-
Posts
2752 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pocahontas
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203884-W-typie-husky-czeka-w-schronie-na-nowy-dom[/url] [URL="http://img576.imageshack.us/i/2zxyx37.jpg/"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2060/2zxyx37.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alaskamal']Żałują,że jakoś w zamieszaniu w związku z egzaminami przegapiłam ostatni numer w związku z tematem zaprzęgów... :([/QUOTE] mam na kompie zeskanowane.podaj maila a Ci wyślę.
-
[quote name='Martyna_HA']No niestety do adopcji mamy o dziwo głównie młodzież, taki wysyp szczeniaków niestety blokuje adopcje psów dorosłych - bo jest jakieś takie skrzywienie, ze szczeniak=lepiej[/QUOTE] a dziwne te skrzywienie.ja z jednej strony chciałabym szczeniaka bo to takie słodkie,cudownie pachnie i jest zabawne ale z drugiej strony pogryzione meble,demolki,sikanie i kupkanie.a tak ja zaadoptowałam w miarę młodego psa bo 14 miesięcznego.owszem troszkę ciężko było na początku ale teraz z dumą patrzę na swoje dzieło ;-) dorosły pies jest jak najbardziej ok i przede wszystkim-KOCHA TAK SAMO MOCNO.
-
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
Pocahontas replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
a ja jestem ciekawa jak została załatwiona sprawa przekazania suki nowym właścicielom.co na to stary właściciel?jak to wszystko się odbyło? -
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
Pocahontas replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
znalazłam już. może ktoś jest z okolic kto mógłby doglądać suni tymczasowo... -
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
Pocahontas replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
dziękuję za pw i melduję się na wątku. ciężko będzie teraz coś znaleźć,mamy pełno psów z pseudo z Torunia Basia założyłaś temat na shusky.pl?jak nie to założę.a na SO? -
ten 4 miesięczny prawdopodobnie ma już domek stały czy macie jakieś info odnośnie tych dwóch?
-
ja dołączam się do podziękowań. każde uratowane psie serce to iskierka nadziei na lepsze...
-
już wiemy o tej suni.postaramy się coś zdziałać.dzięki.
-
koniec bazarku. udało się zebrać 173zł!!!+koszty wysyłki około 57zł co daje łącznie 230zł!!! dziękuję
-
Za 3 godziny koniec bazarku na rzecz psiaczków.
-
odpisałam :-)
-
przypominam o bazarku z którego dochód wspomoże psy z pseudo!!!
-
jest duże prawdopodobieństwo że wygramy sprawę i psy nie wrócą do tego zbrodniarza.więc szukanie domków jak najbardziej wchodzi w grę :-)
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek.kaska pójdzie na psy północy odebrane skur#$%&*%@@!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202464-Filmy-gry-pr%C3%B3bki-kosmetyk%C3%B3w-i-inne-na-husky-zabrane-z-pseudo.do-27.02.2011-do-24-00[/url] -
KUNA nie przepraszaj.dzięki Tobie psy mają raj na ziemi a trafiły z piekła więc nie masz co przepraszać.czekamy cierpliwie a Tobie życzymy dużo zdrowia i cierpliwości.
-
kurde.smutne to.ale myślę że gdy będzie ta gorsza wersja eutanazja będzie najlepszym rozwiązaniem...żal ściska serce ale tak by było najlepiej. Kuna dziękujemy za wieści.wrzuć trochę fotek jak masz.dzięki,pozdrawiam.
-
KOPIUJE: Kochani, dostałam właśnie telefon z tvn .. dziś o 19.50 w Uwadze będzie emisja reportażu z trutowa .. jak to ujęła Iwona Brzostek z TVN, którą 2 dni prosiłam o udział w tej akcji i nagłośnienie az się wreszcie zgodziła i wysłała ekipę .. "materiał jest naprawdę mocny" :smile: sama się cieszy, że taki wyszedł i w razie czego czeka na dalsze sygnały ..
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
już rozsiewam wieści o reportażu... -
monikab zapytaj tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201148-Pseudo-pod-Toruniem"]http://www.dogomania.pl/t...do-pod-Toruniem[/URL]
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
Pocahontas replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
ja na swojej drodze spotkałam kiedyś wspaniałych ludzi będąc u nich na wizycie przed adopcyjnej.mieli 2 psy w tym jednego kalekę.od urodzenia miał łapę niesprawną i biegał z podwiązaną.wzięli go jako szczeniaka bo bali się że ktoś go uśpi. więc jeśli Ci chcą tego biedaka to znaczy że to ludzie o wielkim sercu ale... no właśnie...może tv zadziałała...tego bym nie chciała. -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
mają 3 tygodnie. zapraszam na bazarek na utrzymanie psiaków,link pod moją sygnaturą. -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Pocahontas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']nawet nie wiedziałam, że taki dział istnieje :) i nie wiem, gdzie go szukać .. nie widzę ..[/QUOTE] proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forums/941-Wizyty-przedadopcyjne[/url]