[quote name='Paula95']To wszystko z miłości do tych cudownych zwierząt. One są tak wspaniałe, że nie potrafiłabym przejść obok ich cierpienia i nic z tym nie zrobić. Są po prostu całym moim światem. A to, że mam tyle lat, ile mam, nie jest ważne. Zawsze można pomagać psom.[/QUOTE]
Ważne, kochanie ważne. Większość młodych woli rozrywki, ciuchy, samochody. Mój 22 letni syn na takie dziewczyny mówi bardzo obrazowo 'tępe dzidy'. Ale z chęcią niesienia pomocy trzeba się urodzić.