-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jostelku zapytaj Państwa czy są gotowi zapisać go na jakieś szkolenie,by dalej wiedzieć jak z nim pracować. Sami nie dadzą rady ja wiem ile ja robiłam i bez odpowiedniej wiedzy szło to o kant d...y rozbić. Jest też taka sprawa,ze przed wydaniem psa chciała bym poznać ludzi osobiście by odwiedzili psa i się z nim zapoznali(jak będzie taka potrzeba to nawet przenocuje 2-3 dni ich)i jak będą pewni to dobrze jak nie też dobrze. Bo co jak sie okaże,ze Bezio na dzień dobry ugryzie i wyląduje na ulicy? Bez to nie zabawka to pies z charakterem,który wymaga dużej ilości nakładu pracy,wytrwałości i cierpliwości. Bez od dłuższego czasu już śpi ze mną w pokoju i trzyma sie daleko od mojego łóżka spi w swoim kojcu bo w pokoju nie ma już szafy. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Niewielkie postępy,ale są. Pracujemy z Beziolem na zmianę(tata,bratowa,mama,Marek(znajomy) i ja) Najlepiej u niego podoba mi się komenda ,,do mnie,, wtęczas leci siada na wprost mnie i patrzy w oczy jak by chciał powiedzieć a co dasz smakołyk? Daje też ładnie łapkę i w miarę ładnie oddaje zabawki. Przestał w końcu uganiać się za kosiarką ,a rowerowi przegryzać kółka.I dzięki temu z Beziem jezdzimy nad jezioro a młody bryka sobie w lesie bez smyczy. Lecz w dalszym ciągu nie nauczyliśmy sie zakładać kagańca. Raport zdałam dzisiaj p.Marcinowi i mamy pracować dalej. -
[B]Maruda666[/B] - 20zł/mc [B]figa33[/B] - 10 zł [B]mgie[/B] - 10zł/mc [B]dzidda[/B] - 10zł/mc [B]Szarotka - [/B]40zł/mc [COLOR=red][B]NIE[/B][/COLOR] [B]Florentynka -?[/B] [B]sbd -[/B] 40zł/mc [B]AniaMilvaUlver[/B] - 15 zł/mc [COLOR=red][B]NIE[/B][/COLOR] [B]Soema -[/B] 15 zł/mc [COLOR=red][B]NIE[/B] [/COLOR] [B]Nikki i jej mama[/B] - 40zł/mc [B]Klops[/B] - 50zł/mc [B]mikoada[/B] - 10zł/mc [B] Monika z Katowic [/B]15zł [COLOR=red][B]NIE[/B][/COLOR] Tak to mniej więcej wygląda+ osoby które robiły bazarki. Jak będzie potrzeba odnajdę jej i podam nicki,a tymczasem zabieram Beziola i idziemy podlewać ogórki,które Bezio lubi wykopywać:) Może za 3 lata akórat wyrosną :)
-
Kochane cioteczki i wujaszkowie OS zwróciło się do mnie czy nie przyjęła bym teraz od Donki5 ,Śledzika na domową resocjalizacje z ludżmi.Po otrzymaniu dokładnych informacji o psie zgodziłam się przyjąć go na dt Problem polega w tym,ze Śledzik ma bardzo mało deklaracji stałych. Czy jeśli kropcia vel Ciaputka znalazła dom ktoś z Was zgodził by się przełożyć swoją deklaracje na Śledzika? wątek:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187860-%C5%9Aledzik-%C5%9Bliczny-ale-przera%C5%BCony-kud%C5%82aczek-prosi-bardzo-o-pomoc-"]http://www.dogomania.pl/threads/187860-%C5%9Aledzik-%C5%9Bliczny-ale-przera%C5%BCony-kud%C5%82aczek-prosi-bardzo-o-pomoc-[/URL]!!! To były deklaracje Kropy vel Ciaputki,Czekam na potwierdzenia ,,tak,,czy ,,nie,, [B]Maruda666[/B] - 20zł/mc [B]figa33[/B] - 10 zł [B]mgie[/B] - 10zł/mc [B]dzidda[/B] - 10zł/mc [B]Szarotka - [/B]40zł/mc [B]Florentynka -?[/B] [B]sbd -[/B] 40zł/mc [B]AniaMilvaUlver[/B] - 15 zł/mc [B]Soema -[/B] 15 zł/mc [B]Nikki i jej mama[/B] - 40zł/mc [B]Klops[/B] - 50zł/mc [B]mikoada[/B] - 10zł/mc [B] Monika z Katowic [/B]15zł
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Niestety nie dam rady to końcówka Wrocławia ode mnie czyt jakieś 50km.Poleciłam Cavani inna dziewczynę by się z nią skontaktowała. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Tak dostałam co miałam dostać dziękuje serdecznie Tobie oraz pozostałym. Zaraz sprawdzę co dostałam na pw i powiem czy zrobie czy polece kogoś to jest zależne od odległości,bo do dyspozycji mam tylko rower i konia. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za odwiedziny :) Filmików nie będzie w najbliższym czasie mój komputer odmawia współpracy.Czas wystawić go za okno... -
