-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
dziekuje powodzenie mam straszne własnie wrociłam chwile temu od chirurga bo bezio miał takie widzimisie...prawa reka wszystkie palce. daje kilka mozliwych opcji jak nie pasuje to sie poddaje... a.kojec zewnetrzny b.kojec wewnetrzny c.buda na podworku i spi z moimi psami d. przenosicie beza do innego dt/hotelu przykro mi to pisac ,ale tak nie moze byc,ze ja chodze z pogryzionymi rekami w strasznym bólu i trace przez to godziny w pracy bo siedze na zwolnieniu.. [URL=http://img52.imageshack.us/i/cos481.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2379/cos481.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img265.imageshack.us/i/cos482.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6364/cos482.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ta mina mówi sama za siebie,czego chcesz przecież śpie... [URL=http://img703.imageshack.us/i/cos467.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7495/cos467.jpg[/IMG][/URL] I chop.. [URL=http://img525.imageshack.us/i/cos468.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2152/cos468.jpg[/IMG][/URL] Beziolowe kopytka.. [URL=http://img153.imageshack.us/i/cos474.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1205/cos474.jpg[/IMG][/URL] Idziemy do domu.. [URL=http://img145.imageshack.us/i/cos478.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1654/cos478.jpg[/IMG][/URL] -
Na prożbę 2 użytkowniczek zjawiam się na wątku mogę przyjąć Ciaputke na dt i popracować nad jej zachowaniem. Koszta to 350zł(jeśli ma być faktura+vat) z wyżywieniem naszym nie obejmuje karm specjalistycznych. -wchodzi w to również 5 dowozów do weterynarza (powyżej 5 każda kolejna 15zł dowóz) -Nie obejmuje szczepień,sterylizacji i innych zabiegów weterynaryjnych. -pies śpi tylko w domu i może korzystać z podwórka(dużego) do woli o ile będzie umiał się zachować do innych lokatorów zwierzęcych (4 psy,2 koty i koń)Jeśli nie będzie umiał się zachowć będzie wychodziła na podwórko małe. -socjalizacja w pełnym zakresie od podstaw typu siad po chopki i leśne tory przeszkód. -pies musi przyjechać z własna smyczą,obrożą,kompletem szczepień,odrobaczony i odpchlony. -dt zawsze opłacamy z góry za cały miesiąc nie zależnie od dnia przyjazdu np 15.02 do 15.03 wrazie gdyby pies znalazł dom różnicę zwracam natychmiast na konto wraz z przekazana umowa adopcyjna jeśli został by wyadoptowany w mojej okolicy jak się już zdarzało. Wrazie pytań zapraszam chętnie odpowiem,chodż nieraz będzie trzeba na odp poczekać bo nie jestem robocopem i nie mogę robić wszystkiego na raz.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Witam,czule ;) witam i o zdrowie Beza (oraz domku :)!) pytam...[SIZE=1]Ale jestem dowcipna...[/SIZE]:evil_lol: Co u Was? Jak tam treningi behawioralno-sportowe?:lol: Bezio nie fisiuje???:razz:[/QUOTE] Jak narazie Beziol nie fiksuje mysle,ze mozna spróbowac umówic wizyte jesli to mozliwe to w sobote po 14 do wieczora lub niedziela od 11 do wieczora jak nie to jakos w tygodniu najlepiej po 15 byle nie w piatek Poza tym Bez robi spore postepy w zachowaniu na dziendobry sie cieszy i lize po rekach oraz wskakuje łapkami na mnie jak stoje i sie wtula. Nasze treningi powoli przenosimy na spacery w lesie tam sobie układamy rozne takie dziwne gałozki i patyki.Duzo radosci sprawia mu taka zabawa,acz kolwiek do domu musi isc jako jedyny pies bo jest bardzo zazdrosny o inne. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Zapraszam do różowej świneczki Bielskich: http://www.dogomania.pl/threads/201808-R%C3%B3%C5%BCowa-%C5%9Awinka-dla-psiak%C3%B3w-ze-schronu-w-Bia%C5%82ej-Podlaskiej!(skarbonka)?p=16268504#post16268504 -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='cavani']Nie jestem wszechwiedząca, nie zawsze wszystko zauważę. Jeśli są jakieś bazarki na bialskie psiaki, to wystarczy mi je podesłać. Ten dział zrobiłam po to, żeby wszystkie były zebrane w jednym miejscu. Wydawało mi się, że może być przydatny. Jeśli jest link do tworzenia skarbonki BP, to proszę o podanie go, a zamieszczę w w/w dziale.[/QUOTE] Dzieki za wyjasnienie . Teraz mam problem z zlokalizowaniem w jakim dziale mam załorzyc skarbonke,ale zdaje mi sie iz w do adopcji/lubelskie lecz moge sie mylic. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Nie przeszkadza i humor raczej nie miał sie nikomu popsuc. Kinga_kinga zapytała co ze skarbonka to odpisałam. W wypadku kiedy do wątku zbiorowego dołaczyłas dział:Bazarki na bialskie psiaki Nie widzę tworzenia skarbonki BP skoro tam umieszczasz linki to juz chyba wszystko jasne...chyba ,ze jestem w jakims obłedzie to mnie objasnijcie? edit: Dobrze Jostelk5 dziekuje zaraz załorze skarbonke BP przepraszam za nimporozumienie ,ale zrozumiałam to troszke inaczej. -
[quote name='kinga_kinga7']PAJA, a co z tą skarbonką na nasze psiaki?[/QUOTE] zapytaj Jostel5 moze Ci powie.. Ja wysłałam jej tekst jak to widze juz jakis czas temu miała zerknac i poprawic po czym oddac bym mogła ja dokonczyc... teraz wyszło ze skarbonki nie ma cavani ma na drugim watku dział na bielskie psiaki i tak to wyglada...
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zapytaj sie Maila czy nie chciał by sie ze mna spotkac?.Bo ja zawsze chetnie mogę mu wytłumaczyc co nieco ..;) Ale widze,ze chłoapak sie niedobry zrobił..obrócił swoje zachowanie o 180c niz jak był u mnie.. Rosa11 moja dobra rada nie pakazuj mu,ze sie boisz..bo tak on bedzie to wykorzystywał do końca. -
[quote name='Dogo07']Ja od kilku dni prowadzę na facebooku profil Kudłacze do adopcji. I tak sobie pomyślałam, że gdybyście zrobili profil Waszego schroniska i opisali jaka jest sytuacja, że to dobre ale biedne schronisko, że ludzie sie tam starają, ale jest wiele do zrobienia, np. niektóre psiaki muszą być na łańcucach przy budach, bo nie ma innych warunków, nie ma pieniędzy, i jest mało adopcji, potrzebne są dt, jakaś pomoc, zaintresoweanie psiakami, zwłaszcza teraz kiedy psiaki mogą to jeszcze wszystko stracić. I porobić opisy, zdjęcia, i może jakoś zaapelować że każdy psiak szuka domu, że można sobie wybrać, i dać mu dt, ale stać się jego opiekunem wirtualnym. Można jakoś psy w galerie pogrupować, np. te tutaj małe suczki, tutaj duże, tutaj starsze pieski.[/QUOTE] Ja od miesiaca jakiegos prowadze konto na nk poświecone tylko Bielskim ,ale odzew nijaki... Myślałam o jakis zbiorowych ogłoszeniach kilku psiaków na raz i opisie schroniska o czym pisałam wczesniej,ale na nie wyróżnionym nie ma szans bo znika zaraz gdzies posród tysiacu psiaków do adopcji moj komunikat.Wiec przydały by sie wyróznienia i pozadny tekst do opisu schronu.
