-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/nowy882.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9672/nowy882.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/143/nowy883.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1434/nowy883.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/nowy884.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2889/nowy884.jpg[/IMG][/URL]
-
Byłam z Alvaro na spacerku cudo ,a nie psiak..sama łagodność w nim najchętniej domagał by się cały dzień miziaków,a jak nie to daje łapkę i te oczka... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/146/nowy874.jpg/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7062/nowy874.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/nowy877.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4226/nowy877.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/nowy878.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3523/nowy878.jpg[/IMG][/URL]
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Już powróciłam a jak by było z transportem gdzieś do Warszawy? Mój znajomy jak pytałam jeżdzi w tamte rejony,ale nie wiem kiedy teraz będzie jechać musiała bym popytać jak nie to przez gumatree to postaram sie załatwić tylko pewnie bedzie trzeba dorzucić do paliwa 50-70zł -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Tak jak rozmawiałyśmy Ewo daje czas do środy i w środę oczekuje telefonu na czym stoję. Jutro wyjeżdżam zajrzę tu po powrocie jak dalej nie będzie nic wiadomo to ja rezygnuje z wzięcia psa bo nie będę w nieskończoność czekać. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcia najlepsze jest to jak siedzi w swojej chałupce :) -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa'][B]viola005 , Jolanta08, kaas1 i chyba mparsley oraz milki74 - czekamy na potwierdzenie wpłat. [/B] OS czy były wysłane do tych osób pm czy mam to zrobić? -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie potwierdzone: figa33 20zł _Goldenek2 40zł Nevada 20zł (do końca roku) Paja 10zł szarotka 20zł elkate 20zł Maruda666 20zł OS Ewa 5zł Julia Wielogorska 20zł (konto wysłane) Awit 10zł aduska1212 10zł ----------------------------- 195zł Jednorazowe : OS Ewa 30zł Julia Wielogorska 30zł baster i lusi 10zł (konto wysłane) --------------------------------------- 70zł -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Julia Wielogorska']ja co mies moge 20 zł wpłacac.[/QUOTE] Dziękujemy serdecznie :) -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Paju jestem na zaproszenie .podaj konto mało bo mało ale 10 zł wyskrobię.:oops:[/QUOTE] Dziękujemy serdecznie,rozumiem iz to wpłata jednorazowa? Juz wysyłam konto. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Skończyły się deklaracje ,albo zbierzemy je wspólnymi siłami na nowo albo schron. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Julia Wielogorska']Haniu ja wplace 50 zl . tylko napisz nr konta[/QUOTE] Dziękujemy,zaraz zorientuję się na czyje konto i póżniej podeślę. Rozliczenie potwierdzone: figa33 20zł _Goldenek2 40zł Nevada 20zł (do końca roku) Paja 10zł szarotka 20zł elkate 20zł Maruda666 20zł OS Ewa 5zł Julia Wielogorska 20zł (konto wysłane) ----------------------------- 175zł Jednorazowe : OS Ewa 30zł Julia Wielogorska 30zł baster i lusi 10zł (konto wysłane) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Paja replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
nic nie szkodzi,ale może znacie jakąś dobrą duszyczkę z dogo. Ja nie umiem się połapać na tej mapie pomocy dogo więc nic tam nie umiem znaleść -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Paja replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Poszukuje kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Kątach Wrocławskich dla 2 uroczych psiaków w typie ONa? z Białej Podlaskiej. Czy znacie kogoś z tamtych okolic? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
