Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Parówka zachowuje się jak typowy szczeniak..za zabawki zrobi wszystko. Danavas potrzebuje umowe,ze pies ugryzł,musicie chociaz kopie wyciągnąc z hotelu inaczej mój wet nie podbije zakończenia kwarantanny. wątek Beza dziewczyny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bezio-mo%C5%BCe-straci%C4%87-dt!-Ju%C5%BC-mamy-d%C5%82ug!Pom%C3%B3%C5%BCcie-psiakowi!!!!/page54[/url] Z seri spacer: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/nowy098600x450.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/47/nowy098600x450.jpg[/IMG][/URL] Tak sobie jem.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/nowy103600x450.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2127/nowy103600x450.jpg[/IMG][/URL] Tak zaczepiam do zabawy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/nowy106450x600.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6776/nowy106450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/nowy108600x450.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3561/nowy108600x450.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/nowy109450x600.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8099/nowy109450x600.jpg[/IMG][/URL]
  2. kurczaki,aż nie mogę wyjść z podziwu..jak synuś ma tam z Wami dobrze..
  3. [quote name='jostel5']Cholera jasna-jak zawsze! [B]Pies jednej Pani...![/B]:)[/QUOTE] Ja np.w swoich psach(Dino,Heksa,Mola) cenie to,ze do swoich są okej i przy opiekunach też..a jak obcy wejdzie nieproszony na wygrodzoną psią część to wychodzi bez gaci.Według mnie pies powinien bronić swoich ,a nie uganiać się za obcymi. A Bezio jak Bezio pies jednego pana dokładnie.
  4. Jolu ja z tydzień może półtorej temu wystawiłam mu 100 ogłoszeń. Nie Juliana pieniądze idą na Grete. pózniej wypowie się tu zioberek i danavas które przywoziły dzisiaj do mnie Parówka,ale Bezio się nie popisał przez płot wyszczerzył na nie zeby i po zawodach
  5. [quote name='jostel5']Pokaż Parówka!!!:)[/QUOTE] a proszę Cię bardzo:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211261-Pies-z-Hotelu-Manor-House-w-chlewiskach...zbieramy-sta%C5%82e...szukamy-dt-w-okolicy-opola[/url] zapraszam wszystkich ,chyba się pomieścimy w jednym wątku i proszę się tam nie tajniaczyć tylko od razu ujawniać kto czyta :)
  6. Parówka przyjechała do mnie o 18.30 przemiły chłopak tylko siedział by na kolanach i domagał się głaskania.Na smyczy chodzi w miarę dobrze,obsikał na spacerze wszystko co było możliwe w domu nawet nie próbował zadrzeć nogi.Wypił sporo wody i zjadł,a teraz odpoczywa. Miło było Was poznać dziewczyny i proszę zioberku87 nie martw się o Parówkę włos mu z głowy nie spadnie. zdjęcia dodam wkrótce.
  7. [B]Super Jostelku wielki ukłon dla Ciebie!!![/B] Juz się nie moge doczekać kiedy przyjedzie,dziś zawitał u mnie Parówek na dt z początku moja ręka i jego zęby powiedziały sobie dziendobry.Ale juz jest okej chłopak miał długa podróż i był strasznie zestresowany.Teraz juz sie poznaliśmy i wylał swoją miłaść i już sie przytula i włazi na kolana.
  8. Doszły kolejne dwie wpłaty jednorazowe kinga_kinga7 10zł mysza1 30zł Serdecznie dziękujemy z wpłaty.
  9. Dziewczyny nie prowadzcie go na razie do weta..w tym celu proszę o kontakt pm lub telefoniczny to ważne.
  10. Tak tak wszyscy tu klikamy i napełniamy miseczki bidulą
  11. [quote name='ostatniaszansa']Paulino, uprzejmie przypominam ; [B]umowa adopcyjna na Kropę. [/B]Ewa[/QUOTE] została już wysłana.