Rozmawiałam wczoraj z nową Pania Kropci,nasza dziewuszka sprawuje sie znakomicie.Pani mówiłam,ze kropcia to straszna przytulanka i wszedzie za nia chodzi mometami nie mozna się od niej opędzić bo tylko by siedziała na kolanach.Czasami jak Pani idzie do sklepu to kropa wpada w szał i wskakuje w kuchni na blat i najchetniej by za Pania nawet przez okno wyskoczyła w tym momęcie. Pozatym bardzo się sucha zrobiła się niejadkiem Pani juz kupiła kilka rodzaji karmy,a kropa ma ja w nosie i wybierja ja koty.A kropcia jak przystało na panne zajada sie kiełbasa i mieskiem z ryżem. Wróciło jej też zapalenie ucha,powiedziałam iz wyśle Pani w poniedziałek krople które zostały u mnie po tym jak wcześniej brała nie jest ich tam jakoś masakrycznie dużo,ale starczy do wizyty u weta.Która będzie po Bożym Ciele jak listonosz zasili fundusze.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/nowy759.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8775/nowy759.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/nowy764.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4575/nowy764.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/nowy774.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4608/nowy774.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/nowy775.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2463/nowy775.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/nowy721.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8573/nowy721.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/nowy740.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9435/nowy740.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/nowy744.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6792/nowy744.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/nowy750.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8705/nowy750.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/nowy753.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5624/nowy753.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Powoli idziemy z Beziem do przodu..z chłopakiem trzeba wolno i wyrażnie.. to niczym jak ze mną jak krowie na rowie :) Jutro postaram się wrzucić filmiki. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/nowy706.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7481/nowy706.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/nowy712.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/9282/nowy712.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/nowy715.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7471/nowy715.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/nowy716.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5885/nowy716.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/nowy718.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1687/nowy718.jpg[/IMG][/URL] -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Spróbuj mu założyć kaganiec i zdaj relacje jak Wam poszło. Czy on był u Ciebie kompany jesli tak to jak wam poszło? Rozumiem ,ze jest zaszczepiony p/wściekliżnie i ma książeczkę? Czy zna jakieś komędy i wykona je bez owijania w bawełnę już zaraz po wypowiedzeniu? zacytuje:2.Nie nieugryzł mnie.Choć przez b.długi czas kłapał na mnie zębami,warczał...Jak ja nie reagowałam-oddalał się ,chował. Było tak ok.do miesiąca po przyjezdzie. A jak jest teraz ? -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Czyli jak chodzicie na spacery to może biegać luzem i wraca na zawołanie? Czy kogoś z Was już ugryzł? Jeśli tak czy było to jednorazowe kłapniecie zębami czy była to kilkukrotne kłapnięcie z rana szarpaną i pies wpadał w tj amok i nie wiedział co się w tym czasie dzieje czy był póżniej sobą. Czy obcym w Twojej obecności daje się pogłaskać czy straszy zębami oraz próbuje capnąć? Czy niszczy w Twojej obecności czy raczej poza? Czy Twoja córka może go przytulić i pogłaskać czy Tylko wyjść z nim na spacer jak już jest upięty do smyczy? Jak długi czas w ciągu doby poświęcasz psu na zabawę i socjalizację ? oraz jakie są tego rezultaty? Czy pies ma jakieś ulubione zajęcia? Czy zdarza mu sie uciec z kojca czy z podwórka bo nie wiem gdzie go tam trzymasz? tz czy jest skoczny ? Gdzie ty byś go widziała w domu z ogrodem,jako stróża, jako domownika ? ile ma cm w kłębie?oraz waga i wiek? Zalety psiaka? i wady? Najlepiej by mnie tu interesowała tabela. Rozumiem,ze psiak jest wykastrowany, zaczipowany,odrobaczony i odpchlony? Czy psiak daje sobie zakładać kaganiec? Donko5 -proszę odpisz mi na te pytania sumiennie ja złożę z tego tekst do kupy.Jak Ci się nasunie coś o co nie zapytałam dopisz. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Paja replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Agnieszko dostałam maila dziękuje,na dniach wystawie ogłoszenia. Ewo-idę na dwór i zaraz zatelefonuje do Ciebie w sprawie... -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Donko5-bardzo proszę w ciągu 48h o napisanie porządnego tekstu ze wszystkimi zachowaniami Śledzińskiego do ogłoszeń.(tekst ma być długi i dokładny,ma zarazem przyciągać i odstraszać potencjalny dom- po prostu nowy dom ma wiedzieć o psie wszystko czyli wady i zalety by pózniej nie było tz.zwrotów.) I proszę byś Ty napisała ten tekst ponieważ pies jest u Ciebie i Ty znasz go najbardziej,a nie my. Jeśli w czasie 48h dostanę ten tekst wystawię mu ogłoszenia jeśli go nie dostane skorzysta na tym inny psiak.A on dalej nie będzie miał ogłoszeń. -
Ogłoszenia + kilka gratis. 1)[URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego-W0QQAdIdZ289896176"]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwier...AdIdZ289896176[/URL] 2)[URL="http://www.facebook.com/people/Foce-Bock/1515984554#%21/profile.php?id=100001910760262"]http://www.facebook.com/people/Foce-...00001910760262[/URL] 3)[URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=174515[/URL] 4)[URL="http://www.eoferty.com.pl/benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlo_252302.html"]http://www.eoferty.com.pl/benio_psia...lo_252302.html[/URL] 5)[URL="http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20110612133443,benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlo.html"]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20...orstkowlo.html[/URL] 6)[URL="http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/579866-benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlosego.html"]http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spole...kowlosego.html[/URL] 7)[URL]http://www.hodowcy.com.pl/13726[/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego,70516"]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/B...owlosego,70516[/URL] 9)[URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/173705-benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego--oferta-golub-dobrzyn/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...golub-dobrzyn/[/URL] 10)[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/24257/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/2...rstkowlosego_/[/URL] 11)[URL="http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=215575307&ts=1307879421"]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?...&ts=1307879421[/URL] 12)[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/60787/Benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/607...orstkowlosego/[/URL] 13)[URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja17217_benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego..html"]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja17217...owlosego..html[/URL] 14)[URL]http://www.ojej.pl/[/URL] (a) 15)[URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=38767[/URL] 16)[URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wyzly,ogloszenie,612901.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...ie,612901.html[/URL] 17)[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5604762&cid=171"]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...604762&cid=171[/URL] 1[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-269891.html[/URL] 19)[URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/29507.html[/URL] 20)[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=110604[/URL] 1)[URL="http://tablica.pl/oferta/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego-ID8KcF.html"]http://tablica.pl/oferta/benio-psiak...go-ID8KcF.html[/URL] 2)[URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=93391&title=benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego"]http://www.pineska.pl/?do=view&id=93...zorstkowlosego[/URL] 3)[URL="http://www.wroclawiak.pl/121205_benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_s.html"]http://www.wroclawiak.pl/121205_beni...eckiego_s.html[/URL] 4)[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/35/16155.html[/URL] 5)[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego/32473"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...owlosego/32473[/URL] 6)[URL="http://www.katowiczak.pl/44241_benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_s.html"]http://www.katowiczak.pl/44241_benio...eckiego_s.html[/URL] 7)[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,34858,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCy2cmVkbmkscDAuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...uaHRtbA==.html[/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL="http://www.opolak.pl/20202_benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_s.html"]http://www.opolak.pl/20202_benio_psi...eckiego_s.html[/URL] 9)[URL="http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=19529&method=jobs"]http://www.oglosili.pl/index.php?act...29&method=jobs[/URL] 10)[URL="http://www.gdaniak.pl/20982_benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_s.html"]http://www.gdaniak.pl/20982_benio_ps...eckiego_s.html[/URL] 11)[URL="http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego,id1153b4fc1dabc.html"]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...b4fc1dabc.html[/URL] 12)[URL="http://owi.pl/ogloszenie/Benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlosego.,377027"]http://owi.pl/ogloszenie/Benio_psiak...losego.,377027[/URL] 13)[URL="http://portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=126&id=40317"]http://portalogloszen.pl/ogloszenia....t=126&id=40317[/URL] 14)[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/149580.html[/URL] 15)[URL="http://adpedia.pl/slaskie/imielin/drobne/zwierzeta/ogloszenie/benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlosego,162400/"]http://adpedia.pl/slaskie/imielin/dr...losego,162400/[/URL] 16)[URL="http://www.anonse-kielce.com.pl/"]http://www.anonse-kielce.com.pl[/URL] (a) 17)[URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlosego._3446.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Ben...ego._3446.html[/URL] 1[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL="http://www.lubliniak.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,20964/catid,56/Itemid,0/"]http://www.lubliniak.pl/component/op...d,56/Itemid,0/[/URL] 19)[URL="http://ogloszenia.szczecin.pl/Benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_s__75664"]http://ogloszenia.szczecin.pl/Benio_...kiego_s__75664[/URL] 20)[URL="http://www.kolbuszowiak.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_category/catid,83/text_search,/order,0/expand,0/Itemid,0/"]http://www.kolbuszowiak.pl/component...nd,0/Itemid,0/[/URL] 1)[URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15/108/12921.html[/URL] 2)[URL="http://www.krakusik.pl/75467_benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_s.html"]http://www.krakusik.pl/75467_benio_p...eckiego_s.html[/URL] 3)[URL="http://www.poznaniak.com.pl/38990_benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_s.html"]http://www.poznaniak.com.pl/38990_be...eckiego_s.html[/URL] 4)[URL="http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=335249&src=aktywacja"]http://www.ogloszenia.krakow.pl/inde...&src=aktywacja[/URL] 5)[URL="http://zielonka.freecf.pl/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego_a38508"]http://zielonka.freecf.pl/benio-psia...wlosego_a38508[/URL] 6)[URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=83686&kategoria=1021&tytul=Benio%20psiak%20w%20typie%20wy%C5%BC%C5%82a%20niemieckiego%20szorstkow%C5%82osego"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index....kow%C5%82osego[/URL]. 7)[URL="http://www.feniks-ogloszenia.pl/zwierzeta-i-rosliny-sprzedamkupie/zwierzeta-domowe/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego-1084.htm"]http://www.feniks-ogloszenia.pl/zwie...osego-1084.htm[/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL="http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/sprzedam-psa/ogloszenie/benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlosego,22306/"]http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/...wlosego,22306/[/URL] 9)[URL]http://brzesko-bochnia.pl/Dzial/i155/za-darmo[/URL] 10)[URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=160637&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 11)[URL="http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=694&id=230743"]http://www.darmoweogloszenia.pl/oglo...=694&id=230743[/URL] 12)[URL]http://www.sprzedasz.pl/[/URL] (a) 13)[URL="http://www.tablicaogloszen.co.uk/drobne/ogloszenie-8173.html"]http://www.tablicaogloszen.co.uk/dro...enie-8173.html[/URL] 14)[URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=75260[/URL] 15)[URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/778086422/sosnowiec-Benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...kowlosego.html[/URL] 16)[URL="http://www.jgogloszenia.pl/ogloszenie,20110612192827,benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlo.html"]http://www.jgogloszenia.pl/ogloszeni...orstkowlo.html[/URL] 17)[URL="http://przekazik.pl/ogloszenia-krakow/item/87_psy/1214_benio-psiak-w-typie-wya-niemieckiego-szorstkowosego.html"]http://przekazik.pl/ogloszenia-krako...tkowosego.html[/URL] 