nie zostaje nic + kaganiec 44,50 chyba (gdzieś podawałam wcześniej cene),ale okazał sie za mały i go wymieniłam na większy czyt 50zł + ektopar(co 4 tyg na pchły i kleszcze) 12zł + transport i smakołyki do p. Marcina 25zł Reszte tj. wizyta dzisiejsza u weta(kontrolna)+transport,zamieszczenie płatnych ogłoszeń w prasie,kiełbasa i surowe mięso by chłopak lepiej przyswajał komędy i się pilnował,dziura w płocie,zjedzone wiadro i miski(juz nie wystarczy do nich sikać) i wiele,wiele innych wezme już na siebie. Poza tym chłopak zmądrzał i nie chciała bym krakać,ale przydało by się powoli wypychać do nowego domu który przejmie moje obowiązki i pójdzie z nim na szkolenie.Jutro zabieram chłopak do lasu i będziemy bawić się w chowanego jak się zgubi to będzie na przyszłość pamiętał ,ze nie warto. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
No właśnie nie wiem jak to zrobić ,ale koniecznie chciała bym conieco pokazać w telewizji. na zasadzie zdjęcie i tekst + tekst czytany (ten sam),ale jak narazie muszę zakończyć ten bazarek i chociaż na 3 dniu urlopu wyskoczyć. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Ja też chciałam dodać do metra,ale nie wiem jak czasem swoje tymczasy dodaje do wrocławskiej i wyborczej raz się pojawiają a raz nie. Myślałam też o jakiś spocie reklamowym,ale to już sporo kosztuje,ale tez daje spore 99% szanse. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']Taka mala mysl...powinien byc bazarek z ogloszeniami w gazetach papierowych ;)...pewnie duzo osob by skorzystalo ;)...a ze Paja jest bardzo solidna. Tak tylko pisze mysl co do ewentualnego bazarku...[/QUOTE] yyy co masz namyśli pisząc gazety papierowe?ze powinno to być w prasie?czy jak? Rozliczenie potwierdzone: figa33 20zł _Goldenek2 40zł Nevada 20zł (do końca roku) Paja 10zł szarotka 20zł elkate 20zł Maruda666 20zł OS Ewa 5zł ----------------------------- 150zł Jednorazowe : OS Ewa 30zł -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Dziękuje cioteczki za przybycie wiedziałam,ze mogę na Was liczyć :)Idę poszukiwać dalej ta sierota marysia nie może trafić spowrotem do chronu :( Ciotczki pomóżcie rozsyłać dalej wątek tylko niie na pm tylko tak jak ja by się nie powtarzały zaproszenia. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
A mnie zastanawia gdzie jest założycielka wątku Dogo07 i czy ma zamiar dalej prowadzi wątek czy mam go przejąć? -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
No to na nowo zestawienie potwierdzeń: figa33 20zł _Goldenek2 40zł Nevada 20zł (do końca roku) Paja 10zł szarotka 20zł elkate 20zł Maruda666 20zł ----------------------------- 150zł -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
z tego co ja naliczyłam na obydwóch watkach potwierdzeń to: Stałe: figa33 20zł _Goldenek2 40zł Nevada 20zł (do końca roku) Paja 10zł ----------------------------- 90zł -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mnie od lipca dorzućcie 10/msc -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Dużą role w socjalizacji gra pozytywne nagradzanie i pozytywne ,,karanie,, bez tarmoszenia psa,bez klapania reką w tyłek na naukę siad..Oraz dużo czasu,pracy,zapartości,wytrwałości i spokoju ducha. Nauczyłam się tego dzięki kilku osobą czyt. Bezio/wariatuńcio wołam go ma mnie gdzieś to ja go też i idę dalej po jakieś chwili powtórka raz Bezio przychodzi nagradzam. Nic na ,,siłę tylko wszystko młotkiem,, :) Myślę,ze podołam kolejnemu wyzwaniu wariatuńcia-Śledzika jak nie to zgłoszę się do p.Marcina może mnie nie wystrzeli w kosmos. Chodż myślę,ze nie jest ze Śledzikiem tak żle skoro Dona żyje jeszcze :) O kropie też słyszałam troszke zawyżone słowa,a okazała się troszkę inna.Ale nieraz lepiej zawyżyć niż zaniżyć Wiem jak bolą pogryzienia na różnych częściach ciała szczególnie rąk,wiem jak boli 2 krotne kopnięcie konia o masie 450kg w głowę i jak odbywa się rehabilitacja ,ale jestem tak uparta,ze wracam powoli do jazdy konnej narazie w zakresie-hipoterapia pod okiem trenera,a psów dalej jest stadko bo jak co niektórym wiadomo mam też 3 swoje futerkowce.