-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
kinga_kinga czy jak dam fanty zrobisz bazarek jestem z lekka zasypana praca i bedzie mi ciezko prowadzic jeszcze bazarek teraz.sa to głownie ksiażki raczej nie młodzierzowe jakies wojenne itp.moge pózniej powysyłac jak dostane adresy,w całosci na raz dla wszytskich kupujacych bo nie bede co 2 dzien na poczte z buta 2 km chodzic tym bardziej ,ze nie moge wysc w tym kierunku z psami na spacer bo ruchliwa droge trzeba przebyc...
-
Każda smycz jest dobra jak umie sie ja zastosowac :)Ja wybieram wyciagana dlatego,ze najlepiej mi sie na niej pracuje nawet lepiej niz na 12 metrowej lince. ciekawa jestem czy Ciaputa oznaczy mi teren na dziendobry jak wszystkie tymczasy czy bedzie miec chodz troszke kultury :) Ciaputka jest wysterylizowana? Gdzie oni sa u tego mechanika(miejscowosc) ?moze to juz nie daleko..
-
Jak chcecie to tylko propozycja..:(
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
podaj linka bo my sto lat za murzynami.. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Czy wiadomo coś o tych psach: Czy to cos astowego? https://picasaweb.google.com/psifotograf/BiaAPodlaska20Lutego2011R?authkey=Gv1sRgCIz_8vvE8OaLVw#5576968271984426386 https://picasaweb.google.com/psifotograf/BiaAPodlaska20Lutego2011R?authkey=Gv1sRgCIz_8vvE8OaLVw#5576968318708298194 https://picasaweb.google.com/psifotograf/BiaAPodlaska20Lutego2011R?authkey=Gv1sRgCIz_8vvE8OaLVw#5576967742958192466 -
Ginter vel Nexis
-
[quote name='kinga_kinga7']dane mogę dać Ci na pw,a tekst zostawiamy polonistce:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hihi dobrze to jak bedzie tekst to poprosze o dane...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
te które Ci sie najbardziej podobaja przejrzyj watek i wybierz... -
Melduje sie u miska poleci na niego jakis bazarek w tym tygodniu dajcie tez teks do ogłoszen o pomoc i dane schronu zrobie zbiórke na małego...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
takta wiadomosc o Beziku ma dostac całe FB -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Pierwszy odzew z ogłoszen moich o DT BDT w Warszawie jutro sprawdzi Andzika to ponoć 2 minuty od jej pracy.Pan zdaje sie kumaty przedstawił sie imieniem i nazwiskiem i jeszcze nie tak dawno wysłał mi esemesa bysmi o nim nie zapomnieli czasmi bo bardzo czeka na jaks psinke.Zobaczymy co Andzika orzeknie po jutrzejszej wizycie.Mieszkanie w kazdym badz razie w bloku wiec pies nie za duzy ja oferuje sie dac jesli wypali rzeczy na 1 miesiac. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Tak Ola jak mozesz to wrzuc z jego zdjeciami -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
jutro do Ciebie przydzwonie kolo 11 na chwilke...Dzis juz wszyscy w chałupie spia i nie bede ich gadaniem budzic... Cholerne dogo cały dzien mnie wywal:( [url]http://www.forum-kynologia.com.pl/showthread.php?6588-Bezio-idzie-na-psychoterapi%EA!-Pom%F3%BFcie-psiakowi-odzyska%E6-r%F3wnowag%EA!&p=249501#post249501[/url] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Teraz moje pytanie jest nastepujace...kurcze zapózno by zadzwonic..Jolu spisz? -
[quote name='ostatniaszansa']Paulino rozmawiałyśmy wczoraj , Kropa-Ciaputka jedzie ! Tu nic się nie zmieniło. My już żadnego autka nie mamy :( a Ani jest małe a w drogę rusza też Brutus do nowego domku. Nie dla picu ustaliłyśmy dane do rachunku/faktury dla OS. Na cito będzie też kolejny bazarek . Kropa musi mieć odpowiednie zaplecze. No i czekamy, jak napisała Ania+ Milva na odpowiedź w sprawie transportu. Mamy jeszcze tydzień i mało i sporo. To ostatnia nadzieja dla Kropy i na pewno jej nie zaprzepaścimy. Choć na Anie,i Soemę i na nas glównie spadła sprawa załatwienia i dogrania spraw. Dogadamy jeszcze inne sprawy telefonicznie. Będzie, musi być dobrze :) Ewa[/QUOTE] Wiem Ewo ja do Ciebie nic nie mam,tylko odpisałam dziewczyna jak to wygląda bo to iz z Toba rozmawiałam przez telefon to nie znaczy ze dziewczyny wiedza jak wyglada sprawa. Ja czekam z niecierpliwością na Ciapute i mam nadzieje,ze nasza praca bedzie przyjemna.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezik dopiero zaczął kuracje leki bierze 8 dzień zostało mu jeszcze 30 dni i druga wizyta behawiorystki. Tak jak mówiłam Jostel5 przydało by mu sie zrobic badanie krwi najlepiej zaawansowane ,ale jak nie to chociaz podstawowe. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dzis Bezio zobaczył weta tego samego który nie tak dawno sprezetował mu szczepienie to odrazu zmienił kierunek chodów.Wet był u kota jakis madry zostawił otware drzwi na hale i wleciał jużak i dorwał kota nim doszło do rodzielenia okazało sie ,ze kot ma połamana lape z otwarciem.I własnie biednego kiciusia zabrali chwile temu na lecznice i beda operowac staruszka. A Bezio jak to Bezio zachowuje sie ... no własnie... Jolu czy mogła bys zadzwonic do pani behawiorystki lub podac mi numer musze zapytac co z ta djagnoza,ze jej jeszcze nie mam. -
