Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. BREAKING NEWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na początku przyszłego tygodnia Blind jedzie do hoteliku!!!!!!!!!!!! Zaczyna nowe życie!! A my będziemy walczyć o jego oczy!!! Blindzik szykuj się! Niedługo się poznamy!!
  2. ktoś chce labradorkę "przed cieczką" [url]http://tablica.pl/oferta/labrador-suka-oddam-IDWktZ.html#02964ae6[/url] ??
  3. ojj widzę ,że muszę nad Tobą "popracować" hihihi
  4. [quote name='Madzialenos']Co się dzieje na tym świecie. Można by bazarek utworzyć dla kociaka i suni ;)[/QUOTE] ja myślę ,że taki bazarek na na pewno się przyda. a już na pewno nie zaszkodzi:P
  5. to są zdjęcia ze spacerku... trochę inaczej wyglądają warunki w opolskim schronisku:P
  6. napisałam do fundacji Tara ratującej konie. Może u nich znajdzie się miejsce dla krów...
  7. [quote name='szyszunia557']Cieszę się, że nie było mnie na tej interwencji... Nawet nie wiem, co napisać, łzy same cisną się do oczu, a pięści zaciskają w bezsilnej złości... Bokserka jest w ciężkim stanie, jest sparaliżowana, zdiagnozowano dużego guza na kręgosłupie, do tego odwodniona, zagłodzona... Ale jest dla niej szansa, bardzo nikła, najbliższe dni pokażą. Największy problem z dużymi zwierzętami, bo nie mamy ich gdzie umieścić. Dla największego nawet psa zawsze wyczaruje się jakoś miejsce, ale dla krów?[/QUOTE] Wiem,że kiedys Ekostraż z Wrocławia zabrała krowy z interwencji. Może ich podpytać gdzie je umieścili?
  8. Relacja Madziek z dzisiejszego spotkania z Blindem: "Blind mam wrazenie czuje sie lepiej, ;lepiej chodzi, choc te opuszki to ma jak bibulki jest kochany, przytulal sie dzisiaj do mnie, nadstwial do miziania" Dopiero jutro bedzie wiadomo kiedy Blind bedzie mogl jechac do hoteliku.
  9. [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.297278940345668.69118.100001906930868&type=1[/url] ciarki mnie przeszły!!! jak wygląda teraz sytuacja tych zwierząt?? Da się uratować bokserkę??
  10. [quote name='Franca81']Na stronie fundacji SOS Bokserom znalazłam 3 "bokserki" [B]odebrane z pseudohodowli.[/B] W necie ogłoszenie "oddam za darmo" ale podczas rozmowy telefonicznej okazało się że takie psie kościotrupy baba sobie ceni na 250zł..... Aż sześć takich szczeniąt udało jej się sprzedać.... Jeden nie przeżył... Te już zapewne też nie pożyłyby zbyt długo.... [B]Czy ktoś nadal uważa, że pseudohodowle to nic złego i nie należy z nimi walczyć?[/B] [/QUOTE] Matko!!!!! aż mnie ciarki przeszły!!!!
  11. dzisiaj Fioletowy Pies ma się skontaktować z hotelikiem w celu ustalenia dokładniejszej daty
  12. A Blind siedzi w schronisku niczego nieświadomy!! a taka niespodzianka sie dla niego szykuje:)
  13. niestety nie mam info od Madziek jak się miewa Blind w schronisku. Myślę,że brak info to jednak dobra wiadomość:) Z moich wyliczeń wynika,że psiak pod koniec przyszłego tygodnia powinien jechać do hoteliku, wtedy go odwiedzę, zrobię zdjęcia i Was nimi zasypię:)
  14. wiosenne pozdrowienia dla psiaków i ich właścicieli:)
  15. [IMG]http://i42.tinypic.com/2uhthdy.jpg[/IMG]
  16. dostałam takie info na fb: DWA PORZUCONE OWCZARKI NIEMIECKIE!!! Te dwa przystojniaki koczowały blisko rzeki kilka kilometrów za miastem od kilku dni. Nie ruszyły się z miejsca, czekały.... być może na właściciela, który kazał im tam zostać. Nie doczekały "pana", lecz interwencji Straży Miejskiej. Pojechałam z komendantem... Piękne, madre spokojne psy. Nadzwyczaj łagodne, posłuszne, ułożone. Same poszły z nami do samochodu, same wsiadły... z ulgą, że już nie muszą być w tym strasznym miejscu :( Oba są lekko "pokancerowane". Mają ranki na morkach i uszach. Każdemu wyjęłam masę kleszcze (w sumie ponad 40). Nie mamy gdzie przechować psiaków!!!! W poniedziałek miał być wezwany hycel. Ubłagałam kilka dni... dostałam tydzień na odroczenie wyroku. Zostały zamknięte w ogrodzeniu magazynowym, bez budy. BŁAGAM!!! POMÓŻCIE MI ZNALEŹĆ DLA NICH BEZPIECZNE MIEJSCE :( Psiaki znajdują się w Gubinie (lubuskie) Kontakt - 602821394 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.292316934174640.66347.100001890072621&type=3
  17. Blind siedzi jeszcze w schronie:( za około tydzień powinien już jechać do hoteliku:) Niestety nic więcej nie wiem, ale dopytam Madziek, bo ona chodzi go odwiedzać
  18. [quote name='Madzialenos']Sunia jest pod opieką fundacji fioletowy pies ? Jeżeli zejdzie trochę ogłoszonych przeze mnie psów do adopcji to ogłoszę sunie :)[/QUOTE] Raczej z Małych Braci...
  19. Myślę,że Blindowi będzie dobrze w tym hoteliku. Trzeba powoli odliczać dni.... Napisałam do Ulvendinn z prośbą o Jej numer telefonu:)
  20. [quote name='szyszunia557']:bigcool:zadzwonił telefon ! Ale w życiu nie zgadniecie, jakim psem są ludzie zainteresowani ![/quote] prosimy zdradź nam :)
  21. [quote name='Kava']dziewczyny trzeba wladze Opola bombardowac mailami, chodzi o pieniadze na sterylki bezdomniakow [url]http://www.facebook.com/events/36900..._mall_activity[/url] prosze wysylajcie i podawajcie dalej....[/QUOTE] POPRAWIĘ ADRES [url]http://www.facebook.com/events/36900..._mall_activity#!/events/369007773133636/[/url]
  22. [quote name='Kava']hopamy na pierwsza a w miedzyczasie wysylamy maile do wladz Opola, chodzi o pieniadze na sterylki bezdomniakow http://www.facebook.com/events/36900..._mall_activity poprawiam maila http://www.facebook.com/events/36900..._mall_activity#!/events/369007773133636/
  23. Madzialenos taka jest właśnie decyzja fundacji z tego co się orientuję. Tymczasem proszę o rozsyłanie bazarku Blinda- trzeba uzbierać pieniążki na leczenie jego oczek:(
×
×
  • Create New...