Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='Aska7']To raczej leonberger.[/QUOTE] Też mi się tak wydaje
  2. Mały dziś trochę się rozbrykał, nawet mnie troszkę podgryzał w zabawie.Nie jest juz taki anemiczny, nie wiem czy to przez fryzjera czy przez środek odrobaczający.W każdym bądź razie widze już w nim charakterek sznupka.Postanowiłam dziś mu wyczyścić uszka, o dziwo nie były zbyt brudne.Może dlatego że miał w nich lekka dżunglę.W obawie przed atakiem musiałam mu założyć kaganiec, niestety nie mam takiego refleksu jak nasz fryzjer.Troszkę popiskiwał (dwa razy), przy wyrywaniu włosków, ale nie próbował dziabać.Raczej woli uciekać.Ogólnie w porównaniu do mojego w czasie takich zabiegów to z Gacusia jest aniołek.
  3. [quote name='jambi_']khe, khe... ja rozumiem, że w ten subtelny sposób przypominasz mi o wystawieniu bazarku ;) jutro obfacam, opisuję i w poniedziałek najpóźniej wystawiam (bo w weekend nie mam netu) a Mentorowi daj ode mnie buziaka w nos ;)[/QUOTE] Nie, nie broń Boże.Ja po porostu czasami zapominam komuś za coś podziękować, więc czasami robię to po raz drugi dla pewności.
  4. [quote name='zerduszko']Z twarzy średnia, ale z oczu niczego sobie :diabloti:[/QUOTE] Prawie się posiusiałam ze śmiechu.Jak to dobrze załatwić swoje potrzeby przed zaglądnięciem tutaj :) Myślę że ten obrazek bardziej oddaje urok osobisty :) [IMG]http://i54.tinypic.com/1z5hy8m.jpg[/IMG]
  5. [quote name='malawaszka']ładna mi bogini :evil_lol: [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/56/Harpy.PNG/220px-Harpy.PNG[/IMG][/QUOTE] Na pewno będzie wrednawa to akurat by pasowało.Ale ja raczej gustuje w samcach i mimo chęci posiadania chociaż jednej suczki to nawet tymczas który miał nią być okazał się psem :).Mnie się podoba samo imię, bo postać to... tak średnio ;)
  6. "No i wyszło szydło z worka ;P".Ale i tak jestem w nim zakochana.Oby znalazł super domek .
  7. Ja to lubię imiona starożytnych bogów, bogiń i postaci.Jak będę miała kiedyś suczkę to ja nazwę Harpia.
  8. [quote name='jambi_']no ja musze powiedzieć że po tym fryzjerze to chłopak jeszcze wyprzystojniał! jest B O S K I !!!! naprawdę piękny :) (i wcale nie za długi) cud mniód malyna chłopaczek :)[/QUOTE] Prawda, zupełnie inny pies.A w ogóle Mentor dziękuje za wszelkie komplementy kierowane w jego stronę, a ja za zrobienie bazarku.
  9. [quote name='mala_czarna']O matulu, jaki on jest cuuudnyyyy!!!!! Watacha, czy Ty przypadeczkiem na Woli nie mieszkasz? Bo ja bym sie chętnie na spacer z wami wybrała :loveu:[/QUOTE] Ja mieszkam na Włochach ( przy samej Ochocie), na Woli mam teściów :) no i 154 autobus który bezpośrednio jedzie na Wolę.Możemy sie któregoś dnia wybrać.Ale bym wzięła tylko Gacka.Bo Leo dostanie szału jak wyjdę tylko z dwoma (Mentor i Gacek), a jego nie wezmę bo jest niegrzeczny.Z resztą ciężko jest w autobusie z dwoma , z trzema to by był cyrk.
  10. Tak ,tak potwierdzam spryciulek z niego.Właściwie niczego się nie boi, a jak się w pierwszej chwili przestraszy to zaraz podchodzi w to miejsce z zaciekawieniem.Zrobił się miziasty, doprasza się pieszczoszków, tak mu ten ogonek śmisznie lata.No problemem jest to drapanie w drzwi.Mało ich nie rozwali czasami.Ale bardziej reaguje jak mu się zwróci uwagę ni jeżeli się olewa. Wczoraj jak szliśmy na spacer założyłam mu kubrak.O Matko ledwo go ze schodów ściągnęłam, próbował smycz przegryźć, a przed klatką jak siadł to już nie dało go ruszyć.Odczekałam chwilę, myślałam że się przekona, niestety siedział trząs się i tak patrzył jak by mówił "zdejmij mi to coś".Chciał nie chciał musiałam zdjąć, od razu śmignął.No musieliśmy szybko chodzić , albo biegać truchtem, bo jak stawaliśmy to mu trochę zimno było.Mam nadzieję że się nie przeziębi.Jak myślicie próbować jeszcze z tym kubrakiem?
  11. [IMG]http://i53.tinypic.com/2whjsax.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2rr7wgo.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/vwrij5.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/v4ce9z.jpg[/IMG] Na razie więcej nie mam
  12. [IMG]http://i56.tinypic.com/2rpa98x.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2hf4195.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/fvd3y9.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/1rxb40.jpg[/IMG]
  13. [quote name='malawaszka']o śliczności :loveu: słonko świeci to na spacerek do parku i fotki cykać poproszę :modla:[/QUOTE] Czy mniej więcej o takie fotki chodzi?:) [IMG]http://i55.tinypic.com/1zwhssk.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/29yqu6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2vjtw2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/fxcy2h.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2s64h0h.jpg[/IMG]
  14. [quote name='lika1771']To zdjecie przypomina mi to od ktorego wszystko sie zaczeło powiem szczerze że mi również
  15. [quote name='malawaszka']o śliczności :loveu: słonko świeci to na spacerek do parku i fotki cykać poproszę :modla:[/QUOTE] U nas nie świeci.Ale obiecuję ,że później pójdę, jak ogarnę chałupę.
  16. Na dzień dobry [IMG]http://i52.tinypic.com/21lu39i.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/15694dg.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2f0ceuv.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/zvwf80.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/21mz446.jpg[/IMG]
  17. Na razie to wszystko.Rozliczymy się na koniec.Ok?
  18. To Wam powiem jak było u fryzjera.Maszynki się nie boi.Dopóki robił mu górę to leżał i nawet ziewał.Przy tylnych łapkach trochę uciekał.A jak zaczął mu robić bródkę to chciał go po prostu ugryźć.Ale nasz fryzjer ma ekstra refleks i zdążył umknąć.Zapłaciłam za fryzjera 50 zł.
  19. [IMG]http://i52.tinypic.com/244w5jo.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2chw5k1.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i53.tinypic.com/117xtvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/6xte10.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/f3t9c3.jpg[/IMG]
  21. Zaraz wstawię, fajne te psinki.Na razie takie na szybko ,bo go kąpaliśmy.Jak wyschnie to mu jeszcze porobię.Dajcie chwilę.
  22. [quote name='malawaszka']zupełnie nic a nic - jak napiszesz tekst ogłoszeniowy i poślesz mi zdjęcia to dostanie Kubuś zestaw ogłoszeń bo mam jeden opłacony przez farmerkę do wysłania na już[/QUOTE] Teksty to raczej nie moja specjalność, a fotki to ja mam tylko te co wstawiałam :(
  23. [quote name='malawaszka']no to jambi pewnie jutro wstawi - dawaj mi też bo umre z ciekawości [email][email protected][/email][/QUOTE] Może Ty wstawisz ,bo ja do jutra też umrę.Postaram się małemu cyknąć parę fotek, choć fotograf ze mnie średni.My już po fryzjerze :)
×
×
  • Create New...