-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Wieści są takie (...) ostatni czas był dla mnie dość ciężki. Chciało by się powiedzieć trafił swój na swojego.Niestety p.Marcin trafił na mnie jako na trudnego ucznia,Który chce przystosować wiedzę,ale (...).Ja na razie troszkę się rozsypałam przyjdę do Was za parę dni wybaczcie,ale nie mogę. Jolu przepraszam,ze na Ciebie padł ten niesmaczny telefon...dzisiaj. A resztę ciotek ,,dobra rada,, proszę o nie dawanie dobrych rad.ew chyba ,ze przyjadą i same zastosują na psie. Koniec i kropka nie zamierzam wracać do tematu. -
[quote name='Monika z Katowic']Szczęścia i powodzenie kochana Ciaputko!:loveu::loveu::loveu: Paja jesteś aniołem i piękną czarodziejką!!!:iloveyou::iloveyou: Czy masz teraz wolne miejsce?[/QUOTE] Z tym wolnym miejscem to jest tak,ze mam i nie mam potrzebuje chwile oddechu.. Coś sobie dziś uświadomiłam i mi z lekka puściły nerwy więc nie jestem w najlepszym stanie obecnie. Czarodziejem nie jestem nie byłam i nie będę...
-
Jak wstawałam rano odczułam automatycznie braki kropy,ona lubiała tak rano wskoczyć mi na brzuch i wylizać buzię na powitanie.Poczym pociągnąć zębami trochę kołdrę mówiąc no szybciej jak już się obudziłaś to idziemy na spacer. Dziś kolejny nie łatwy dla mnie dzień Bezio mój podopieczny zaczyna szkolenie we Wrocławiu pod wieczór,nie wiem jak ja to przeżyje już martwię się na zapas czy podołam jego wybryką .
-
Teraz czas pozwiedzać większe zakątki. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/nowy660.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6/nowy660.jpg[/IMG][/URL] Mój nowy domek... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/nowy671.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7776/nowy671.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/nowy673.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/2189/nowy673.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/nowy674.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/497/nowy674.jpg[/IMG][/URL] Paja sobie poszła [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/nowy672.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2900/nowy672.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/nowy661.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1681/nowy661.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/nowy668.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7061/nowy668.jpg[/IMG][/URL] Małe tarzanko [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/nowy663.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5474/nowy663.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/nowy665.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/365/nowy665.jpg[/IMG][/URL] Chwila odpoczynku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/nowy666.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/386/nowy666.jpg[/IMG][/URL]
-
Pierwsza przewa uff w końcu mnie wypuściła na świerze powietrze,szło się ugotować: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/nowy655.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9646/nowy655.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/863/nowy656.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/5687/nowy656.jpg[/IMG][/URL] Druga przerwa,tu dosiadła się do nas Karilka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/nowy657.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7635/nowy657.jpg[/IMG][/URL] Tak sobie weszłam i zwiedzam podwórko... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/nowy658.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9074/nowy658.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/nowy659.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3922/nowy659.jpg[/IMG][/URL]
-
