Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Hallo, jak się macie ?
  2. Tzn z Bryzą pisałaś już od jakiegoś czasu że kiepsko i człowiek jakoś mimo wszystko był przygotowany na najgorsze.Wiadomo, że tez bardzo przykro i smutno, a Zgredek miał już cięższe chwile i zawsze się jakoś ogarniał i nagle nie ma :(.Czy też spokojnie odszedł?
  3. Ale co myślisz, że z Lunka coś się dzieje?Ja i tak Cię podziwiam, ja to bym ześwirowała na bank.
  4. Ha,ha,ha nie chciały współpracować.Do mnie tez jakoś nie dociera , że nie ma już Zgredka :(
  5. Super fotki.Iga śliczna panieneczka. :loveu: A tak w ogóle co u Jadźki? :siara:
  6. Zerduszko dobła , ma cierpieć czy nie?
  7. Zamtnij go w klatecce , bez możliwości przekręcania się
  8. Ojej naprawdę on nadal żre te gówna?Zamordowałbym go.
  9. No to , że pisałaś kiedyś hmmm :nonono2: ?A może dziś jest zmęczony i nie dokucza Tazikowi, może zeżarł drzwi , zrobił kupę :siara: , kto wie, każdego dnia może zdarzyć się coś ciekawego :grins:
  10. A lekarz co na to?Moja pewnie by ciachnęła
  11. No, ale chyba nie pociągiem?Zresztą jak chwalą to trza się cieszyć :smile:
  12. Ooooooooo to duży plus dla Ciebie :buzi: Kocyk słodki ryjek, o łapkach nic nie napiszę :unsure:
  13. Sporo ludzi.To już we wrześniu?
  14. Wilcza co robiłaś w Toruniu ;P?
  15. nie pamiętam gdzie , bo to jakiś czas temu było.No chyba , że to Uszatka była :hmmmm: :roflt:
  16. To jakieś lubiane, ale ja nic nie polubiłam, a mam 11 ;P
  17. Już przestałam śledzić, bo faktycznie ciągle mi na maila przychodziły powiadomienia.
×
×
  • Create New...