  12. Przyszły do mnie pierwsze dwie wpłaty jednorazowe na Fugunie,by poprawić jej lepsze jutro. ookami 10zł Ireneusz P.(spoza dogomani) 10zł
  13. [quote name='Szarotka']Parowka brzmi smakowicie :):)[/QUOTE] Ale nie dla wegetarianów ... Nie chce spać w łóżku z parówka tylko z Menorem,bo po parówkach będę mieć koszmary :)
  14. zoberek87 proszę tylko nie parówka ;) Ja bym go nazwała Manor lub Bągo
  15. Po tej kąpieli gorzej wyglądał niż przed niczym błotny stwór.Brzeg był cały zamulony jak się osuszył to w domu go wyczesałam i troszkę przetarłam ręcznikiem i wygląda względnie.Ale za około tydzień jest planowana kąpiel wszystkich ogonów,Beziowi znów by się przydał fryzjer bo przypuszczam ,ze z takim futrem jest mu gorąco i to strasznie.
  16. No i miała bym też taką prożbę by nadać mu jakieś normalne imię przed przyjazdem,ponieważ u nas wszystko opiera się na imieniu by był porządek w stadzie.
  17. Beziolek puszczony luzem wskoczył do jeziora po kaczkę ,ale ona była szybsza więc tylko sobie popływał.Poza tym grzeczny ładnie jechał w aucie,a na miejscu się pilnował. Niestety nie ma tym razem zdjęć,akumulatory zrobiły mnie w konia i się rozładowały.
  18. to jest mój wątek dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/201133-DT-okolice-Wroc%C5%82awia-informacyjny-1-wolne-miejsce-dla-ma%C5%82ego-psa-suczki[/url] obecnie z dogo na tymczasie mam Beziola [url]http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bezio-mo%C5%BCe-straci%C4%87-dt!-Ju%C5%BC-mamy-d%C5%82ug!Pom%C3%B3%C5%BCcie-psiakowi!!!!/page53[/url] Główna moja specjalizacja psy lękliwe,agresywne,socjalizacja,wdrążanie w grupę Posiadam również swoje psy 3(bernardyna,labke i mix labke-bardzo przyjazne ogonki),kota,konia. Psy jedzą 3 razy dziennie tz według potrzeb jeśli będzie starczać raz to tak będzie jadł jak nie dostanie jeszcze. Psy jedzą gotowane ryż/makaron,puszka/mięso raz na ruski rok suche. Dwa spacery krótkie i jeden długi do tego całodniowy pobyt na podwórku (na razie w wydzielonej części) Pies śpi w domu,najczęściej psy śpią ze mną w pokoju,ale mogą też wchodzić do innych. Jeżdzimy co weekend na wycieczki czyli jest szansa ,ze troszke pozwiedza jak się dogada z Beziolem w aucie. Jak jeszcze coś chcecie wiedzieć to pytajcie.
  19. za godzinke znów jedziemy z Beziem nad jezioro i będę mieć szanse znów popracować z nim na obcym terenie :)
  20. Potwierdzam rozmawiałam z danavas i oczekuję przyjazdu małego w środę,oraz czekam na potwierdzenie telefoniczne o której będziecie z przegubowcem :),bo ja właśnie tak nazywam jamnikowate,parówkowate..