Witam po ciężkim dniu wyjechaliśmy o 8 dojechaliśmy na miejsce o 13 strasznie ciężka była podróż drogi pozamykane dużo objazdów i wypadków.Kropka pierwsze 10 km strugała pawiana w aucie i przegryzła szelki na klacie poczym sobie ściągnęła i poszła spać pod siedzenie. Pierwszą przerwę zrobiliśmy po 11 i druga po 12.Kropa przywitała wszystkich merdającym ogonkiem i uśmiechniętym pysiem. Na miejscu opiła się wody zjadła i wyzwiedzała z nami ogromne podwórze i dom przez godzinę.Poczym się rozstaliśmy troszkę mi się pobeczało w drodze powrotnej:( Droga troszkę była żle obliczona bo nikt nie brał pod uwagę objazdów wcześniej wzięłam z Kropy skarbonki 120zł i nowa właścicielka dała 80 zł w sumie trasa wyniosła 250zł co wiążę się z tym ,ze odliczę jeszcze 50zł ze skarbonki kropy. [U][B]Chciałam również oficjalnie podziękować mojemu tacie który wczoraj cały dzień jechał na śląsk i w nocy wracał,a dziś rano znów wsiadł w samochód i zawiózł Krope do DS[/B][/U] w drodze powrotnej do domu zasną i mieliśmy wypadek,ale na szczęście nic nam się nie stało. Przed 19 byliśmy już w domu. po 20 dzwoniłam do nowej Pańci zapytać jak się sprawuje nowy domownik.Kropcia jest grzeczna daję się głaskać oraz przychodzi na zawołanie. Czasami nowych domowników co jeszcze nie widziała troszkę obszczeka,ale zaraz już daje sie głaskać i przytulać.Od czasu do czasu też popiskuje troszkę,ale tłumaczyłam Pani,ze to normalne i za parę dni jej przejdzie.Kropcia wychodzi już sama na ogród i zwiedza,a jak chce do domu to leci jak tajfun i wpada do kuchni na legowisko.Zobaczyła też koty i tak się przestraszyła grubasów,ze się najeżyła i uciekła do domu hehe Także Pani zadowolona i ja również ,ze ma wspaniały domek z wielkim ogrodem,bo właśnie na taki dom czekała. Wyjazd godz 8.00 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/nowy650.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6874/nowy650.jpg[/IMG][/URL] Kropa jedzie; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/nowy653.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8753/nowy653.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/nowy654.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3041/nowy654.jpg[/IMG][/URL]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']No i co,nie gamoń???Ale bystrzak jednak...:evil_lol:[/QUOTE] Wiesz ja też nie mam zamiaru ukrywać,ze Bez nie jest dla mnie problematycznym psem ostatnie dni.A w domu jeszcze jest noworodek i musze togo psa pilnować jak własnego tyłka by nie chodził do małego,a jest bardzo nim zainteresowany i jak tamten płacze to Bez kręci głową i stroi miny i w dodatku nie akceptuje psa mojego brata wielkości kota i się oblizuje na niego jak by miał go zaraz zjejść na śniadanie.I chłopaki są na zmiane na dworze. Ale może p.Marcin pokaże mi jak z tym ,,głąbem,, postępytać. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jostelku nie kracz...bo chodz Bezio gania jeszcze z reszta po podwórku to on na odległość ma dobry słuch..wybiórczy... Zostawiłam mu wczoraj kaganiec napakowany kiełbasa oraz surowym mięsem i wiecie co głupek nawet tego nie ruszył przez cała noc.Ten kaganiec gryzie go na odległosć jak jest w jednym pomieszczeniu razem z nim :( Ja nie wiem jak ja mam z nim w poniedziałek pojechać najwyżej zarwe kolejną noc by z nim pogadać po męsku. -
[quote name='Monika z Katowic']A skąd Pani dowiedziała się o Kropie - z ogłoszenia?[/QUOTE] Pani o kropie dowiedziała się z ogłoszenia,które wystawiała karilka. Czyt. Robiłam bazarek na znalezienie domu dla psa i zgłosiło się tam sporo osób w tym Karilka. Teraz domu szuka jeszcze Bezio za znalezienie mu właściwego domu czeka nagroda 400zł na przekazanie dla innego biedaka. Obydwa bazarki są w moim podpisie. Trzymajcie kciuki za jutrzejszą podróż młodej bo może byc tak ,ze jutro z rana juz nie dam rady wejść na dogo i bede dopiero wieczorem.
-
Co mam jeszcze napisać karilka która mieszka naście metrów dalej od Pani nie ma internetu i dlatego jest z nią ciężki kontakt powiem co wiem. Starsza,ale nie staruszka proszę nie mylić kobieta z ponad pół hektarem ziemi,zakochała się w ciaputce bo nie ma kto jej ryć w ogródku i skakać po szafkach oraz pani nie a z kim spać.Swojego psiaka pochowała w tamtym roku bodajże jak czegoś nie pomyliłam jej sunia odeszła na ropomacicze. Pani mieszka wi za wi ze swoją córką która ma koty(jak dobrze pamiętam 6 szt) i cieszy sie ze ciaputka lubi koty bo będzie mogła ja z psem odwiedzać. Kobieta jest bardzo miła i ciepła wypytała mnie na dzieńdobry co ma ciaputce kupić i w jakich ilościach i zaraz poleciała do sklepu kupić więc w nowym domku czeka na nią pełne wyposarzenie. Pani powiedziała ,ze również tak jak ja będzie ciapce gotować codzinne pyszne jedzonko i dbac o psinke jak umie oraz będzie mi jej córka podsyłac zdjęcia. Oczywiście będą też zdjęcia z podróży i z nowego domku w niedziele.
