Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Bardzo się cieszę, że Elmusia kochają:):)
  2. Nie doceniły wrednoty Twoich dobrych chęci:) A może metraż im nie pasuje:):)
  3. Pora na kontrolę krwi u Pimpka. Postaram się podjechać w przyszłym tygodniu.
  4. ja też:) Mamy taką nadzieję. Wysterylizujemy, po drodze odchudzimy i będziemy ogłaszać:)
  5. Nie brzmiało to tak, żeby chcieli się poddać, raczej że chcą ogarnąć to co mają. Pan mówił że bardzo psiaczka wszyscy pokochali
  6. Bardzo dziękujemy Karolinko:):)
  7. Był i klatka się zamknęła, ale puściła jedna z bocznych prowadnic, która trzyma drzwiczki z drugiej strony:(
  8. Powodzenia dla Moiry w nowym domu. Chani na pewno też się doczeka. Nam niestety nie udało się złapać Henia, a był już w klatce:( Jutro próbujemy znowu
  9. Dziękujemy dziewczynki za pomoc i dobre myśli. Jesteśmy wściekłe na los, na złośliwość rzeczy martwych. Heniowi udało się wygiąć jedną z prowadnic, która trzyma te zasuwane tylne drzwi i to wejście odgięło się na tyle, że wyślizgnął się. To bardzo mądry psiak. Niestety już ani raz więcej nawet nie zbliżył się do klatki. Taki pech, a już było tak blisko, nigdy wcześniej coś takiego nam się nie zdarzyło. Sprawdzałyśmy czy wszystko dobrze trzyma. Teraz zabezpieczyłyśmy te drzwi sznurkami, ale czy Henio wejdzie jeszcze raz. Liczymy tylko na to że bardzo zgłodnieje.
  10. Dobrze, że są takie wątki na których można sobie humor poprawić:):) Dziękujemy Bogusiu:)
  11. Kciuki póki co można puścić, rozmawiałam z Panem, nie przyjadą jutro. W zeszłą sobotę adoptowali psiaczka , ale planowali adopcję dwóch, więc nie dlatego nie przyjadą, że adoptowali. Tylko mają z nim trochę problemów, głównie z niszczeniem i płaczem jak wychodzą. Na razie postanowili odłożyć decyzję o drugiej adopcji.
  12. Agat, bo to gwiazdor jest. Aniu też masz takie śliczności:):) Mizianko dla niego:) Pani Małgosia jeszcze pisze, że tylko do zdjęcia tak zastyga. Poza tym to żywioł, nie da sobie w kaszę dmuchać, domaga się swego, w kwestii jedzenia szczególnie. Nie mogę się doczekać kiedy znowu do niego pojedziemy:)
  13. Co tam księżniczka, cesarzowa co najmniej:):)
  14. Dziękujemy wszystkim za dobre myśli:):):) Umówione jesteśmy rano z Panią Moniką, żeby nam pokazała, gdzie Henio przychodzi na jedzenie, bo tam ustawimy klatkę. Kupiłam preparat na pchły i kleszcze i tablety na robale.
  15. Witamy Gusiaczku:):)
  16. A ja dla odmiany pokażę Lakusia Szachraja, bo Pani Małgosia przysłała mi świeżutkie zdjęcia:) :) Pani Małgosia pisze, że Szachrajstwo nie lubi się teraz fotografować i strzela focha:) :) Uszy mam pięknie po babci Aiszuni:):)
  17. Pani Agnieszko Ale cudna "daj kurze grzędę ......." http://i60.tinypic.com/331pvdw.jpg A może Lenka zostawiła Państwu miejsce :):) :) Jednym słowem u Was nuuuuda, czyli to co najbardziej kochamy po adopcji
  18. Elu i Waldku, bardzo pięknie dziękujemy :):)
  19. Pani Agnieszko, odstresowanie bardzo potrzebne:):) Co u Was dobrego?
  20. Moniczko stale do Was zaglądam i zaglądać będę. nawet jak nie piszę. To był jeden z moich ulubionych wątków na odstresowanie. I takim pozostanie mimo wszystko. Wszystko ma swój kres, życie naszych kochanych psiaków też. Ale oby wszystkie miały takie domki:) :)
  21. Ślij do mnie [email protected] Pauluś, jak miałyśmy akcję szukania i łapania Kajuni od Gabi, to już po złapaniu miałyśmy telefony też chyba od nudzących się nastolatków. Na szczęście to było już po złapaniu Kajuni i nie goniłyśmy jak głupie w inną część miasta. Skąd tyle bezduszności i zła w ludziach. Nie wiem czemu ja się jeszcze - w moim wieku - ciągle temu dziwię. Za odzew z ogłoszeń nieustannie trzymam kciuki. Baksik się w końcu musi doczekać na DS.
  22. Bardzo dziękujemy:):) Rozumiem z tego, że żadnej odpowiedzi od modów nie ma :(:( Brzosko, na to nie wpadłam, ale może to i dobry pomysł. Przekopiowałabyś skrót historii Lisia. Niewiele nas już tutaj na wątku, może niech się wypowiedzą jeszcze wszyscy, którzy o Lisiu pamiętają.
×
×
  • Create New...