-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Założyłam wątek Morusowi który niebawem wybiera się do DS [url]http://www.dogomania.pl/threads/201206-Morusek-malutki-niczym-kotek-a-tak-d%C5%82ugo-szuka%C5%82-domu...-Skarbu%C5%9B-jedzie-wkr%C3%B3tce-do-DS[/url] Z nowego domku będzie już relacja na żywo w wątku :) -
[URL=http://img402.imageshack.us/i/cos210.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4066/cos210.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/cos216.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7610/cos216.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/cos226.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4049/cos226.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img225.imageshack.us/i/mix015.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9726/mix015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img843.imageshack.us/i/morusb.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6047/morusb.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER]Zakładam wątek"na szybko" bidzie podrzuconej do mnie kilka miesięcy temu było ich trzech,Łatek,Lusia i Morus. [/CENTER] Lusia i Łatek znalazły kochające domy we Wrocławiu. Morusek bardzo długo u mnie siedział i w końcu znalazłam odpowiedni dom. Odbyła się już w nim wizyta dzięki pomocy Jostel5 i Morusek najprawdopodobniej w ten weekend pojedzie do kochającego domu w Bielawie-jednak mamy chwilowo mały problem z transportem. Koszt wyprawy Moruska do nowego domu to okolo 70-80zł Morus to ok.6-7 miesięczny szczeniak dobrze wychowany i grzeczny,nie niszczy,nie załatwia swoich potrzeb w domu,ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia zabawy i rozrabianie na podwórku.Kocha wszystkie zwierzątka lubi bawić się z kotami. Jedynie czego się boi to deski do prasowania dosłownie jak widzi ja rozstawiona zastyga bez ruchu i się trzęsie,chodż nigdy nikt go nie straszył nią. Oto nasz Morusek: [URL="http://img408.imageshack.us/i/cos073.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4442/cos073.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img255.imageshack.us/i/cos091.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7326/cos091.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img818.imageshack.us/i/cos107.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/599/cos107.jpg[/IMG][/URL] Tu jeszcze z Lusia: [URL="http://img233.imageshack.us/i/cos206.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8338/cos206.jpg[/IMG][/URL]
-
Biała Podlaska.Suzi pojechała do Warszawy!Do własnego domku!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Super wieści a Jak Pani sie dowiedziała o Suzi? To teraz juz musi być tylko lepiej ,bedzie jakaś foto relacja? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Czy mozecie skończyc spamowac z tym Szczecinkem? Gdzie nie wejde linki ,dzis poczta zawalona linkami... :( Nie mam nic przeciwko rozsyłaniu kazdemu na pm ,ale chyba juz ze 20 raz od wczoraj dostałam . -
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
Paja replied to bros's topic in Już w nowym domu
Pytanie gdzie one znajdują się dokładniej koło Łan? Bo ja mieszkam 2 wioski dalej to mogła bym podskoczyć. -
Biała Podlaska.Suzi pojechała do Warszawy!Do własnego domku!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Kurcze chyba nie wytrzymam do lata i przed czasem do Was przyjadę na 2 dni i zmykam spowrotem do siebie :) -
Biała Podlaska.Suzi pojechała do Warszawy!Do własnego domku!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Suzi jest śliczna i musi miec kochajacy domek :) Beziol tez pewnie niedługo znajdzie bo robi chłopak postępy :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Przyszłam zakomunikować,ze Bez wziął swoje legowisko dzisiaj i wyniósł na dwór do moich psów i tam się położył z nimi...Pózniej zaczął się tarzać na trawniku i podgryzać Mole z Heksa do zabawy. Mały off Wątek mojedo DT:[url]http://www.dogomania.pl/threads/201133-DT-okolice-Wroc%C5%82awia-w%C4%85tek-informacyjny[/url] -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Już oczyściłam skrzynke... Bassey jest juz ogłoszony :) zaraz jeszcze cos ogłosze jak masz jakiegos psiaka cavanie to podeslij zdjatko i opis od myslników jego zachowań itp. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Checa :[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Checa-tez-chce-miec-dom-oddam-kundelka-W0QQAdIdZ252758829"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ252758829[/URL] Lesia:[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lesia-wygladem-przypomina-liska-gdzie-jej-dom-adopcja-W0QQAdIdZ252756471"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ252756471[/URL] wycieńczony:[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Wycienczony-poturbowany-i-zaglodzony-teraz-czeka-juz-na-dom-W0QQAdIdZ252753292"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ252753292[/URL] Malutka2:[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malutka2-czy-dostanie-druga-szanse-na-dom-adopcja-W0QQAdIdZ252751794"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ252751794[/URL] szkolniak:[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mix-terierek-szuka-domu-oddam-teriera-adopcja-W0QQAdIdZ252751063"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ252751063[/URL] kruszynka:[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kruszynka-blagalnie-prosi-swoimi-oczkami-o-domek-W0QQAdIdZ252369222"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ252369222[/URL] sorrki ,ze sie wtrace ale czy nie lepiej by było wstawiac tam psiaki grupami owczarkowate z owczarkowatymi,jamnikowate z jamnikowatymi?itp. Bo tak mogła bym wiecej psów na raz ogłosic a tak latanie i szukanie.Ale to Twój wybór ja sie dostosuje. A i moze przydał by sie jeszcze jeden watek zaginione z BP? bo widze ze w netku jest pełno moze jak by sie przyjrzał to one tam siedza. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='jostel5']Basseya-tego środkowego-znam osobiście.:)Młodziutki,wesoły,aktywny.Super pies! Typowo domowy.Siedzi w kojcu z Suzi.Bardzo chce do ludzi-PRZEMIŁY!Jakichś dwoje młodych gamoni przywiązało go do drzewa w lesie blisko schroniska i odjechali! :mad:A on strasznie za nimi płakał.[/QUOTE] Na kogo mam dać kontakt: na siebie z ostatnich dni mam okolo 10 psiaków wiecej nie wezme bo sie pogłubie. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Nie wiem czy od lekarza dostałaś jakąś maść z antybiotykiem, jeśli nie ,to w aptece można kupić bez recepty maść Neomycyna lub Detreomycyna. To mała tubeczka za parę groszy, ale na ropne zmiany bardzo pomocna, szybciej się zagoi. [/QUOTE] Ja juz zjadłam 2 antybiotyki rózne i dostałam teraz masc na antybiotyku by dalej mnie nie szpikowac lekami.Ja jestem na lekach ciagle juz 7 miesiecy od wypadku niedługo z watroby bede miec sitko. Czujna to ja juz jestem i z Bezem nie spie w jednym pomieszczeniu on spi na korytarzu wraz z Molom i Heksa. Co do jego zachowań i tak sie sporo zmienił od przyjazdu juz na widok widelca w rece czy innych przedmiotów nie atakuje tak jak na poczatku i dzis pierwszy raz podniusł swój ociezały zad bym mogła przejsc a nie musiała przez niego skakac bo sie w progu rozwali. -
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
Paja replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Super wieści moze to juz ten jedyny? Cavani usuń nazwisko z wiadomosci nie kazdy moze sobie zyczyc.... -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
chciała bym wiecej informacji o nastepujacych psiakach: [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-63788.html[/url] [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-63483.html[/url] [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-30631.html[/url] a tymczasem dajcie cos do ogłoszenia.. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mi nie odpadły. Paznokcie na kciukach robia sie coraz bardziej czarne,w lewej rece pod paznokciem mam rope.A prawego kciuka do połowy dalej nie czuje ,ale bede życ i nosze juz przy tym gadzie rekawiczki i gruba bluze :) Raz burknoł dzisiaj na mnie jak kazałam mu zrobic grupowo w 5 psów siad to miał taka mine ze szok,ale usiadł. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
z moim kolega Dinem... [URL="http://img99.imageshack.us/i/cos246.jpg/"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4408/cos246.jpg[/IMG][/URL] Na paji prożbe zrobiłem siad :) [URL="http://img153.imageshack.us/i/cos247.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4636/cos247.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img375.imageshack.us/i/cos250.jpg/"][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/1638/cos250.jpg[/IMG][/URL] I moje ,,conieco,,juz ładnie sie goi jest lekko zaczerwienione(nie tak mocno jak na fotce-aparat przekłamuje),opuchlizna juz zeszła. [URL=http://img683.imageshack.us/i/cos253.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1713/cos253.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Taki zmęczony jestem... [URL=http://img708.imageshack.us/i/cos235.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6681/cos235.jpg[/IMG][/URL] Zwiedzam padok konia a Dino z nim ,,rozmawia,, [URL=http://img407.imageshack.us/i/cos236.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7595/cos236.jpg[/IMG][/URL] Coś usłyszałem... [URL=http://img41.imageshack.us/i/cos238.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4426/cos238.jpg[/IMG][/URL] Uczyłem sie nie reagować na smycz po miedzy nogami zaczynałem od 1 skonczyłem na 4 :) [URL=http://img37.imageshack.us/i/cos243.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7782/cos243.jpg[/IMG][/URL] Daję łape,ale jestem troszke rozkojarzony... [URL=http://img710.imageshack.us/i/cos245.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8578/cos245.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/cos248.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8278/cos248.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Przypełzłam :) Jolu popraw jak mozesz rozliczeni moje wpisz ,ze z ostatniego bazarku ogłoszeniowego:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-10.01?p=15844449#post15844449[/url] jest razem [COLOR=red][B]835zł[/B][/COLOR] i wiecej juz nie będzie... pózniej troszke zarzuce nowymi foteczkami... Bezio puki co zachowuje sie jak aniołek nawet normalnie dał mi sie cały wymacac gdzie do tej pory ogon tylnie łapy oraz dół brzucha były rzecza świeta. -
Biała Podlaska.Suzi pojechała do Warszawy!Do własnego domku!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Wpadam i miziaki dla Suzi zostawiam :)