agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja mogę już przesłać kasę za następne dwa mies. z góry, ale po dłuuugim weekendzie... -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Lusia jest rewelacyjna; calutką noc przespała zamknieta z moim TZ w pokoju:cool3: Rano pięknie załatwila się na spacerku i ruszamy w drogę. Kciuki potrzebne:cool3:[/QUOTE] Łoj matko :grin: do czego to już doszło :wink:, na takie zażyłości pozwalasz Tolu :evil_lol:, ale niech tam :lol:, życzę udanej podroży, bo zapewne trwa i oby małej się poszczęściło jak najprędzej!! -
Tolu, bez przesady :oops:, cieszę się, ze mogłam porobić zakupy w miłym towarzystwie :lol:, ciekawe jak długo będzie mi dane :cool3:
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Po takim okresie to spokojnie, ale niektóre to takie :cool3:, jak same nie sprawdzą to nie wierzą :evil_lol: -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='monikapf']Martwimy się tylko o jedno bo sunia, chyba sobie podrażniła rankę po zabiegu i trochę ma krewki w tym miejscu.[/QUOTE] Bez paniki, ile ona jest po sterylce? Moja kocica sobie wyciągnęła dwa szwy zanim jeszcze wróciłyśmy do domu i nic złego się nie stało, zdezynfekuj i może jakieś ubranko jak jescze wszystko swieże? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Lady rozpoczęła wiosenne "linienie" Mamy zabawę z wyczesywaniem,które uwielbia.najbardziej na spacerze.[/QUOTE] Ja myślę, ze w domu, to może być problem z tym czesankiem ;), piękny biszkoptowy włos :razz: -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Wszystkie zamojszczanki to pieszczochy :p -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jejku co za nowiny :multi::multi:, nie było mnie trochę, a nasza Nucia w swoim domku:loveu:, cudownie, cieszę się straszliwie, mam nadzieję, że dostarczy Wam, Nowa Rodzinko masę radości :lol::lol:, jeszcze se pochopsam ze szczęścia :sweetCyb::bigcool::Cool!::ylsuper::cunao: No chyba starczy :eviltong: -
[quote name='Madallena']As w rekawie - dobre imie do ogloszen dla MIkropsiaka :D[/QUOTE] Przydługawe, aczkolwiek zabawne, wyobraź sobie na spacerze jak woła go tak opiekun :lol::lol:
-
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
agada replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czy sa jakieś nowe wieści od Jukowego pana? -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Było by to i tak szybko, ale to oczywiście wspaniale!! Zaciskam więc! -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Widziałam dziś przejazdem Lady :loveu:, piękna jak zawsze, moja mama aż się zdziwiła, ze to ta sama sucz, ale poprzednim razem troche inne warunki były:roll: -
[quote name='Ra_dunia']Ona na tych zdjęciach jest przeurocza. Śmieje się dosłownie cała - od czubeczka noska po końcówkę ogonka :)[/QUOTE] To prawda, bardzo fotogeniczna dziewczynka :loveu:
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Prawdopodobnie z wizytą podjedzie [B][U]wiosna.[/U][/B] Jak skontaktuje się z przyszłym domnkiem - dam znac[/QUOTE] To czekamy z niecierpliwością i myślimy tylko pozytywnie!! -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, ze to dobry pomysł z tymi zastępczymi, bo koszty leczenia Filona są jednak przytłaczające :shake: -
Super. ze się małej tak poszczęści, Madallena masz jakiegoś asa w rękawie?:cool3:
-
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
agada replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czyli wszystko zapowiada się obiecująco, a do takiego faceta to dziewczyny powinny sznurem :lol:, bo rzadko się zdarzają tacy :roll: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonku, mimo wszystko nadal mamy nadzieję na ludzia, który cię pokocha -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze to będzie ten wymarzony domeczek... -
[quote name='Tola']TZ moze zawiezc sunię w czwartek; potrzebny ktos do zabrania jej ze schronu!!![/QUOTE] Ja będę za tydzień w czwartek w Zamościu, mam wizytę z pociechami u ortodonty:eviltong: o godz. 12.00, potem mogę być do dyspozycji Twojego TZ-ta :evil_lol: