będą zdjęcia jak znajdę kabel :roll:
znowu mamy Pisia na tapecie w poniedziałek doktor znowu schudł , uszko zerwał strupek chyba mu woda na brzuszku wychodzi pazurki trzeba obciąć chyba osiwiejemy pominęłam znowu załatwia się w domu :lookarou: czyli osiwieć można