Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ciocie obiecałam fanty na bazarek jak ktoś zdecyduje się zrobić proszę o wiadomość komu wysłać paczkę lub mail [email][email protected][/email] bywam na dogo w przelocie
  2. smacznego Jasiu kochana malutka:loveu:
  3. Maksiu kocha pączki Pikuś nie bardzo
  4. trzymamy kciuki i łapki
  5. Pikuś bardzo dziękuje dostał plaster na ucho:cool3:
  6. Marcelek biedaku okropna ta starość :-(
  7. [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRz1LSkGMiybTCUFCJsW0QWG2wf1CwwYK6Uii9cfr8ECLUfAit4EA[/IMG][SIZE=5][FONT=arial black][B][COLOR=#ff0000] TRZY LATA U NAS PIKUSIU !!!!![/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]
  8. [IMG]http://images41.fotosik.pl/1932/d1d66be64763f270gen.jpg[/IMG]
  9. Front Pikusiowy czyli walka z uszkiem [IMG]http://images49.fotosik.pl/1789/e65bb4e093e5b604gen.jpg[/IMG]
  10. Zapraszamy na bazarek dla Atosa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239176-Mix-podkolan%C3%B3wki-skarpetki-ksi%C4%85%C5%BCki-maskotki-do-09-02-godz-22-00[/url]
  11. odwiedzam mogę jedynie podarować coś na bazarek jak ktoś zrobi dla psiaka
  12. ufff dobrze że wszystko poszło dobrze wymiziać Amika od Miki
  13. super stroje na imprezę a prezent wspaniały
  14. okropne kuszenie
  15. całusy Marcelku jesteś taki jak mój Maksik siwiutki tylko kocyk i kaloryferek
  16. Amik biedaku trzymamy kciuki
  17. mój problem polega A na braku samodzielnego odebrania psa a B na Piku on nie jest zrównoważonym psem jest po przejściach on nie warczy nie ostrzega tylko atakuje jeżeli widziałaś kiedyś psy walczące to Pik nie odpuści pogryzł Maksa nas bardzo trzeba na jego psychikę uważać jest bardzo zazdrosny . Dlatego o ile mogę być tak szczera to osobiście wolała bym psa powyżej 6 lat z Maksem mógł by być problem bo nie każdego toleruje a Pik to beczka prochu w jednej sekundzie może się przymilać w drugiej walczyć o życie
  18. ciociu u mnie sunia odpada Pik nie może być wykastrowany ze względu na stan serca i boje się że chłopaki będą walczyć nawet o sterylizowaną sunie a profilu nie mam jakoś nigdy mnie tam nie ciągło
  19. zapraszam :lol:
  20. Tosiek czemu mieszkacie nie po drodze wpadła bym na kawe
  21. a ja bardzo chciała bym wrócić do Poznania Jasiu smacznego:loveu:
  22. nam celebryci nie grożą małe zadupie ma swoje plusy i minusy
  23. moje jutro mają gotowane żołądki indycze tak chyba spokój ma dobrą stronę dopóki nie potrzebujesz lekarza,księgarni itp rzeczy
  24. tylko piękny teren nic po za brak pracy wszędzie daleko a jedyny cud polega na tym że 3 lata temu otworzyli Biedronkę
×
×
  • Create New...