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] W tym tygodniu pojadę na szczepienia i zakupy dla Kropy. [/QUOTE] Jak Bedziesz szła na zakupy to jak moge pomarudzic to zamiast 2 smyczy kup jedna wyciagana i nie z tych najdrozszych.Łancuszkowa sama posiadam i jakos jej nie urzywam acz kolwiek mam.ew.jak chcesz cos jeszcze kupic to Kaganiec tylko nie metalowy.Bo ja jak chodze na spacery to psy ulica ida w kagańcach ze wzgledu na sasiadów gadane...ze zaraz go zje krworzercza bestja ;)a pozniej jak wchodze na łaki to sciagam kagańce i w zalerznosci od psa albo idzie na smyczy albo biega na 12 metrowej lince. [quote name='Soema']Paju, czy Ciaputka może do Ciebie jechać? Bo tak czekam na jakieś wieści z rozmów.... [/QUOTE] Ciaputka moze do mnie przyjechac przeciagnełam czas w rozmowie telefonicznej z 2 tygodni które juz mijaja do końca miesiaca,jak dalej nic nie bedzie wiadomo-to wiadomo jak postapie.. bo dostałam sporo propozycji do wziecia na tymczas tym bardziej ,ze ja raczej biore psy co maja cos nie halo w głowie do konca lub sa agresywne. Padło z tej listy na Ciaputke bo gustuje w kudłaczach,ale w nieskończonosc tez nie bede czekac...
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Czy taki moze byc? Pilnie szukamy osób, które są w stanie przyjąć do siebie na określony czas (zazwyczaj od tygodnia do max. kilkunastu tygodni) zwierzaki pochodzące ze schronisk. W tym czasie intensywnie szukamy stałych domów dla naszych podopiecznych. Przed przekazaniem psa pod opiekę tymczasową, zwierzę jest badane przez weterynarza, odrobaczone, etc. Staramy się również zapewnić karmę dla zwierząt znajdujących się w domach tymczasowych. Z opiekunami podpisywane są tymczasowe umowy adopcyjne. Znaczenie domu tymczasowego jest ogromne - dzięki niemu zwierzę unika schroniska i kolejnych krzywd, których zazwyczaj sporo doświadczył w dotychczasowym życiu. Kontakt: Wrocław:Paulina tel.781 501 389 mail [email protected] Biała Podlaska:Jola:tel.505 572 846;e-mail [email protected] Kogoś jeszcze dopisać do kontaktu jeśli tak proszę o imię ,mail,telefon i miejscowość... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Paja replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Przepraszam nie wiem gdzie mam zgłosic.Ponad rok temu w schronisku w Żyrardowie zostały wyadoptowane 2 psy.Dziewczyna juz ich nie chce i mówi,ze wroca do schroniska(dostałam to na maila ,tylko dlaczego ja?) Proszę o pomoc co z tym fantem zrobic,proszę o kontakt na pm gdzie mam z tym pójsc mailowo bo sama mieszkam pod wrocławiem i nie polece na juz do warszawy. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='cavani']Pytałam wiele osób, czy nie dały by domu tymczasowego małym grzecznym, pieskom a ja zapewniłabym nie tylko karmę, ale i opiekę weterynaryjną. Nikt się nie zgodził. Pies schroniskowy to dla nich kłopot i już. Ale może ktoś ma inne doświadczenia.[/QUOTE] Hmm a była bys w stanie napisac jakis tekst i opisac w nim na czym to polega itp.a ja spróbuje po ogłaszac? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Co myslicie o poznajdowaniu domów tymczasowych w zamian za karme sadzicie ,ze to wypali? Nie kazdego stac na karme dla psa niestety takie czasy i dlatego wiekszosc ludzi nie ma psów. Wiem jak mnie pociągło po kieszeni jak Dino ostatnie 2 miesiace chorował ,ale juz dochodzi do siebie i wszystko sie ładnie goi. -
Przerażony,porzucony ok 3 miesieczny szczeniak.Już w DS dziekuje za pomoc :)
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Domek z ogrodem dopuki Ulvi nie wyrosnie bedzie w domu pózniej bedzie mieszkał w budzie wolno stojacej na podwórku wraz z owczarkiem.Po odbiór miał tylko przyjechac Pan z zona a w sumie przyjechało 7 osób :)Wysciskali go tak na dziendobry,ze chyba spi teraz.Jeszcze zapewne buja go auto bo nie dojechali do domu jeszcze. -
Przerażony,porzucony ok 3 miesieczny szczeniak.Już w DS dziekuje za pomoc :)
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Maluch pojechał dzisiaj do domu stałego niedaleko dzierżoniowa :) :)