-
JAGA ze schroniska w Białej Podlaskiej już mieszka z cudowną osobą
Paja replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1649754516[/url] -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Allegro Szkolniaka-Majora [url]http://allegro.pl/major-w-typie-teriera-lgnacy-do-czlowieka-i1649752621.html[/url] Proszę się tylko nie śmiać dopiero wdrążam się w robienie... -
ROZLICZENIE KOŃCOWE 578,50 tyle zostało 06.05 Maruda666 20zł 10.05 Dzidda 10zł 24.05 Szarotka 40zł 02.06 Moznika z Katowic 15zł 02.06 Dzidda 10zł 02-06 ANIA+MILVA I ULVER +SOEMA 30zł ----------------------------------------------------------------------- razem: 125zł razem: 578,50+125=703,50 Wydatki wet-Surolin(2 dawka) 47zł,odrobaczenie 5 zł,Hektopar na pchły i kleszcze 12zł 05.05-04.06 dt 350zł transport 80zł płaci nowa właścicielka Kropy i 170zl pobieram z funduszu kropy na transport. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- razem: 534 703,50-534=pozostało 119,50 Kropa jak się nic nie zmieni wyjeżdza do nowego domu w Niedziele wczesnym rankiem.
-
[quote name='Soema']A w szczeciśnkim schronie nie ma szczeniaków? Zaraz spytam dziewczyny stamtąd co mają.[/QUOTE] nie wiem czy maja czy nie bo nie mam czasu latać po watkach i pytać. Nie dość ,ze mam dalej remont, rodzinka zwaliła się wczoraj na 2 tygodnie na głowe bo zrobiło się ciepło i zrobili sobie u nas wczasy,to jeszcze zwierzaki,bazarek i sianokosy.Oraz urywające sie telefony i jeszcze Bezio w poniedziałek zaczyna szkolenie więc bedę musiała z nim jeżdzić do Wrocławia. Więc chetnie pozbędę sie kontaktu i dam to komu innemu na głowe,iż moja jest juz pełna.
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja mam u siebie sunie 6 miesięczną, bardzo fajna i kontaktowa.[/QUOTE] A jak z dowozem do szczecina? Wyślij mi zdjęcie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wogóle niech kazdy wyśle mi co ma od szczeniaka do roku tylko z dowozem. Ja wyślę oferty wszystkie osobie zainteresowanej,i jak Pani sie na któregoś zdecyduje to bedzie dalej kontynuować rozmowę z Wami. Pani ogólnie chciała ze szczecina bo chciała pierw się z pieskiem zapoznać ,ale inne oferty też podeślę. edit. Rozmawiałam jeszcze z domkiem teraz i trzeba by było jakiś transport naszykować.
-
[quote name='Soema']Paja możesz mi na maila podać numer tego domu ze Szczecina... [email][email protected][/email] mam nadzieję, że to nie ten co od nas ma mieć psa.[/QUOTE] Mam tylko maila.
-
Własnie wstałam jakiś koszmar,mój pies schował sie w boksie kajna i zagrzebał w słomie a ja ją z nim zamknęłam bo jej nie widziałam.O 24 wpadłam w histerie bo nie mogłam jej znaleść.Przeszłam cała wioske w zdłuż i w szerz poszukiwania zakończyłam przed 6 nie było jej nigdzie.Wyszłam z reszta psiaków na spacer następnie poszłam do kajna wypuścic go na padok i co ujrzałam w boksie merdający ogonek zaspany wtulony w kajna(on też leżał) to były łzy radości.Wziełam psa odeszłam usiąśc z nim na sianie i tak wtulona w nią razem z nią usnełam i tak oto moi rodzice rano jak się zorętowali,ze mnie nie ma zaczeli poszukiwania mnie.. Zaraz się pozbieram i zadzwonie do tego nowego domciu Kropci. Mam też domek ze szczecina co chce szczeniaka lub pieska do roku co coś o nim wiadomo ktoś ma jakieś pomysły?