Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Ależ cieszą takie szczęśliwe zakończenia psich historii :)
  2. Jeśli mogę się wtrącić jako schroniskowa wirtualna opiekunka Liderka , to moim zdaniem nie ma sensu szukać płatnego DT. Z tego co wiem , w zabrzańskim schronisku psiaki mają dobrą opiekę .Liderek nie jest ani schorowany , ani po operacji,żeby wymagał jakiejś szczególnej troski-myślę , że szkoda kasy na PDT. Zresztą same wiecie jak to jest z deklaracjami-na początku są wpłaty, potem bywa różnie , a nie wiadomo , jak długo psiak by w tym PDT musiał przebywać . Trzeba się skupić na ogłoszeniach -non-stop w różnych miejscach aż do skutku. Ale to tylko moje zdanie :)
  3. co słychać u Sucharka-Gucia ? jak się sprawuje ? już po kastracji ?
  4. Liderku,a u ciebie znowu cichutko... w górę chłopie :)
  5. Jak tam u naszego ulubionego Maksia ?
  6. [quote name='jusstyna85']Ta z wątku ma mieć dom w Gliwicach,a córka zostaje...[/QUOTE] i jak ? sunieczka już w nowym domku ?
  7. [quote name='DIF'] Lal jest zdrowa, błyszcząca, piękna i .... gotowa do adopcji! Tylko brać i kochać! :loveu:[/QUOTE] czyli teraz tylko "domku przybywaj " :)
  8. Jak się czuje maluszek po kastracji ? już wraca do formy ?
  9. Takiego domku, swobody i przestrzeni do biegania to niejeden psiak może Clevisi pozazdrościć :) Super dziewczynka trafiła, widać , że jej tam dobrze :)
  10. piękna Gumeczka :loveu: jaka błyszcząca sierść :lol: i jaki wielki nos i zębiska :evil_lol: głaski dla sunieczki :loveu:
  11. i ja zaglądam do Gumeczki :) pewnie u niej bez zmian , to i tu cisza
  12. ale tu cichutko... a my czekamy na wieści :)
  13. zapraszam na drugi bazarek dla Gumeczki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231013-Zapraszamy-go%C5%9Bci-po-ciuszki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Gumki-do-3-09-2012[/url] i proszę o pomoc w podrzucaniu :)
  14. Wspaniale, że Hugo już w kochającym domku-czy imię psiaka pozostało to samo ? trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg :) -oby się wszystko goiło "jak na psie" :)
  15. [quote name='Tola']Nie zaglądają dziewczyny do piesia... Jutro prawdopodobnie kastracja maluszka..[/QUOTE] zaglądają,zaglądają :) trzymam kciuki, żeby wszystko gładko poszło !
  16. no pięknie Clevisiu ,pięknie :klacz::) czyli już po chłopie :evil_lol:
  17. Fajnie musi wyglądać i brzmieć taka kontrastowa para :evil_lol: głaski dla sunieczek :loveu: i jeszcze raz zapraszam na bazarek-choćby do pomocy w podnoszeniu :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230832-Lekturowo-słownikowo-książkowy-dla-Gumki-do-1-09-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230832-Lekturowo-słownikowo-książkowy-dla-Gumki-do-12-09-12?p=19532529#post19532529[/URL]
  18. No cóż, starość nie jest łaskawa ani dla psów ani dla ludzi ...:shake: cieszmy się każdym dniem spędzonym z naszymi psimi przyjaciółmi i nie martwmy się na zapas :lol: głaski dla psiaków !
  19. Jak dobrze czytać takie wieści :)
  20. Mam nadzieję ,że Norek już wrócił do pełnej formy i zdrówko znowu dopisuje ! i pewnie znowu Was gdzieś za Kraków poniosło :) fajnie mieć taki domek,gdzie można odpocząć po trudach życia w mieście i w pełni się zrelaksować na łonie przyrody :loveu: tradycyjnie czekamy na zdjęcia i pozdrawiamy:)
  21. Zapraszam na bazarek z książkami-cały dochód będzie dla Gumeczki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230832-Lekturowo-słownikowo-książkowy-dla-Gumki-do-12-09-12?p=19532529#post19532529[/url]
  22. Laleczko ,gdzie się podziewasz ? :)
×
×
  • Create New...