-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
To ja poprosze wiecje info ew zdjeci o tej suni [url]http://img840.imageshack.us/img840/2633/angiro051.jpg[/url] Chetnie ja ogłosze jest podobna do Magro ktora ogłaszłam i domki mało sie o nia nie pozabijały. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
ROZLICZENIE wpłaty: 08.09 zachary 20zł 02.09 p.Małgorzata 120zł 31.08 p.Jowita 25zł 11.08 ollala 20zł 09.08 Jostel5 10zł 06.08 p.Małgorzata 120zł 04.08 zachary 20zł 03.08 iwop 20zł 02.08 p.Jowita 25zł 16.07 iwop 30zł 12.07 paulinken 15zł 09.07 avii 200zł 09.07 mantis 15zł 09.07 ollala 10zł 08.07 magdola 40zł 08.07 Jostel5 20zł 05.07 zachary 20zł 05.07 elling 60zł 05.07 bico 30zł ------------------------------ razem: 820zł przejecie konta: 545zł+20zł=565 stan konta z wpływami i przejeciem: 820+565=1.385 wydatki: lip-sier 250zł sier-wrze 250zł wrze-paż 250zł paż-lis 225zł ektopar 12zł transport 160zł szel+smycz 32zł ogłoszenia 17zł ------------------ razem:1.196 stan konta 1.385 stan wydatków - 1.196 --------------------------- razem: 189zł Nie pamietam czy Mailo był u mnie szczepiony wysłałam zapytanie do rosy zeby sprawdziła w książeczce.Jesli był to bedzie jeszcze do odjecia,drobnych wizyt u weta(przegladowych) nie licze. Proszę o sprawdzenie ,kazdy moze sie pomylic.. Grun by wyłapac gdzie i poprawic ;) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
rosa11 nie pozwalaj mu kochana na takie zachowania bo wejdzie wam całkiem na głowe.za dobre nagradzaj za złe ukaraj np wyprowadzeniem z pokoju i niech troszke posiedzi sam(przemysli) -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
tak tylko dla Bielskich a tu : -opłaty zwiazne z transportem do nowych domów (tylko psy schroniskowe Białej) miałam na mysli,ze nie obejmuje psów DT/Hotelowych nawet jesli sa ze schroniska z Białej. konkretnie chodzi mi o to ze to maja byc pieniadze na transport tych co sa w schronie. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Jostel5 dziekuje serdecznie za odpowiedz czekałam na nia cierpliwie ;) Wiec jesli pozwolicie załorze skarbonke Białej,nie chciała bym w niej przepychanki kto 1 kazdy zgłoszony psiak bedzie 5 razy weryfikowany czy napewno mu sie nalezy,Poniewaz nie chciała bym by pieniadze leciały w błoto albo szły do czyjejs kieszeni mam tu na mysli oszustów majacych 2 posty na krzyz i chcacych ze skarbonki. Oczywiskie kazdy kto bedzie chciał bedzie mogł do niej sie podłaczyc i zbierac na konkretny dział badz ogolnie,a chciała by by były: -leki -rzeczy codziennego urzytku przy psiakach (miski,legoswiska smycze itp.) -Karmy -sterylki/kastracje(głownie psiaki DT/hotelowe) -opłaty zwiazne z transportem do nowych domów (tylko psy schroniskowe Białej) Pierwszych 3 moge sie podjac osobiscie konta tez moge urzyczyc chwilowo stoi wolne(sprawy wyjasnione) co o tym myslicie? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
a cos podobnego jest w schronie? poproscie naprawde kierownika w moim imieniu bo wystawiłam mase ogłoszen w takim razie na marne i jest mi z tym zle teraz bo mogłam wystawic tym co faktycznie tam sa i czekaja na domek... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Beziol jest napewno inny niz był,ja mam swoje metody pracowania z takimi psami.Kazde warkniecie czy szczenkanie zebami na nas wiaze sie ze słowem wyjdz i wteczas ,,wyrzucam,, mu legowisko na półpietro.Jak mu przejdzie nieraz 5 minuty nieraz pół dnia to puka łapka i wchodzi cichutko do pokoju da buziaka i idzie sie bawic swoimi zabawkami. Bardzo domaga sie podwórka i spacerów. Nieraz tyle co wroci z dworu zrobi 2 kółka i spowrotem piszczy ,ze chce isc na nie.Czasem mnie to wkurza bo siedzi dajmy na to na dworze 2-3 godziny (oczywiscie co chwile sie go doglada) wroci i zaraz chce spowrotem wyjdzie zrobi jedna runde do okola podworka i domaga sie by isc spowrotem do domu i tak w kółko macieja.Załwazyłam ze boi sie Heksy chodz mu nic nie zrobiła,ale jak jest ona to on nie bedzie sie bawił i na paluszkach obok niej przechodzi.z Dinem szaleja na dworze.Z Molcia lubi sie bawic zabawkami.Morusa gwałci i nie daje mu spokoju.Ale jak Morus chce go zaczepic to szczenka odrazu w powietrzu do ataku ostrzegawczego spadaj głuwniarzu. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
czy Misia jest do adopcji jeszcze?http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-60800.html mam państwa zainteresowanych jej adopcja,chcieli by zdjecia nowe jesli aktualne. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Elmiro sprawdz czy przelew doszedł szedł przez pocztę ,ale na konto. Tymczasem miłej nocy lecimy spac ;)tz jeszcze spacerek -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Heksa i Morus [URL=http://img87.imageshack.us/i/cos107.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/599/cos107.jpg[/IMG][/URL] Kompanko: [URL=http://img824.imageshack.us/i/cos125.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6668/cos125.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/cos128.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/930/cos128.jpg[/IMG][/URL] Po kompanku: [URL=http://img291.imageshack.us/i/cos133.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6371/cos133.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img573.imageshack.us/i/cos144.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/6903/cos144.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/cos147.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9688/cos147.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Beziol z tatkiem-daje mu buzi ;) [URL=http://img443.imageshack.us/i/cos057.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8191/cos057.jpg[/IMG][/URL] Ich troje do adopcji(Morus,Molcia,Bez) :) [URL=http://img375.imageshack.us/i/cos085.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/1529/cos085.jpg[/IMG][/URL] Najlepsze miejsce do spania Moruska [URL=http://img151.imageshack.us/i/cos096.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1591/cos096.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Beziol z cała banda na podwórku.. [URL=http://img524.imageshack.us/i/cos038.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6923/cos038.jpg[/IMG][/URL] Czesanko bez namordnika [URL=http://img831.imageshack.us/i/cos062.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6480/cos062.jpg[/IMG][/URL] Mała dzidzia. [URL=http://img406.imageshack.us/i/cos069.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1737/cos069.jpg[/IMG][/URL] Molcia: [URL=http://img502.imageshack.us/i/cos052.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2928/cos052.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Super wiesci,ze urwisek ma sie lepiej to teraz sie szykujcie iz wejdzie wam na głowe tak jak tutaj było...a na spacerze juz Ci przynosi wszytskie patyki i smieci i sie cieszy? -
Moge jakiegos psiaka ogłosic najlepiej kudłatego :) wrazie czego podeslijcie na pm
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
to co moge ogłosic ? ogłosiłam wczesniej wszystkie szczeniory, Czarnego,Fige,Malutka2,Czarnulke,Dżekusia,Dobra,Mała,Zmaltretowana,Biała,Doga,Kruszynke kontakt dawałam bezposrednio na P.Marka Wiec jak Bedziesz z P.Markiem rozmawiac powiedz,ze prosze o zaaktualizowanie strony bym nie robiła tego na marne skoro jakis psiak ma dom ;) Bo ja wystawiałam im po minimum 20 ogłoszen na Warszawe i Biała bo nie wiem jak u was z dowozem ,zeby na inne rejony ogłaszac. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
