[quote name='Patsi']Alfisko awansowało społecznie, najpierw znaleziony w lesie, potem przeprowadzka na działkę, potem do bloku, a teraz mieszka w domu w górach. To sie nazywa kariera! Jak tylko wolontariuszka sie skontaktuje z domkiem, to napiszę, co u niego i Neurusi.
[/QUOTE]
Będę bardzo wdzięczna bo pokochałam tego kotka :).