1[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/37532.html[/URL] 19)[URL="http://www.ogloszenia.europomorze.pl/wiecej/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkow/psy/oddam-za-darmo/5900,0,1.1,2,36,5,43,-"]http://www.ogloszenia.europomorze.pl....1,2,36,5,43,-[/URL] 20)[URL="http://ogloszenia.wroc.pl/Benio_psiak_w_typie_wyzla_niemie__16806"]http://ogloszenia.wroc.pl/Benio_psia..._niemie__16806[/URL] 1)[URL="http://www.fargone.pl/4212/sprzedam/dom-ogrod/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego"]http://www.fargone.pl/4212/sprzedam/...zorstkowlosego[/URL] 2)[URL="http://eszukam.pl/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego.,2,36582,1713/"]http://eszukam.pl/benio-psiak-w-typi...,2,36582,1713/[/URL] 3)[URL="http://dabrowa-gornicza.lento.pl/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego,85487.html"]http://dabrowa-gornicza.lento.pl/ben...ego,85487.html[/URL] 4)[URL]http://adsy.pl/ogloszenia/161/posts/7/33/50657.html[/URL] 5)[URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/[/URL] (a) 6)[URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/81167[/URL] 7)[URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1976132-benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1976...orstkowlosego/[/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL="http://www.kalisz.wyliczanka.pl/ogloszenie/drobne/52480/benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlosego"]http://www.kalisz.wyliczanka.pl/oglo...zorstkowlosego[/URL]. 9)[URL="http://otiz.pl/start/41-psy/1262-benio-psiak-w-typie-wya-niemie.html"]http://otiz.pl/start/41-psy/1262-ben...ya-niemie.html[/URL] 10)[URL="http://www.top-ogloszenia.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,benio_psiak_w_typie_wyzla_niemie,6437.html"]http://www.top-ogloszenia.pl/oglosze...emie,6437.html[/URL] 11)[URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/24684/[/URL] 12)[URL]http://www.zwierzaki.a4z.pl/myobjects/preview/id/1160[/URL] 13)[URL]http://ogloszenia.infohouse.pl/oddam-za-darmo,s1.html[/URL] 14)[URL="http://www.zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=3001&catid=3&Itemid=0"]http://www.zwierzeta.swiatogloszen.n...tid=3&Itemid=0[/URL] 15)[URL="http://www.oglosze.pl/oferta43596_benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlo.html"]http://www.oglosze.pl/oferta43596_be...orstkowlo.html[/URL] 16)[URL]http://www.rynekmalopolski.pl/ogloszenie/1929/podglad/[/URL] 17)[URL="http://zadobredrobne.pl/ogloszenie,20110612203414,benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlo.html"]http://zadobredrobne.pl/ogloszenie,2...orstkowlo.html[/URL] 1[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL]http://wsw.rynekslaski.pl/ogloszenie/4028/podglad/[/URL] 19)[URL="http://opole.swistek.pl/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego-_96443.html"]http://opole.swistek.pl/benio-psiak-...go-_96443.html[/URL] 20)[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=23564&n=Benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...zorstkowlosego[/URL] 1)[URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlosego.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/benio-ps...kowlosego.html[/URL] 2)[URL]http://www.cret.pl/node/167035[/URL] 3)[URL="http://www.brusy.info/ogloszenie,20110612205404,benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlo.html"]http://www.brusy.info/ogloszenie,201...orstkowlo.html[/URL] 4)[URL="http://www.ogloszenia.freeteria.pl/index.php?w=aktywacja_ogloszenia&id=20110612204931&t=benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlo&p="]http://www.ogloszenia.freeteria.pl/i...szorstkowlo&p=[/URL] 5)[URL="http://www.dobra-firma.net.pl/benio-psiak-w-typie-wyzla-niemieckiego-szorstkowlo-o1069.html"]http://www.dobra-firma.net.pl/benio-...wlo-o1069.html[/URL] 6)[URL="http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/2953/Benio_psiak_w_typie_wyzla_niemieckiego_szorstkowlosego.html"]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com...kowlosego.html[/URL] 7)[URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=ka1&id=76&PHPSESSID=nlodvb88l7eocpbjrt5g60tds4"]http://www.drobne.centrumofert.pl/in...cpbjrt5g60tds4[/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL]http://adoos.pl/post/20656212[/URL]
-
To samo co na wątku Benia treść ogłoszeń i zdjęcia proszę na wątek ogłoszeniowy. Macie tu taki misz/masz, ...
