Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. serdecznie pozdrawiamy
  2. z zeszłego tygodnia u nas biało było w poniedziałek i trwało do piątku jak spadł deszcz to mamy ponuro
  3. Pikuś w krzakach :evil_lol:[IMG]http://images43.fotosik.pl/1738/a02326b727c17df4gen.jpg[/IMG]
  4. Czujny Maksiu z słupkiem ;) [IMG]http://images33.fotosik.pl/566/d46fe612087d32edgen.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images42.fotosik.pl/771/7c3822168567290bgen.jpg[/IMG]
  6. Foty jamniki kontra Feliks [IMG]http://images49.fotosik.pl/1802/b0cdf01689e7cf25gen.jpg[/IMG]
  7. będą zdjęcia jak znajdę kabel :roll: znowu mamy Pisia na tapecie w poniedziałek doktor znowu schudł , uszko zerwał strupek chyba mu woda na brzuszku wychodzi pazurki trzeba obciąć chyba osiwiejemy pominęłam znowu załatwia się w domu :lookarou: czyli osiwieć można
  8. przytulam słodko gorzki ból rozstania
  9. Ach Sopelku teraz na mnie przyjdzie kolej.. melancholijny Maks
  10. mój Pik też dopiero po 2 tygodniach zaczął robić problemy było trudno ale daliśmy rade
  11. ja też spróbuję przepis dzięki Bianco:Rose:
  12. przytulam Celinko mój Kacperek też tak nagle odszedł widocznie był jego czas
  13. Ludzie są idiotami .... Rytka przytulam
  14. widać mimo przejść to bardzo zrównoważony psiak proszę go mocno wygłaskać
  15. mój to Czesiu i pani Bożenka ona jest miła i mogę suczkę spotkać i na lecznicowego kota powarkolić nie lubię igieł :shake: i cięcia pazurów doktor Jarek mi obcina idę szukać kolacji poszukujący Maks kocykowy
  16. moi nic nie lepsi nie nawiedzę weta ,to ja mam 9 lat wtedy mnie młoda z ulicy porwała a tak dobrze mi się biegało mimo pustego brzucha .Weci mówią że ma ponad 14 i serduszko słabe i baby zaraz ryczą i mi przysmaki dają refleksyjny Maks
  17. wiesz Rulon jak ci na liczniku 14 minie to nie jest wesoło młody w sercu Maks
  18. nie tylko ty Maks spod koca
  19. tak to moje przypuszczam mizianko dla Czakiego:loveu:
  20. jestem w domku mogę ze spokojem się pozachwycać :p piękne zdjęcia psiaki mają prawdziwy raj .Piękny film malutka jest mądra i taka wesoła nie ten pies .Marta dzięki:lol:
  21. dziewczyny pozdrawiamy proszę mocno wymiziać od Miki bardzo tęskniliśmy .:loveu:
  22. Przytulam Celinko wszyscy będziemy za nim tęsknić Nie wyobrażam sobie jak musisz się czuć ,dałaś mu dom i swoje serce to było więcej niż miał przez swoje życie . Żegnaj maleńki bądź szczęśliwy gdziekolwiek jesteś
  23. oj Pik próbuje tylko Maksiowi za duże bobelki a Pik chrupie .Zresztą Maksel ma bardzo chore serducho i taka karma mu nie zaszkodzi
  24. mam ten sam problem Maksowi wrócił apetyt i tyje w oczach Pik je i wygląda jak cień
×
×
  • Create New...