Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. [quote name='kakadu']ok, nie wiem jakie sa wasze zapatrywania na hotele, ale jest jeden naprawde tani hotel u emiś; nasz kanis do niego nie pojechal, wiec moze blind by mogl? moze warto? ten hotel kosztuje 10 zlotych za dzien, plus karma; emiś jest technikiem weterynaryjnym, opatrzyly jej sie wszelkie choroby, wozi psy do lekarza, podaje leki i kroplowki; rozwazcie te mozliwosc; psow u niej jest malo, teren duzy, czesc psow mieszka w domu; hotel nazywa sie raszka, jest blosko was (kolo katowic) i ma watek na dogo; http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29 nie umiem pomoc inaczej, a ewelinaaa wyslala mi zaproszenie wiec sobie pozwolilam na te sugestie; bardzo dziękujemy za propozycję:) już odwiedzam wątek tego hoteliku..
  2. o wszystko się dopytam osoby, która zna psa....
  3. [IMG]http://i44.tinypic.com/nqf15.jpg[/IMG] Zajrzyjcie do kolejnej ślepej bidy -> Blinda- ślepego , chudego staruszka, którego ktoś na stare lata wywalił.... Pilnie szukamy dla niego domowego BDT/ PDT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/224557-Blind-niewidomy-chudziutki-porzucony-PILNIE-potrzebny-DT-!!!?p=18821349#post18821349[/url]
  4. Jeśli masz czas to byłabym wdzięczna:) Póki nie znajdziemy dla niego miejsca , pieniążki można przeznaczyć na badania i odkładać na hotelik:) A może potrafisz zrobić też baner?
  5. możesz zrobić na Opole, ja zrobię na Wrocław:)
  6. Zajrzyjcie do wątku Blinda- ślepego , chudego staruszka, którego ktoś na stare lata wywalił.... Pilnie szukamy dla niego domowego DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/224557-Blind-niewidomy-chudziutki-porzucony-PILNIE-potrzebny-DT-!!!?p=18821349#post18821349[/url] [IMG]http://i44.tinypic.com/nqf15.jpg[/IMG]
  7. w grę wchodzi również PDT, ale z warunkami domowymi i najlepiej niedaleko Opola,żeby psiaka mieć na oku...
  8. No dokładnie on wyżełkowaty jest.... w pierwszym poście umieściłam link do FB- wcześniej zapomniałam... Dodam go na SOS Wyżłom
  9. Blind jest ok. 10 letnim psem, którego "kochająca" właścicielka porzuciła, przywiązując pod schroniskiem w Opolu... takie przeżycie dla każdego psa jest traumą, jednak dla Blinda, ze względu na jego ślepotę, było czymś niewyobrażalnym...nagle znalazł się miejscu pełnym niepokojących zapachów, dźwięków, za kratami boksu, który był dla niego zupełnie obcym miejscem. Blind nie mógł zobaczyć gdzie się znalazł, ale na pewno czuł, że nie jest to miłe miejsce. Po niemal dwóch miesiącach pobytu w schronisku Blind zdążył już poznać reguły panujące w schronisku, zaczął wychodzić na spacery, rozpoznaje pracowników i wolontariuszy. Uważnie śledzi słuchem i węchem każdego kto przechodzi obok jego kojca.Jednak kondycja fizyczna i psychiczna Binda jest straszna... Blind jest przeraźliwie chudy, jego sierść jest w fatalnym stanie, ma zaropiałe oczy, a na betonowej podłodze kojca zdarł sobie opuszki łap do tego stopnia, że przy każdym kroku odczuwa ból.... Blind bardzo źle znosi pobyt w schronisku i natychmiast potrzebuje pomocy. Chcielibyśmy zabrać go ze schroniska, ale nie mamy w tej chwili gdzie. Pilnie poszukujemy dla Blinda domu tymczasowego!! zapewniamy opiekę weterynaryjną i karmę. W środę Blinda czeka badanie krwi. Bardzo prosimy o pomoc dla tego biednego psa... Poszukujemy domowego BDT/PDT Wydarzenie na FB http://www.facebook.com/events/313415085378758/ Bazarek cegiełkowy dla Blinda http://www.dogomania.pl/threads/224568-Kup-SERDUSZKO-dla-chudziutkiego-i-niewidomego-Blinda-30.03 NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKA NA STRONIE 10!!! Banerek
  10. mam już odzew w sprawie Loli:) Chciałaby ją adoptować pani z...... Torunia:lol: Ewelina widzisz jakąkolwiek szanse na taką adopcję? Nie będę odpisywała bez konsultacji z Tobą:p
  11. Druga ciocia Madzia ogłosi malutką na tablica.pl i na gumtree wrocławskim:)
  12. jakieś wieści z nowego domku??
  13. dexterka

    Metamorfozy

    z paróweczki zrobił się kabanos:P śliczna jest, oby szybko znalazła domek:)
  14. [quote name='Aga_D']nasza Antonia to kochana psinka,juz całkiem sie przekonała do nas uwielbia głaski i przytulańce fotki niedługo,poprosze dexterke aby wstawiła[/QUOTE] oczywiście nie ma problemu:) już się doczekać nie mogę
  15. [quote name='kathar666']pozdrowienia od Tobiego! :) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg802/scaled.php?server=802&filename=img5970n.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] Tobi jak zwykle ze swoja ulubioną zabawką:)
  16. a ja się cieszę ,że Tobiaszek trafił na takich wspaniałych i wyrozumiałych właścicieli:) Proszę go wygłaskać ode mnie:)
  17. bardzo dziękujemy:) a co u niego słychać? jak odnalazł się w nowym domku???
  18. potrzebna jest pomoc w ogłaszaniu:)[SIZE=4] [/SIZE][CENTER][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][SIZE=2]GERDA[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][SIZE=2][COLOR=#000000][SIZE=3]Gerda jest 4-miesięczną (ur. 11.2011) uroczą suczką przypominającą teriera. Wraz z rodzeństwem została znaleziona w kartonie w jednej z podopolskich wsi. Pozostałe pieski znalazły już domy, a Gerdzia- najmniejsza z nich wszystkich, dalej czeka na swoją rodzinkę. Przebywa w domu tymczasowym, gdzie ma do towarzystwa inne psy i koty. [/SIZE] [SIZE=3]Jest śliczną i rezolutną suczką. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu. Gerda jest zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Będzie niedużym pieskiem.[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][SIZE=4]Kontakt [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Arial][U] [/U] [COLOR=#7f50c5][B][COLOR=#000000]tel.[/COLOR] 664 332 220 [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][SIZE=4][COLOR=#000000]lub[/COLOR] [COLOR=#000000]e-mail[/COLOR] [email][email protected][/email] [/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana] [SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][IMG]http://i40.tinypic.com/oqd1kn.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana] [SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][IMG]http://i41.tinypic.com/28s7yhf.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana] [SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][IMG]http://i41.tinypic.com/29gj242.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana] [SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7F50C5][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#7f50c5][B][SIZE=3]oraz inne zdjęcia z wątku[/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  19. ale słodka. powiedziałaś jej już,że nowy cudowny domek na nią czeka??? :P
  20. ale wiadomości!!!!! mam nadzieję,że to już ostatni domek Lucusia:)
  21. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  22. i co byłaś Lucka odwiedzić? Jak się chłopak odnalazł w fundacji??
×
×
  • Create New...