We Wrocławiu/Kużniki/ zaginęła sunia adoptowana z Kielc , może jest ktoś z okolic i mógłby pomóc?,
Nie umiem wstawić zdjęcia NikaEla dasz radę ?
Ma wydarzenie na fb-Znajdźmy Bezę - Wrocław!
Beza zaginęła dnia 27.12.2019 na os. Kuźniki we Wrocławiu, w okolicy ul. Woźniczej. Mamy nadzieję, że to wydarzenie pomoże nam ją odnaleźć. To suczka dzikawa, bojąca się ludzi, Ten pies jest dla nas bardzo ważny i prosimy o każdą możliwą pomoc. Prosimy nie gonić jej, nie próbować łapać na siłę. Boi się i będzie uciekać. Beza jest średniej wielkości, czarna z jasno-brązowymi i białymi znaczeniami. Ma charakterystyczne oczy niebieskie i mieszane z brązem. W chwili zaginięcia miała na sobie obrożę. Jeśli ktoś ją zauważy, prosimy nie zwlekać, obserwować i natychmiast dzwonić pod nr tel. 693 899 579, 514 556 092.