  21. Ciotki proszę zajrzeć na fb Pyśka i odpowiedzieć na pytania,założyłam wydarzenie ino nie znam odpowiedzi.
  22. Dzięki Jostel,już napisałam do Asia&Ginger Co do poprawienia humoru,to chyba dzisiaj już nic bardziej humoru mi nie spi****** idę spać w końcu... a slajdzik wspaniały :)
  23. Beziolek,jest ostatnio psem do rany przyłóż ,grzeczny,nie wyrywający się na spacerach,daje się ładnie wyczesać.Ładnie się bawi z pozostałymi.Czasem napoci ,ale to sie zdarza każdemu..bardzo polubił..moją bratową..Jak ją widzi to odrazu z rozpędu leci do niej by go wzieła na rączki.Czasem daje jej łapkę.. Czasem powarczy na kosiarke,ale wystarczy powiedzieć NIE to odrazu zostawia ją w spokoju.Czasem legnie sie z Kajnem na słomie(a nie tak dawno jeszcze kaj to był wróg)..Odpitolił też się w końcu od Dina i żyją chłopki w zgodzie. Pozatym to nie mam do niego większych zastrzezen ostatnio swoje komędy przenieśliśmy na teren otwarty(linka) jeszcze może z 1-2 tygodnie i będziemy ćwiczyć poza ogrodem bez linki..No ,ale dalej zakłądanie kagańca idzie nam ni w ząb.Moge mu go wszedzie zapiąc nawet na ogonie ,ale nie na pysku.
  24. [quote name='Paja']Nikt nic nie mówi to ja przyjdę i powiem daje czas na to by Śledzik znalazł się u mnie do piątku,jeśli do tego terminu go nie będzie sorry ale szukajcie gdzie indziej tymczasu dla niego ja nie będę trzymać wolnego miejsca tyle czasu bo mógł by z niego skorzystać już dawno inny psiak.Kropa poszła do domu 05.06 czyli równo 5 tygodni temu i od tamtego czasu miejsce stoi puste.[/QUOTE] Moja cierpliwość się skończyła..Zgodnie z tym co powiedziałam słowa dotrzymuje,przykro mi niezmiernie ,ale rezygnuje z wzięcia Śledzika do siebie na tymczas domowy i socjalizacje. Dogo7 jak ogarniesz ten bałagan i o ile naprawdę chcecie by Śledzik przyjechał do mnie na socjalizacje domową to macie szanse,jak wyadoptuje tego tymczasa który na dniach przyjedzie.Kiedy pojedzie do domu tego nie wiem,jak się zsocjalizuje.. Zgracie transport,będą fundusze bez czekania i zajmowania kolejki tak jak teraz przyjmę psa. [quote name='ostatniaszansa']Od Donki do Paji trasa pokazuje ok 349 km koszt zużycia paliwa 150 zł pewnie chodzi o benzynę. Trzeba liczyć 300 zł no chyba ,że to gaz. a jeżeli ktoś będzie jechał z W-wy do Donki po psa to dodatkowy koszt . to nie takie hop siup. Elkate bardzo uprzejmie proszę bez czarnowidztwa. Nie leżymy na dowolnie wybranym boku. Wątek de facto winna prowadzić Dogo07, a Donka skąpe informacje nt Śledzika...(...) (...) Rozliczenia podajemy zgodnie z tym co wpływa na nasze subkonto, Agnieszka na fb zrobiła wydarzenie na Śledzika i tam był na szczęście jakiś odzew , może nie majątek ale zawsze. Mamy fanty na bazarek czy na allegro, ale mamy też masę co rusz wypadającyh spraw związanych z przytuliskiem. Gdyby była taka możliwość to pojechałabym po Śledzika i zawiozła do Paji. Albo SBD albo Pati-c do wieczora powinnam wiedzieć. Tylko skąd kasa ? Tu pojawia się problem. Jakieś pomysły ? Ewa[/QUOTE] Tak i tu skończyły się pomysły...a osoby które strony wcześniej krzyczały teraz siedzą cicho.A mogły zrobić głupi bazarek fanty były zarówno od Ewy jak i ode mnie.Napisałaś to Ewo 2 dni temu były całe dwa dni na to by coś zrobić,ale oczywiście osoby które krzyczały póżniej już się nie wypowiedziały (nie mam do nikogo pretensji,nie wyszło trudno).. Ewo,Agnieszko zrobiłyście bardzo dużo,ja wątek rozesłałam do ponad 150 osób przyszła nieliczna garść.Powinna go prowadzić Dogo7,ale jakoś tego nie robi przynajmniej nie widać.. Dogo7 nie mam zamiaru Cię obwiniać za nieprowadzenie wątku nie znam Cię dobrze,i nie wiem jaki jest tam Twój stan. Zabieram również stad swoja skromną deklaracje stałą i idę dać ją innej bidzie.. a otóż dlaczego to robię już piszę i troszkę po cytuję. 15.06.2011r. [quote name='Paja']Czyli jak chodzicie na spacery to może biegać luzem i wraca na zawołanie? Czy kogoś z Was już ugryzł? Jeśli tak czy było to jednorazowe kłapniecie zębami czy była to kilkukrotne kłapnięcie z rana szarpaną i pies wpadał w tj amok i nie wiedział co się w tym czasie dzieje czy był póżniej sobą. Czy obcym w Twojej obecności daje się pogłaskać czy straszy zębami oraz próbuje capnąć? Czy niszczy w Twojej obecności czy raczej poza? Czy Twoja córka może go przytulić i pogłaskać czy Tylko wyjść z nim na spacer jak już jest upięty do smyczy? Jak długi czas w ciągu doby poświęcasz psu na zabawę i socjalizację ? oraz jakie są tego rezultaty? Czy pies ma jakieś ulubione zajęcia? Czy zdarza mu sie uciec z kojca czy z podwórka bo nie wiem gdzie go tam trzymasz? tz czy jest skoczny ? Gdzie ty byś go widziała w domu z ogrodem,jako stróża, jako domownika ? ile ma cm w kłębie?oraz waga i wiek? Zalety psiaka? i wady? Najlepiej by mnie tu interesowała tabela. Rozumiem,ze psiak jest wykastrowany, zaczipowany,odrobaczony i odpchlony? Czy psiak daje sobie zakładać kaganiec? Donko5 -proszę odpisz mi na te pytania sumiennie (...) [/QUOTE] odp Donki 15.06.2011r. [quote name='Donka5']1.Może biegać luzem.Wraca na zawołanie. 2.Nie nieugryzł mnie.Choć przez b.długi czas kłapał na mnie zębami,warczał...Jak ja nie reagowałam-oddalał się ,chował. Było tak ok.do miesiąca po przyjezdzie. 3.Obcym nie daje się pogłaskać nawet w mojej obecności,ucieka ,szczeka ,chyba,że jest na smyczy-wtedy poddaje się woli człowieka. 4.Niszczy raczej nie w mojej obecności.Przy mnie jak pamiętam raz dobrał sie do budy. 5.Moja córka może go pogłaskać jak jest na smyczy.Jak biega luzem nie jest Nią zainteresowany-Oli się nie słucha. 6.Czas dla Śledzika jest różny.Zależy np.od pogody,innych psów...Teraz czasu bezpośredniego- spacery idywidualne ,lub jeszcze z jednym psem jeśli akurat takiego akceptuje w hotelu ok.1,5-2godz. i pośrednio tzn, jak np.koszę trawę ,prace porządkowe wypuszczam psy na zmiane i biegaja koło mnie. 7.Śledzik jest w boksie .Nie próbuje wyskakiwać.Nie jest zbyt skoczny. 8.Dom dla Śledzika? W domu napewno zmuszony byłby szybko przyjąc panujące reguły....Fajnie jak by to był dom z drugim psem -niedominującym 9.Wykastowany,odpchlony,zaczipowany 10.Kaganiec? nie wiem .Przyjechał w kagańcu przez który chciał wszystkich zjeść ;-).Od przyjazdu nie miał zakładanego. 11.Wymiary .Muszę zrobić.[/QUOTE] 15.06.2011r. [quote name='Paja']Spróbuj mu założyć kaganiec i zdaj relacje jak Wam poszło. Czy on był u Ciebie kompany jesli tak to jak wam poszło? Rozumiem ,ze jest zaszczepiony p/wściekliżnie i ma książeczkę? Czy zna jakieś komędy i wykona je bez owijania w bawełnę już zaraz po wypowiedzeniu? zacytuje:2.Nie nieugryzł mnie.Choć przez b.długi czas kłapał na mnie zębami,warczał...Jak ja nie reagowałam-oddalał się ,chował. Było tak ok.do miesiąca po przyjezdzie. A jak jest teraz ?[/QUOTE] odp.[B]20.06.2011r.[/B] [quote name='Donka5']Pozwolił mi założyć kaganiec -choc szarpał sie -nie zna go. Mnie akceptuje zupełnie....Co do innych ludzi...psami zajmuję się sama.Mieszkam w dość specyficznym miejscu-odludzie. Dlatego z innymi ludzmi ma styczność tylko jak ktoś poprostu przyjedzie do nas -odwiedzi nas lub do hotelu...napewno nie codziennie.Pewnie ma wpływ to na,to że BARDZO przywiazany jest do mnie ,innych(jak juz ktoś sie pojawi) uważa za zagrożenie dla siebie i dla mnie....Wczoraj przy czesaniu wyczułam zgrubienie na grzbiecie.Wygląda ,to na tłuszczaka. Przy najblizszej okazji zobaczy ,to lekarz...Mój tel uległ zniszczeniu.Przez kilka dni będę dostępna pod nr.tel.725-055-581[/QUOTE] od ostatniej wypowiedzi Donki do dziś minęło [COLOR=green][B]26dni[/B][/COLOR] 11.07.2011r [quote name='ostatniaszansa']Donko, Donko prosimy o garść informacji, czy Śledzika oglądał lekarz , czy był teraz odrobaczany ? Cokolwiek zmienilo się w jego zachowaniu itd. jakby były też zdjęcia ... :) Ewa[/QUOTE] Od czasu ostatniego zapytania OS Ewy o Śledzika minęło [COLOR=green][B]6 dni. [/B][/COLOR] Co razem z tym wszystkim co napisałam wyżej daje [COLOR=green][B]26dni[/B][/COLOR] i zero odzewu Donki na wątku Śledzika. Donka nie mieszka naprawdę na zadupiu zabitym dechami i jak by chciała to by tu wchodziła i pisała lub skorzystała od sąsiada z netu lub kogoś poprosiła o przekazanie,a jak nie to chociaż zadzwoniła by do Ewy czy Agnieszki i zdała relacje.A one zdały by nam je tutaj. Patrzyłam dokładnie i obserwowałam profil Donki ostatnie logowanie [B]20-06-2011[/B] 08:37 dziś mamy [COLOR=red][B]16.07.2011r[/B][/COLOR]. Deklaracji bym nie wycofała gdyby Donka chociaż raz w tygodniu weszła na dogo i napisała co kolwiek o Śledziu i dała zdjęcia,skąd ja mam wiedzieć co z tym psem się teraz dzieje i czy on tam faktycznie jest?Ja jak mam dawać jakaś deklaracje chcę wiedzieć możliwe wszystko o psie zarówno wzlotach jak i upadkach...oraz chociaż raz na 2 tygodnie zdjęcia ,bo nie mówię tu by robiła to codziennie. Czas,czasem może jest zajęta?Ale to nie powód by chociaż raz na tydzień nie móc tu wejść i zdać skromnej informacji. Tak,tak zaraz pewnie zostanę obrzucona jaka to nie ja ,ale taka jest prawda!
  25. Mam Pana na lini co chciał by zaadoptować spaniela,oczywiście dom do sprawdzenia. Pan nie pamięta z którego ogłoszenia pisze ,bo po wysłaniu maila zamkną stronę. Prosił bym podesłała jakie spaniele mamy do adopcji. Czy był by ktoś chętny by spakować wszystkie spaniele w jeden folder i przesłać mi na maila? Jeśli tak to prosiła bym z krótkim opisem pod zdjęciem tz, pies/suczka,lubi dzieci bądz nie,lubi zwierzęta badz nie,ile ma lat ..takie podstawy ew.wskazanie wątku jeśli takowy już jest gdzie to wszystko bez problemu sama pobiorę.
×
×
  • Create New...