-
Posts
5136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska1
-
Anula , dziękuję za zaproszenie do Dyzia :) popełniłam bazarek :) i w związku z tym zapraszam wszystkie cioteczki serdecznie , bo połowa dochodu będzie przeznaczona dla Dyzia ! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251989-Po-ciuchy-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-go%C5%9Bci-!-Dla-Kajko-i-Dyzia-do-2-kwietnia-godz-21[/url] zaglądnijcie , kupcie coś lub choć podnieście od czasu do czasu !!!
-
[quote name='Toska1']Melduję się u Bakusia :) jak tylko dostanę adres,wysyłam Arthryl dla Bakusia ![/QUOTE] przesyłka dla Bakusia poszła dziś poleconym :) głaski dla psiaka !
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Toska1 replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']Pipka mała już dużo mniej sika, tzn co godzinie, dwie anie co 15 minut :-p i pilnuję jej i chodzi bez pieluchy, a z pielucha tylko w nocy i jak wychodzę.[/QUOTE] no to niby lepiej :) ale jednak jakiś powód tego siooorania musi być,to nie jest normalne przecież :) ja bym szukała dalej przyczyny :) głaski dla Pudlisi :loveu: -
Melduję się u Bakusia :) jak tylko dostanę adres,wysyłam Arthryl dla Bakusia !
-
i ja jestem z zaproszenia :)
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Pan Kot ozdrowiał :multi: a ja Twoja noga po upadku ? mam nadzieję,że lepiej, choć wiem że stłuczenia długo bolą ... zdrówka nieustannie !!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
a co tu tak cichutko ? martwimy się o Was ! -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Toska1 replied to Alicja's topic in Organizacje
Witam , zdrowia życzę i tez chociaż podniosę :) -
[quote name='b-b']Co u Was nowego?:)[/QUOTE] no właśnie :lol: jakieś wieści od Mrówkojada by się przydały !
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Toska1 replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']i co to da o czym swiadczy wynik i jak to sie leczy?[/QUOTE] nie potrafię Ci powiedzieć dokładnie,wiem,że jeśli wszystko jest ok, to tego stosunku białka do kreatyniny nie da się oznaczyć -jeśli jest oznaczalny to coś jest nie tak .Mam wetkę, której ufam całkowicie ,prowadzi moje zwierzaki od lat .Podawałam Tofisiowi wtedy Piroxicam i wszystko ustąpiło. [URL]http://www.laboklin.pl/pdf/pl/wetinfo/aktualnosci/2009_02_schorzenia_nerek.pdf[/URL] tu jest nieco o schorzeniach nerek -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Toska1 replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']no pewnie ze zrobimy, juz milion innych zrobilismy, plus stale jemy renal, czyli co trzeba zlecic? badanie szczegolowe bialko i kreatynina?[/QUOTE] stosunek białka do kreatyniny -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Toska1 replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
u nas też w zwykłym badaniu moczu nic nie wyszło skoro szukacie przyczyny, może warto próbować ? w końcu to tylko parę złotych za badanie . -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Toska1 replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Przy podobnym problemie z częstym i duuużym sikaniem u mojego psiaka wetka zleciła nam badanie moczu-stosunek białka do kreatyniny . wyniki okazały się niedobre ,po przeleczeniu wszystko ustąpiło . Nie wiem jak szczegółowe robiliście badania ,może na to warto zwrócić uwagę ? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
O matko :-o, jakaś czarna seria Was dopadła... zdrówka życzymy, trzymajcie się ! Pan Kot niech głos odzyska :kociak:, Norkowej operacji się nie bójcie -wszystko będzie dobrze ! A Twoje obolałe kosteczki niech przestają boleć :Rose: :buzi: -
[quote name='kasiaprzystał']A właśnie że nie jest kwadratowy :evil_lol: ma nawet piękne wcięcie w talii :eviltong: Poważnie :p Na zdjęciach taki okrągły wyszedł chociaż apetyt ma ogromny ale ruchu też nie mało ;) [/QUOTE] bo Liderek na razie zrobił masę ,a teraz dopiero jak zabierze się za rzeźbę, to wcięcie w pasie się uwydatni :evil_lol:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Piękne spacery sobie robicie :) pozdrawiamy i głaski dla Norka :loveu: idę zajrzeć na wątek z linku :lol: -
[quote name='jotpeg']patrzę na piękne, słonecznie Liderkowe foty i myślę, ze on ma lepiej na tymczasie niż niejeden w domu...[/QUOTE] a wiesz,że pomyślałam podobnie :evil_lol:,bo na zdjęciach wygląda na dobrze karmionego i zadowolonego z życia :evil_lol: oby jeszcze tylko zdrówko mu dopisywało, to czego więcej chcieć ....należy się chłopakowi po tylu latach w schronisku !!!
-
Mam do oddania 27 saszetek Arthrylu (glucosamini sulfas)-ważne do końca marca 2014 nie wiem, czy to się nadaje dla psiaków ,jeśli tak,to jest do wzięcia-szkoda żeby się zmarnowało. proszę o info na PW ,z linkiem do wątku psiaka :)
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Toska1 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo prosimy o głosy na naszą Fundację![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Należy wybrać - ŚLĄSK - JANKOWICE - ZWIERZĘCA ARKADIA![/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Głosy oddaje się codziennie jeszcze przez 8 dni, bardzo prosimy o pomoc - gdyby udało nam się zaliczyć do pierwszej 10 otrzymalibyśmy wsparcie dla naszych zwierząt! [URL]https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco/app_293130837399609[/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE] może jeszcze ktoś pomoże ? -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Toska1 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo prosimy o głosy na naszą Fundację![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Należy wybrać - ŚLĄSK - JANKOWICE - ZWIERZĘCA ARKADIA![/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Głosy oddaje się codziennie jeszcze przez 8 dni, bardzo prosimy o pomoc - gdyby udało nam się zaliczyć do pierwszej 10 otrzymalibyśmy wsparcie dla naszych zwierząt! [URL]https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco/app_293130837399609[/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE] zagłosowane :) kto jeszcze pomoże ? -
[quote name='Korenia']Uwielbiam czytać Twoje opisy Neris :loveu: Cudo ;)[/QUOTE] [quote name='Olena84']Tak, Neris ma poczucie humoru;)[/QUOTE] Też zawsze czekam na opowieści Neris :lol: Maksio uroczy jak zawsze :loveu:
-
Zapraszamy na wątek Dynia !!!
-
Melduję się u Dynia :lol: