-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Czy mogł by mi ktos podac ponownie bo gdzies zapodziałam maila na koncik adopcyjny w wyborczej i wrocławskiej ew. jeszcze jakis innych gazetach. Ale,zeby ogłoszenia szły na wasz rejon to najlepiej bezposrednio z gazety spisac bo w necie znajduje tylko na dolny slask a przeciez nie bede tu tamtych psiaków ogłaszac -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
kto podejmie sie napisania teksu ,ze Bezio zbiera na leczenie by puścic w eter..Bo widze,ze Bezio ma mało deklaracji.. Czekam jak na skazanie na ten referat od behawiorystki bo jeszcze nie doszeł,ale nie wiem czy przez moja poczte czy wogóle nie został jeszcze wysłany. [URL=http://img23.imageshack.us/i/cos625.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/818/cos625.jpg[/IMG][/URL] -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Myslał ktoś może nad ogólnym tekstem o schronie do ogłoszeń? Mi na sercu leży Tobis juz chyba ze 100ogłoszen mu wystawiłam w tym chyba 10 wyróznionych a telefonu nie słychac.Moze to jeszcze nie czas na niego... Myśle,ze na schron mozna spróbowac wystawic ,allegro cegiełkowe.Moge urzyczyc swojego konta do wystawiania z tym,ze ktos by musiał pozadnie kod html napisac bo ja jestem w tym cienka... Jedynie co umiem to obrabiac zdjecia w photoshopie :( -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Jak ktos ma zdjecia z dzisiaj niech wysyła mi na poczte zabiore sie za ogłaszania bo własnie dzis z kończyłam bazarek na Grete i podreperuje troszke Wasze psiaki. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
a co sie stało,ze masz doła? Wogóle jak tam sytuacja w schronie juz cos wiadomo? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Jutro tez mój Ulvi ma isc do adopcji maja po niego przyjechac,dzisiaj sie odbyła wizyta i ma do Brzegu Dolnego jechac :) -
Jolu zlokalizuj proszę czy doszły takie wpłaty,bo chciałam rozliczyć do końca bazarek. ocelot: [COLOR=red][B]15zł [/B][/COLOR]mysza1:[B]30zł[/B] APSA:[COLOR=red][B] 10zł[/B][/COLOR] contrradora:[B][COLOR=red]45zł[/COLOR][/B] buster i lusi:[B][COLOR=blue][COLOR=red] 15zł[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=red][/COLOR]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Puki co fotki z mojego apartu: [URL=http://img6.imageshack.us/i/pict6423.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4345/pict6423.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/pict6424p.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2927/pict6424p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/pict6445.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/656/pict6445.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img594.imageshack.us/i/pict6457.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2168/pict6457.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/pict6470.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6387/pict6470.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Nie one nie szczekaja bez potrzeby przynajmiej Disio,on predzej odgryzie linke,ale tym razem sie nie zaplatały. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
ogłosic cos? i na kogo dane bo na siebie musze chwilowo zrezygnowac nie daje rady dzis miałam jakis kilka telefonów,ale psy te juz dawno w ds. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Najgorzej sie bałam ,ze jak poszły za sarna to sie zaplataja bo jeden i 2 miał podpiety po 12 metrowej lince pod szelki.Bo Bezia boje sie puszczac na spacerach bez niczego bo on sie nie słucha na spacerze ,a Disio jak to Disio ma swój swiat to juz psi dzidek ale z mnustwem energi.Teraz jeden i drugi koło moich nóg najedzony chrapie...Za Dinem to chyba bym sie zaryczała na smier jak by nie wrocił bo on juz z nami okolo 8 lat jest.A taka maskotka dalej z niego kazdy go tuli i całuje nawet Elmira chyba ma z nim jakas fotke,a napewno jej łpake dawał bo pamietam :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Juz miałam zgłosic ,ze moje chłopaki zagineły kiedy wkoncu sie odnalazły po nastu godzinach poszukiwań Beziol jako pierwszy po ponad godzinie przeszukiwań lasu wraz z lesniczymi i wetem wezwanymi na moja prozbe na miejsce. Przerwalismy poszukiwania o 19,30 wrocilismy do domu,a Disiu sam przytuptał własnie przed chwilka.Moje chłopaki wypatrzyły sarne i nie szło ich niczym zatrzymac..wiec juz dostałam nauczke by chłopców nie spuszczac na polanach koło lasu. Wiec chłopcy i dziewczyeta wybiegane spacer zaczoł sie o 15.00 na szczescie przed chwilka wrocił ostatni zguba i jestem przeszczesliwa ,ze moge liczyc na lesniczych i weta ... Ide po wgrywac foteczki z naszego spacerku...a pana fotografa którego na dzis zaprosiłam przeprosiłam juz chyba z 50 razy chodz on sam sie nie poddał i szukał razem z nami... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No to wychodzimy zaraz znów na niekrótki spacerek.Ide ubrac Beziowi namordnik w którym bedzie szedł droga a na polanie znów mu sciagne i sie wybiega :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Wysyłam Ci jeszcze raz swoje dane i proszę sprawdz.Na koncie ostatnia wpłate mam od arabiasaneta do rózowej świnki -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
tutaj wpuszcze mniej wiecj info bo nie wiem czy behawiorystka sobie życzy by to publikowac wszystkim na forum.ew.zainteresowanym przesle na meila. Pieniadze nie doszły dalej...napewno do mnie wysłałaś?i na moj czy na ojca? bo ja czasem przelewy z jego konta robiłam na dogo.Jesli na jego konto poszło to poprosze go wieczorem o sprawdzenie jak wroci z pracy. W poniedziałek skocze zamówic mu reszte leku,bo w tych aptekach co byłam nie mieli wogole na stanie.Jak w naszej tez nie bedzie to zamuwie. Tymczasem musze zniknac na jakas godzine i zaczac gotowac zwierzaka obiad. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio wesoły chłopak przynosi mi od rana zabawki,po czym jak mu rzuce przynosi kładzie je na kolanach i prosi o jeszcze...mometami zachowuje sie jak kot podrzuca je i trąca łapka. Dzis mniej wiecej ma byc raport z wizyty behawiorystki ciekawa jestem jakie jeszcze pojawia sie tam zalecenia o których nie usłyszałam. Musi sie udac mocno w niego wierzę ,ze wyjdzie z tego i odrodzi sie na nowo jego sfiksowana z lekka głowka. Bezio juz nie wybrzydza co do jedzonka,nawet połakomil sie wczoraj i zaczoł obgryzac ringo (mamlacz) od pani behawiorystki kilka dni mu to zajeło nim sie przetawił,ze swinskich uszu i innych suszonych wątrubek czy ciasteczek. Jak Ulv sie połozy koło niego to juz nie warczy na niego i morze go młody dotknac i wejsc na jego legowisko.A wczesniej był tylko warkot i zęby na wierzku ,ze ktos smiał wejsc w jego legowisko i sie do niego przytulic. -
Strona behawiorystki to :[url]http://www.psipsycholog.info/o-mnie.html[/url] Bez dostał leki o nazwie:Anafranil Behawiorystka bierze mniej wiecje jak sie ja uprosi +-150zł a normalnie ponad 300zł Z Bezem dopiero zaczynam po jej wizycie pracowac,ale juz widze postepy w jego zachowaniu. On ma kilka osobowosci raz jest energiczny raz leniwy,raz spokojny raz agresywny i nie lubi facetów nad czym tez juz pracujemy. Dzis mam dostac jego raport z wizyty behawiorystki czarno na białym.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Planuje dłuzszy spacer na dniach..tylko brakuje mi 1 osoby jak ja znajde to pójdziemy.Chodz w sumie nie sa potrzebne ale w razie gdyby cos sie stało lepiej isc w wiecej osób bo ma kto przytrzymac psy. Psiaki na spacerku były cudne,podziwałam ich urok poraz nasty jak z gracja ganiały sie przed nami.Dino miał tylko wybryk na spacerze poleciał gamon za sarna i na dobre parenascie minut zniknoł nam w lesie..A pozniej wyszedł z lasu spowrotem i jak dumbo z latajacymi uszami leciał w naszym kierunku.Bezio dał sobie ubrac dwa razy kaganiace bez zadnego sprzeciwu. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img267.imageshack.us/i/cos580.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3661/cos580.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/cos583.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3529/cos583.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img406.imageshack.us/i/cos608.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3698/cos608.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img266.imageshack.us/i/cos609.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/359/cos609.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Wychodzimy na spacer: [URL=http://img189.imageshack.us/i/cos566.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7083/cos566.jpg[/IMG][/URL] No w końcu bez namordnika: [URL=http://img203.imageshack.us/i/cos602.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8794/cos602.jpg[/IMG][/URL] Hopka: [URL=http://img340.imageshack.us/i/cos616.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3867/cos616.jpg[/IMG][/URL] I biegniemy dalej: [URL=http://img517.imageshack.us/i/cos619.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4287/cos619.jpg[/IMG][/URL] Powrót z 3,5h spacerku :) [URL=http://img405.imageshack.us/i/cos588.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/420/cos588.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
wiecie co na Bezia ten Anafranil ([URL]http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2358[/URL]) widze ze podziałał.Chłapak dzisiaj był bardziej skupiony i do zycia.Regował na kazde przywołanie no ale nie odbyło sie bez pokazania zebów w kierunku Ulva(szczeniak),ze smiał go dotknac.Poza tym juz wie gdzie jest jego legowisko i nie osmielił sie wejsc do niczyjego innego nawet jak pod jego nieobecnosc zmieniłam kolejnosc legowisk..to podszedł powochał i połozyl sie we wlasciwym.Przychodził wteczas kiedy go wołałam a nie wteczas kiedy on chciał.Na podwórku dalej sie nic nie zmieniło ryje dziury jak mała ryjówka,przez która juz pare razy przy obchodzie nocnym (ok 23-24) wywaliła bym sie.. Puki co nie ma czym sie chwalic jutro koło 11,30 jestem umówiona z wolontariuszkami na 3 godzinny spacer ze wszystkimi psiakami razem...oczywiscie beda foteczki.. Kto pierwszy dorwie patyk? [URL=http://img145.imageshack.us/i/cos578.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8443/cos578.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/cos620.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9963/cos620.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Uśmiechne sie w momecie kiedy wyprowadze Bezia z tego stanu jaki jest i z pełna odpowiedzialnoscia oddam do do nowego domu tak by juz wiecej nikomu nie pokazał swojej paszczy :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ponosi mnie ostatnio słownie zbyt czesto,ale jak weszłam na watek i odczytałam co odczytałam zrozumiałam co innego ,a mianowice ze podważasz wypowiedz i sie z lekka .... Uwież jest mi ostatnio bardzo ciezko pomijajac juz to co sie dzieje na dogo,ale to co sie dzieje w domu czy na wiosce to ludzkie pojecie przechodzi. Znów miałam pare dni temu policje bo kon wysr... sie pod wiart i zaleciało sasiadowi bo miał okno otwarte i znów grzebanie we szystkich papierach ,ze zwierzata na całym podwórku sa moje,sa zaszczepione itp oraz maja miski i jedzenie...mam ochote co niektórych od siebie z wioski wystrzelic w kosmos ,ale tak by nie wlecieli do marsjan bo tam tez by ogromnych szkód narobili tym ze zyja.