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Pani sie odezwała ,ale powiedziała,ze nie stac ja na transport wiec stwierdziłam,ze nie bedzie ja tez stac na utrzymanie i nic juz jej nie odpisałam. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A jak Mailo sie zachowuje? Byłas juz z nim u weta? Dał sie wykąpać ? -
Przerażony,porzucony ok 3 miesieczny szczeniak.Już w DS dziekuje za pomoc :)
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Maluszek dostał na imie Ulwerin dzisiaj juz jadł z zapałem i troszke pochodził.Bardzo domaga sie brania na kolana,jak tylko próbowałam na niego nie zwracac uwagi to siadał i wył.. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
kondycja kondycja nim dojde do formy i tak jeszcze długo minie bo nie moge przez rok minumum biegac jeszcze o jezdzie konnej juz nie wspominajac :( i minimum 4 razy w miesiacu musze byc u lekarza. Ale pozatym czuje sie wspaniale czasem jak noeo narodzona przy Beziu i jego numerkach :) tfu,tfu dawno mi chłopak zadnego numeru juz nie wycioł :) a Ulfir ma sie lepiej nie zgłosił sie po niego zaden opiekun chyba zaczne go ogłaszac to w mig znajdzie nowa chałupke... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Graliśmy wczoraj w piłke ja kopałam do Bezia wyskakiwał w powietrze do piłki i rzucał sie na nia jak na ,,coś,,co by miało go zaraz w locie zjesc.Poczym po chwili nosem turlał ja w moja strone by kopnac mu jeszcze raz.Pózniej rzucałam mu ringo nastepnie uczyłam go chodzic po drabinie połozonej w powietrzu oczywiscie(swietnie mu wychodziło przechodzenie ze szczebelka na szczebeklek wąski) nastepnie małe chopki i długi spacer z cała 4 by mogły sie doszalec.Nastepnie micha i tylko słyszałam chrapanie... Czy ktoś ma jeszcze jakies pomysły co mozna z nim pocwiczyc by mu dzien urozmaicic bardziej... edit: Jostel Twój link nie działa:( -
Przerażony,porzucony ok 3 miesieczny szczeniak.Już w DS dziekuje za pomoc :)
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Wpusciłam do domu Mole z Heksa ,ale one krótko włose wiec mały tylko u nich cyca szukał...Po 3 wpusciłam Dina bo juz miałam dosyc koncertu to wtulił sie w jego ogon i troszke przysną...poczym znów sie obudził i chiał pic, dałam i pozniej juz spał do 5 teraz sobie lezy a Bez nie daje mu spokoju co chwile musze go od malucha odganiac bo traca go łapka do zabawy a ten zaczyna płakac odrazu.. -
Przerażony,porzucony ok 3 miesieczny szczeniak.Już w DS dziekuje za pomoc :)
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
samarra89 Witamy na forum. Maluch znów zaczoł strasznie płakac,co ja mam robic?? dostał leki juz.. Ma ktoś jakis pomysł jak utulic maluszka by nie płakał juz. -
Przerażony,porzucony ok 3 miesieczny szczeniak.Już w DS dziekuje za pomoc :)
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
No on jest już 4 ręce mi opadają...Nie wiem nawet w jakim on typie jest?Narazie jest bezimienny nie mam pomysłu nawet... -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Cioteczki i wujaszkowie zajrzyjcie do szczeniorka,ktory w bestjalski sposób został wrzucony do mnie na podwórko...O mały włos mogła byc tragedja ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/201520-Skatowany-skopany-zag%C5%82odzony-Przera%C5%BCony-ok-3-miesieczny-szczeniak.Prosz%C4%99-o-wsparcie[/url]! -
Dzisiaj w godzinach popołudniowych usłyszałam straszny pisk opon ktoś wyleciał z auta i wrzucił mi,,coś,, na podwórko... Widząc to z okna szybko zleciałam na parter i wybiegłam na podwórko auto okurat odjechało szybko,patrze a to szczeniak. Wzięłam na rece ze łzami w oczach on leżał jak nieżywy i tak bardzo płakał.. zaniosłam do domu.Myślałam,ze jest przestraszony wrzuceniem przez płot do mojej 4 dużych psów . Ale maluszek w domu dalej bardzo mocno płakał..nie czekając na nic podeszłam do lecznicy. Po obejrzeniu maluszka okazało się ze ktoś potraktował go w bestjalski sposób skopał albo bóg wie co jeszcze,ze maluch nie mógł ustać na własnych nogach. Do tego wszystkiego okazało się,ze maluch jest bardzo chudziutki można mu zebra policzyć,czego nie widac na pierwszy rzut oka ponieważ maluch ma puszek szczenięcy jeszcze. Jest oceniany na jakieś 2,5/3 miesiące. Dostał leki przeciw bólowe jeszcze troszkę popłakał i poszedł spać.Niedawno się obudził zrobił siusiu pod siebie i troszkę zjadł.. [B]Maluszek może zostać u mnie na DT,ale prosiła bym o wsparcie finasowe dopuki nie znajdzie domu.[/B] Oto nasz malec: [URL="http://img821.imageshack.us/i/cos424.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2622/cos424.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img96.imageshack.us/i/cos430.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4265/cos430.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/cos441.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2820/cos441.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img51.imageshack.us/i/cos443.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5191/cos443.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img192.imageshack.us/i/cos463.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2168/cos463.jpg[/IMG][/URL]