czy w takim razie moze ktos zaaktualizowac strone schronu.Bo ja ogłosiłam wszystkie maluchy od was a teraz wychodzi na to,ze one maja domy ... czy ta spanielke moge juz ogłaszac? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No jest Szarotko troszke problem.co prawda ode mnie z bazarku tak pi razy oko jest ok 600zł jak dobrze licze,ale deklaracji stałych jest mało a nie wiadomo ile bedzie na DT siedział.Teoretycznie juz jest ogłaszany jak narazie miałam jedno zapytanie mail ,ale Pani ma juz psa i nie wie czy sie dogadaja.Jak sie namysli to moze ze swoim psem podjedzie do nas.U nas sie juz wykruszaja lecznice powoli tz w okolicyjest 5, 2 nie jakstruja/sterylizuja ,1 juz nie chce ze mna wzspółpracowac a pozostałe 2 sa tak drogie i niemiłe,ze bała bym sie tam psa zostawic.Dostałam namiar na lecznice na Psim Polu to jakies 40 min. drogi odemnie autem,musze tam jeszcze przydzwonic i zapytac o koszta . -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
A moje pytanie jest pilne: Gdze znajduje sie ta sunia:http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-59767.html ogłaszałam ja ostatnio i pani chce ja zaadoptowac jak dobrze zrozumiałam jest z Warszawy. chciała by wiedziec ile wazy? czy bedzie malusia cos w typie pinczerka?czy moze prosic inne zdjecia i czy ew.mogła by sie przed ew adopcja z nia spotkac,poniewaz ma swoje psy i chce zobaczyc czy ew sie zaakceptuja. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Tak chodzi o Tosie nie znalazłam nikogo chyba mam za mały staz na dogo. Młody dzisiaj widział sie z wetem został odpchlony i odrobaczony (20zł) Za sprawa Moli i Heksy nie mam gdzie go wykastrowac :(bo tamci juz nie chca miec ze mna nic do czenienia(dług). Młody od 3 dni molestuje mi Morusa,swoje posłanie i kazda napotkana wolna noge do tego stopnia,ze potrafi niby podesc sie pomiziac a znienacka podniesie noge i ostatnio mnie olał :( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Potrzebuje kogos na wizyte po adopcyjna w Nysie.Pilne!!! -
Rozmawiałam dzisiaj ponownie z własciecielka Tosi i cały czas jej mowie ,ze jesli to padaczka to przy odpowiednich lekach moze nie miec miesiace/lata ataku padaczkowego.Mysle,ze chyba jej troszke przetumaczyłam pytała sie czy mogła bym z nia pojechac do weta bo chciała by do mojego to sie zgodziłam.Mysle,ze tosia tam zostanie bo pani tato nie chce jej oddac.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
To tak na dobry poczatek zaczne od 20 a nie wiem na ilu skoncze ;) 1)[URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mam-na-imie-bezio-i-jestem-psiakiem-w-typie-owczarka-francuskiego/25565[/URL] 2)[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/4/11804.html[/URL] 3)[URL]http://www.wroclawiak.pl/100675_mam_na_imie_bezio_i_jestem_psiakiem_w_ty.html[/URL] 4)[URL]http://www.top-ogloszenia.net/502-18-119-259882[/URL] 5)[URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=64490[/URL] 6)[URL]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mam-na-imie-bezio-i-jestem-psiakiem-w-typie,idadba54a216565.html[/URL] 7)[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/41075/Mam-na-imie--Bezio-i--jestem-psiakiem-w-typie-owczarka-francuskiego/[/URL] 8)[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mam-na-imie-Bezio-i-jestem-psiakiem-w-typie-owczarka-francuskiego,30124[/URL] 9)[URL]http://www.hodowcy.com.pl/11578[/URL] 10)[URL]http://www.eoferty.com.pl/mam_na_imie_bezio_i_jestem_psiakiem_w_typie_owcz_223255.html[/URL] 11)[URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=34956[/URL] 12)[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/148168-mam-na-imie-bezio-i-jestem-psiakiem-w-typie-owczarka-franc-oferta-dolnoslaskie/[/URL] 13)[URL]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20110102224911,mam_na_imie__bezio_i__jestem_psiakiem_w_typie_owcz.html[/URL] 14)[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-223200.html[/URL] 15)[URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Owczarki,ogloszenie,406929.html[/URL] 16)[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=97542[/URL] 17)[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Mam_na_imie_Bezio_i_jestem_psiakiem_w_typie_owczarka_francuskiego._2252.html[/URL] 