multi::multi:
  18. Pewnie, że Was kocham, ale od Agusi nic nie przyszło:) Od Gabi mam zdjęcia Nutki, a pozostałe mi się nie otwierają:(
  19. [quote name='MagdaB']Śliczny jestem :). A tak w nawiązaniu to domku, to czy obecna opiekunka byłaby go w stanie oddać po tylu miesiącach?[/QUOTE] Tak szczerze to nie sądzę, ale nawet jej nie pytam bo kto weźmie taką chorą bidę, mieszkanie nadaje się do malowania:( [quote name='Marycha35']Uszka Pana Kota do zacałowania:) Dziewczynki a jaki on teraz dostaje antybiot? Coś na wzmocnienie bierze?[/QUOTE] Na uodpornienie bierze lizynę, a o nazwę antybiotyku nie spytałam, we wtorek się kończy podawanie tego co teraz bierze. I zobaczymy co antybiogram pokaże. Dałam Ewie srebro, od wtorku ma mu dawać.
  20. Nasz [IMG]http://i39.tinypic.com/2ryrc74.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23jfkuq.jpg[/IMG] Timur [IMG]http://imageshack.us/a/img545/7395/ersm.jpg[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/2120/351022f0617efdb2med.jpg[/IMG]
  21. Kurcze patrzę i patrzę i nie wiem. Podobny ma zwłaszcza ten kształt głowy od góry, taka wypukła, myślałyśmy nawet z Agą że może jakieś guzy. Timur też ma taką wypukłość. Nasz nie ma aż takich długich uszu i ogon też mniej puszysty. Ale uszy miał stale stulone ze strachu. Co do umaszczenia to było ciemno, zdjęcia przekłamują. Poprosimy Ulę o zdjęcia za dnia. Naprawdę nie wiem.
  22. [quote name='barb']Pytałyście w schronie czy ktos nie szuka takiego psa ? Jeśli zaginął starszej samotnej osobie to ona może nie potrafić zamieszczać ogłoszeń w necie. Ciągle mam nadzieję, ze sie zgubił...[/QUOTE] Nie miałyśmy na razie kiedy pytać, dopiero co wróciłyśmy
  23. Agusia, znowu pisałyśmy razem
  24. Psiak już złapany. Leżał pod sklepem na betonie, bardzo się nas bał i warczał, w końcu uciekł, ale jak odeszłyśmy wrócił na to samo miejsce. Siedziałyśmy przy nim i dawałyśmy jedzenie, w końcu pozwolił założyć sobie pętlę. Potem już ładnie szedł na smyczy. Zero agresji. Do samochodu pięknie wszedł, położył się i zasnął. Potem już pozwalał się głaskać. To staruszek. Te zdjęcia w 1 poście to nie są jego zdjęcia. Doda wstawiła, żeby mieć pogląd na jego wielkość i umaszczenie. W tej chwili Doda jedzie z nim do Ulka12 do Żarek. Ula nie ma miejsca w domu, więc będzie w kojcu. To jest rozwiązanie na parę dni, awaryjne, to staruszek, powinien być w ciepłym. Zdjęć po sklepem mu nie robiłyśmy, żeby go fleshem nie straszyć, zrobiłam tylko w samochodzie. [IMG]http://i39.tinypic.com/2ryrc74.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23jfkuq.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/28mid5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/24eum3a.jpg[/IMG]
  25. Jak się cieszę :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Dobrze że odpaliłam kompa i weszłam na dogo bo miałam w samochód wsiadać i szukać na wezwanie Bjuty. :multi::multi:
×
×
  • Create New...