Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Ja mogę już przesłać kasę za następne dwa mies. z góry, ale po dłuuugim weekendzie...
  2. [quote name='Tola']Lusia jest rewelacyjna; calutką noc przespała zamknieta z moim TZ w pokoju:cool3: Rano pięknie załatwila się na spacerku i ruszamy w drogę. Kciuki potrzebne:cool3:[/QUOTE] Łoj matko :grin: do czego to już doszło :wink:, na takie zażyłości pozwalasz Tolu :evil_lol:, ale niech tam :lol:, życzę udanej podroży, bo zapewne trwa i oby małej się poszczęściło jak najprędzej!!
  3. Tolu, bez przesady :oops:, cieszę się, ze mogłam porobić zakupy w miłym towarzystwie :lol:, ciekawe jak długo będzie mi dane :cool3:
  4. Po takim okresie to spokojnie, ale niektóre to takie :cool3:, jak same nie sprawdzą to nie wierzą :evil_lol:
  5. :helo:potwory duże i małe!!! U Marleny zwolniło się miejsce :evil_lol:, przybywajcie:megagrin:
  6. [quote name='monikapf']Martwimy się tylko o jedno bo sunia, chyba sobie podrażniła rankę po zabiegu i trochę ma krewki w tym miejscu.[/QUOTE] Bez paniki, ile ona jest po sterylce? Moja kocica sobie wyciągnęła dwa szwy zanim jeszcze wróciłyśmy do domu i nic złego się nie stało, zdezynfekuj i może jakieś ubranko jak jescze wszystko swieże?
  7. Biedaczysko, ale przydałyby się lepsze zdjęcia..
  8. [quote name='zadra']Lady rozpoczęła wiosenne "linienie" Mamy zabawę z wyczesywaniem,które uwielbia.najbardziej na spacerze.[/QUOTE] Ja myślę, ze w domu, to może być problem z tym czesankiem ;), piękny biszkoptowy włos :razz:
  9. Wszystkie zamojszczanki to pieszczochy :p
  10. Jejku co za nowiny :multi::multi:, nie było mnie trochę, a nasza Nucia w swoim domku:loveu:, cudownie, cieszę się straszliwie, mam nadzieję, że dostarczy Wam, Nowa Rodzinko masę radości :lol::lol:, jeszcze se pochopsam ze szczęścia :sweetCyb::bigcool::Cool!::ylsuper::cunao: No chyba starczy :eviltong:
  11. [quote name='Madallena']As w rekawie - dobre imie do ogloszen dla MIkropsiaka :D[/QUOTE] Przydługawe, aczkolwiek zabawne, wyobraź sobie na spacerze jak woła go tak opiekun :lol::lol:
  12. Czy sa jakieś nowe wieści od Jukowego pana?
  13. Było by to i tak szybko, ale to oczywiście wspaniale!! Zaciskam więc!
  14. Piękne te zdjęcia, oby domek tylko się w końcu pojawił...
  15. Widziałam dziś przejazdem Lady :loveu:, piękna jak zawsze, moja mama aż się zdziwiła, ze to ta sama sucz, ale poprzednim razem troche inne warunki były:roll:
  16. [quote name='zadra']Zrezygnowaliśmy z USG.Sterylka umówiona na poniedziałek.... W tej sytuacji trzeba jednak działać szybko.[/QUOTE] Tak u zadry masowe ciachanko ostatnio :evil_lol:
  17. [quote name='Ra_dunia']Ona na tych zdjęciach jest przeurocza. Śmieje się dosłownie cała - od czubeczka noska po końcówkę ogonka :)[/QUOTE] To prawda, bardzo fotogeniczna dziewczynka :loveu:
  18. [quote name='Tola']Prawdopodobnie z wizytą podjedzie [B][U]wiosna.[/U][/B] Jak skontaktuje się z przyszłym domnkiem - dam znac[/QUOTE] To czekamy z niecierpliwością i myślimy tylko pozytywnie!!
  19. Ale to dziwne, przedtem tylu chętnych, a teraz cisza jak makiem...
  20. Myślę, ze to dobry pomysł z tymi zastępczymi, bo koszty leczenia Filona są jednak przytłaczające :shake:
  21. Super. ze się małej tak poszczęści, Madallena masz jakiegoś asa w rękawie?:cool3:
  22. Czyli wszystko zapowiada się obiecująco, a do takiego faceta to dziewczyny powinny sznurem :lol:, bo rzadko się zdarzają tacy :roll:
  23. Filonku, mimo wszystko nadal mamy nadzieję na ludzia, który cię pokocha
  24. Mam nadzieję, ze to będzie ten wymarzony domeczek...
  25. [quote name='Tola']TZ moze zawiezc sunię w czwartek; potrzebny ktos do zabrania jej ze schronu!!![/QUOTE] Ja będę za tydzień w czwartek w Zamościu, mam wizytę z pociechami u ortodonty:eviltong: o godz. 12.00, potem mogę być do dyspozycji Twojego TZ-ta :evil_lol:
×
×
  • Create New...