Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Z wyglądu :)
  2. dubelek hi,hi
  3. Oj tam jak nie chodzicie na miasto to zaczniecie :). Ja gdzieś widziałam "siostrę" Uszatki ;),
  4. Pięknie się prezentuje :)
  5. Jasne :grins:
  6. Ja nie piszę, że nie wiedziałam, tylko, że nie zaproponowałaś :(
  7. Super sportowcy :) Przerażenie w oczach http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/DSC_0787.jpg
  8. A Ty świnia jesteś, byłaś w W-wie i nawet nie zaproponowałaś, żeby się spotkać , nie godnam :placz:
  9. No radość na pysku przeogromna :) http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/DSC_0176.jpg
  10. Ja na razie zaznaczyłam jeden i zobaczymy co to za dziwo.
  11. aaaaaaaaaaa to idę sprawdzić ile mam :)
  12. A co z wiadomościami?Możecie wysyłac?Ja wczoraj nie mogłam.
  13. Co dobre,szybko się kończy :(.Dawaj foteczki.
  14. Na górze jest śledź temat :) to moze to
  15. dziś nie mogłam wejść na stronę główną tylko na konkretną stronę np sznaucery ;) Subskrypcja chyba Ci się normalnie doda jak coś napiszesz na wątku.
  16. Też tego szukałam i nie znalazłam ;P.
  17. brawo, jakie jesteśmy zdolne bestyjki :klacz:
  18. Znalazłam swój wąteczek huraaaaaaa
  19. :(, miejmy nadzieję, że szybciutko przejdzie
  20. [quote name='Saththa']ale jak to :P o jeden dzien??[/QUOTE] Martwiłam się
×
×
  • Create New...