-
[quote name='BUDRYSEK'] Płeć: samiec Wiek: 5 lat Waga: ok. 20 kg Miejsce: slask Kastracja: nie Czip: nie ma Stosunek do dzieci: pozytywny Stosunek do innych psów: pozytywny Stosunek do kotów: niesprawdzony Dodatkowe informacje: nie szczepiony Kontakt: 607 488 598 [/QUOTE] Proszę o tekst do ogłoszeń na wątek ogłoszeniowy skro go tutaj jeszcze nie ma i prosze nie zapomnieć bo nie będe Tu już wracać biorę następny pakiet w kolejności a do Was wróce.
-
[quote name='ostatniaszansa']Sbd, Paja umie się o siebie zatroszczyć. Często z Nią rozmawiam. Już wcześniej rozmawiałyśmy o Śledziku bo z nim jest gorzej niż z Kropą. I fakt , Paulina zdecyduje czy może zająć się Śledzikiem czy on może przebywać w domu czy nie. Uprzejmie przypominam, mamy jeszcze jednego psa w dt to Maksi - wpłaty tylko od Ewy i flatki... na razie daliśmy wór karmy i zapłaciliśmy za pełny bak paliwa. to jednak kosztów dt nie pokrywa Ewa[/QUOTE] Ewo ,żebym mogła co kolwiek zadecydować potrzebuje pełne info o psie,a nie domysły iż może on jest taki ,albo taki. No i zdjęcia najnowsze nie sprzed paru tygodni. To wszystko jest dla mnie informacja,Czy pies jest kompleksowo zabezpieczony od odrobaczanie po wścieklizne czy jest wykastrowany,czy ma napady agresji czy jest tylko cofniety w czasie?ile ma lat?czy na coś choruje? czy musi jejsć specjalistyczną karme? Przepraszam,ze pytam.Ale mam zbyt mało czasu w tym tygodniu by wszystko dokładnie doczytać jak wyszłam o 8 tak dopiero zeszłam na sniadanie i zaraz zmykam na pole do siana ,przyjdę pewnie ok 22 to jeszcze tu zajrze. I proszę napisać do wszystkich ,ze Kropa w ds by już nie wysyałać deklaracji do mnie na konto.
-
[quote name='ostatniaszansa']Paulino zajrzyj, o nim Ci opowiadałam. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187860-Śledzik-śliczny-ale-przerażony-kudłaczek-prosi-bardzo-o-pomoc-!!!"][COLOR=#4444ff]Śledzik - śliczny ale przerażony kudłaczek prosi bardzo o pomoc !!![/COLOR][/URL] Ewa[/QUOTE] Jestem w przelocie miedzy polem,obiadem,sklepem a polem. Zaglądałam do Śledzika czytałam chodz praktycznie tam mało pisze i brak zdjęć z ostatniego czasu.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ja mam pracować według wskazówek..narazie jestem załamana,jeszcze nie doszłam do siebie w nocy prawie nie spałam miałam jakieś okropne koszmary i co rusz się budziłam i myślałam nie o tym co potrzeba...Musze to wszystko sobie jakoś poukładać i przemyśleć(a tok myślenia mam długi) od a do z,a tymczasem spowrotem muszę biec na pole i przeżucać sianko by kaj miał co jejść w zimie.