hooop do góry
laseczka była dziś ze mną na spacerku
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc3722.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8889/dsc3722.jpg[/IMG][/URL]
hooop do góry
byłam dziś z panienką na spacerku-czyż nie jest śliczna?
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc3787b.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7440/dsc3787b.jpg[/IMG][/URL]
bazarek na rzecz husky adopcje.
mamy najbardziej dwa potrzebujące psy do leczenia.prosimy o wsparcie finansowe.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230603-MEGA-Bazarek-na-HUSKY-ADOPCJE-do-26-sierpnia-2012-do-22-00[/url]