18)[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4907702&cid=159[/URL] 19)[URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=150482[/URL] 20)[URL]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=153204257&g=6[/URL] edit: [U][COLOR=red]poprawiony tekst przez Jostel5 jak by ktos chcila zrobic jakies ogloszonka:[/COLOR][/U] Mam na imię Bezio i jestem psiakiem w typie owczarka francuskiego. Ogłaszam się wszędzie,ponieważ marzę o swoim własnym domku i o CZŁOWIEKU,którego pokocham z całego serduszka,a on pokocha mnie... Przez ostatnie 2- 3 lata,od wieku szczenięcego, przebywałem w schronisku w Białej Podlaskiej. Sam, w zimnym betonowym boksie i za kratami,ciągle przerażony tym,co działo się wokół mnie- trochę zdziczałem.Gryzłem,bo bałem się człowieka,a nie miałem z ludźmi dobrych doświadczeń. Dzięki wspaniałym wolontariuszkom ze schroniska ( zawsze mówiły,że jestem śliczny!) oraz pewnej młodej pani,która dała mi dom tymczasowy aż pod Wrocławiem,dostałem wielką szansę na normalne życie w prawdziwym domku ,u boku swojego człowieka! W tej chwili uczę się zachowywać posłuszeństwo i być miłą przytulanką...Dzięki wytrwałej pracy mojej tymczasowej Pani ,ja-do niedawna dziki urwis- znam już komendy : siad,daj łapkę,leżeć,zostań,nie wolno,przynieś zabawkę no i ...uwielbiam leniuchować na łóżku :) Fakt-czasami jeszcze jestem troszkę narwany i nie lubię ,kiedy na przykład zaplączę się w smycz ,a ktoś próbuje mnie z niej odplatać....uuuuu.... mogę wtedy dziabnąć. Ale to nie dlatego,że mam takie widzimisię ,robię to ze strachu,bo myślę,że znów ktoś mnie zbije czy kopnie...Moja tymczasowa opiekunka używa na spacerkach smyczy "wyciąganej" , typu fleksi, z czego jestem bardzo zadowolony,bo smyczka sama się reguluje i nie plącze między moimi zgrabnymi łapkami...Aha...nie lubię też szybkich,gwałtownych ruchów -jakoś źle mi się to kojarzy :( Nie przepadam za dziećmi,niestety,dlatego proszę o domek bez nich. Toleruję niektóre psy (sunie) ,ale nie lubię kotów. Chciałbym być psem na wyłączność tylko mojego Pana lub Pani, mieć swoje legowisko,picie i jedzenie oraz długie spacerki, na których tak bardzo uwielbiam figlować i bawić się piłeczką. Jestem zaszczepiony,odrobaczony i odpchlony.Na początku stycznia będę miał jakąś..tę no... kastrację,a później chciałbym już zamieszkać w nowym domku pełnym miłości i zrozumienia. Jeśli jesteś odpowiedzialny,miałbyś dla mnie czas,skontaktuj się -proszę-z wolontariuszką, zaproś ją do siebie na wizytę przedadopcyjną (myślę,że jej wynik będzie pozytywny wynik ,bo nie chcę już więcej cierpieć!),spiszcie umowę adopcyjną i... przyjedź po mnie. A jeśli Ci się nie uda,ew.może moja opiekunka zgodzi się na dowiezienie mnie do nowego domku za pokryciem kosztów transportu. Jestem śliczny i szybko się uczę...ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!! kontakt:781 501 389 mail [email][email protected][/email] lub 505 57 28 46;adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam ciepło i liczę,że znajdzie się dla mnie odpowiedzialny domek. Wasz Bezio -
w ostatnim tygodniu miala 2 ataki i wyglada to na padaczke bawia sie bawia z jamnikiem i nagle pach na ziemie drgawki,szczekoscisk,slinotok i bezwadne oddawanie moczu,wogole nie kontaktowala.Dopiero po jakims czasie wracala do swiata zywych i nieswornie sie poruszala. Potrzebuje kogos z Nysy na wizyte tam.Bo Tosia juz sie przeprowadzia do Nysy,a panstwo jeszcze jeszcze dojezdzaja do niej by ja w ta i wewta nie wozic tz codziennie czy co 2 dzien Nysa-Wroclaw.W Nysie mieszkaja Panstwa rodzice. Tez bylam zdziwiona jak dzisiaj dostalam telefon i kazalam isc im jak najszybciej z nia do weta i zrobic badania.Pozniej juz sama sie z tamtejszym wetem skontaktuje. Tosia ode mnie wysza zdrowa ,dzien jakos przed odjazdem miala kontrole u weta. Tosia okolo miesiac juz jest w nowym domu zastanawiam sie czy ona sie nie uderzya w gowe skoro tak bardzo lubi wskakiwac na meble to moze zle zeszla?